Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec NVrchní
rozhodčí:
Petříček Ivo
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ORozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33 SKST Liberec N

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štolfa Jakub
Vejvoda Viktor
 
 
Hlavatý Martin
Misař Daniel
 
 
     0301
2.Čermák Bohuslav
Vogel Matěj
 
 
Veselý Martin
Perný Matěj
 
 
     0302
3.Vogel MatějHlavatý Martin     3212
4.Čermák BohuslavMisař Daniel     1313
5.Vejvoda ViktorVeselý Martin     3023
6.Štolfa JakubPerný Matěj     3033
7.Čermák BohuslavHlavatý Martin     2334
8.Vejvoda ViktorMisař Daniel     3144
9.Štolfa JakubVeselý Martin     3254
10.Vogel MatějPerný Matěj     2355
11.Vejvoda ViktorHlavatý Martin     2356
12.Štolfa JakubMisař Daniel     3166
13.Vogel MatějVeselý Martin     3176
14.Čermák BohuslavPerný Matěj     1377
15.Štolfa JakubHlavatý Martin     3087
16.Vogel MatějMisař Daniel     2388
17.Čermák BohuslavVeselý Martin     3198
18.Vejvoda ViktorPerný Matěj     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vogel Matěj22Hlavatý Martin22
Čermák Bohuslav13Misař Daniel22
Vejvoda Viktor31Veselý Martin04
Štolfa Jakub40Perný Matěj22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava CVrchní
rozhodčí:
Horák David
HOSTUJÍCÍ:TTC Hrádek nad Nisou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37 TTC Hrádek nad Nisou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sršeň Jiří
Pikous Marsel
 
 
Paďourek Pavel
Novotný Jaroslav
 
 
     3110
2.Horák David
Čapek Josef
 
 
Šedina František ml.
Tacinec Martin
 
 
     1311
3.Pikous MarselPaďourek Pavel     3121
4.Sršeň JiříTacinec Martin     3031
5.Čapek JosefNovotný Jaroslav     0332
6.Horák DavidŠedina František ml.     0333
7.Sršeň JiříPaďourek Pavel     3143
8.Čapek JosefTacinec Martin     1344
9.Horák DavidNovotný Jaroslav     2345
10.Pikous MarselŠedina František ml.     1346
11.Čapek JosefPaďourek Pavel     0347
12.Horák DavidTacinec Martin     2348
13.Pikous MarselNovotný Jaroslav     3158
14.Sršeň JiříŠedina František ml.     3268
15.Horák DavidPaďourek Pavel     2369
16.Pikous MarselTacinec Martin     3179
17.Sršeň JiříNovotný Jaroslav     3089
18.Vondráček LubošŠedina František ml.     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pikous Marsel31Paďourek Pavel22
Sršeň Jiří40Tacinec Martin22
Čapek Josef03Novotný Jaroslav22
Horák David04Šedina František ml.31
Vondráček Luboš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Liberec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Dětřichov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vratislavice nad NisouRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:28 TTC Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Miloš
Záleský Vlastimil
 
 
Bohuněk Bohumil
Hejduk Alexander
 
 
     3210
2.Engerer Jiří
Legen Julius
 
 
Konečný Josef
Tomíček Evžen
 
 
     3020
3.Legen JuliusHejduk Alexander     1321
4.Engerer JiříTomíček Evžen     3131
5.Záleský VlastimilKonečný Josef     2332
6.Boháč MilošBohuněk Bohumil     0333
7.Engerer JiříHejduk Alexander     2334
8.Záleský VlastimilTomíček Evžen     3144
9.Boháč MilošKonečný Josef     2345
10.Legen JuliusBohuněk Bohumil     3255
11.Záleský VlastimilHejduk Alexander     3165
12.Boháč MilošTomíček Evžen     3075
13.Legen JuliusKonečný Josef     3185
14.Engerer JiříBohuněk Bohumil     3095
15.Boháč MilošHejduk Alexander     31105
16.Legen JuliusTomíček EvženWO    30115
17.Engerer JiříKonečný Josef     31125
18.Záleský VlastimilBohuněk Bohumil     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Legen Julius21Hejduk Alexander22
Engerer Jiří31Tomíček Evžen03
Záleský Vlastimil22Konečný Josef22
Boháč Miloš22Bohuněk Bohumil22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Pod. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:13 TTC Preciosa Jablonné v Pod. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Jaroslav st.
Vlček Milan
 
 
Richter Pavel
Donát Ondřej
 
 
     3010
2.Jarkovský Otto
Říčař Rudolf
 
 
Kriegelstein Petr
Berger Jan
 
 
     3220
3.Vlček MilanBerger Jan     3030
4.Jarkovský OttoKriegelstein Petr     3040
5.Havlík Jaroslav st.Richter Pavel     3050
6.Říčař RudolfDonát Ondřej     3060
7.Jarkovský OttoBerger Jan     0361
8.Havlík Jaroslav st.Kriegelstein Petr     3171
9.Říčař RudolfRichter Pavel     3081
10.Vlček MilanDonát Ondřej     3091
11.Havlík Jaroslav st.Berger Jan     0392
12.Říčař RudolfKriegelstein Petr     30102
13.Vlček MilanRichter Pavel     31112
14.Jarkovský OttoDonát Ondřej     30122
15.Říčař RudolfBerger JanWO    03123
16.Vlček MilanKriegelstein Petr     30133
17.Jarkovský OttoRichter Pavel     30143
18.Havlík Jaroslav st.Donát Ondřej     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vlček Milan40Berger Jan21
Jarkovský Otto31Kriegelstein Petr04
Havlík Jaroslav st.31Richter Pavel04
Říčař Rudolf30Donát Ondřej04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Frýdlant AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavia Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 681, FrýdlantRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Široký Jiří
Nohejl Tomáš
 
 
Lanková Martina
Hruda Kamil
 
 
     3210
2.Potenský Jan
Krošlak Eduard
 
 
Buzek Josef
Fáček Petr
 
 
     3220
3.Potenský JanFáček Petr     1321
4.Krošlak EduardBuzek Josef     3031
5.Široký JiříLanková Martina     3241
6.Nohejl TomášHruda Kamil     1342
7.Krošlak EduardFáček Petr     1343
8.Široký JiříBuzek Josef     3153
9.Nohejl TomášLanková Martina     1354
10.Potenský JanHruda Kamil     3164
11.Široký JiříFáček Petr     0365
12.Nohejl TomášBuzek Josef     1366
13.Potenský JanLanková Martina     3076
14.Krošlak EduardHruda Kamil     3086
15.Nohejl TomášFáček Petr     0387
16.Potenský JanBuzek Josef     3097
17.Krošlak EduardLanková Martina     1398
18.Široký JiříHruda Kamil     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Potenský Jan31Fáček Petr40
Krošlak Eduard22Buzek Josef13
Široký Jiří22Lanková Martina22
Nohejl Tomáš04Hruda Kamil22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy