Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec OVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Pod. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec, Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:45 TTC Preciosa Jablonné v Pod. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Havlík Jaroslav st.
Vlček Milan
 
 
WO    0301
2.Veselka Jiří ml.
Veselý Martin
 
 
Říčař Rudolf
Jarkovský Otto
 
 
     3011
3.Perný MatějŘíčař Rudolf     3221
4.Veselka Jiří ml.Jarkovský Otto     2322
5.Veselý MartinHavlík Jaroslav st.     0323
6.Pavlů JosefWO    0324
7.Veselka Jiří ml.Říčař Rudolf     2325
8.Veselý MartinJarkovský Otto     0326
9.Havlík Jaroslav st.WO    0327
10.Perný MatějPavlů Josef     0328
11.Veselý MartinŘíčař Rudolf     3038
12.Jarkovský OttoWO    0339
13.Perný MatějHavlík Jaroslav st.     03310
14.Veselka Jiří ml.Pavlů Josef     31410
15.Říčař RudolfWO    03411
16.Perný MatějJarkovský Otto     03412
17.Veselka Jiří ml.Havlík Jaroslav st.     03413
18.Veselý MartinPavlů Josef     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Perný Matěj13Říčař Rudolf12
Veselka Jiří ml.13Jarkovský Otto30
Veselý Martin13Havlík Jaroslav st.30
   Pavlů Josef21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Frýdlant AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 681, FrýdlantRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:22 ST Frýdlant A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potenský Jan
Krošlak Eduard
 
 

 
 
WO    3010
2.Široký Jiří
Nohejl Tomáš
 
 
Kačírek Miloslav
Engerer Jiří
 
 
     1311
3.Potenský JanKačírek Miloslav     3021
4.Krošlak EduardEngerer Jiří     1322
5.Široký JiříZáleský Vlastimil     3032
6.Nohejl TomášWO    3042
7.Krošlak EduardKačírek Miloslav     3052
8.Široký JiříEngerer Jiří     2353
9.Nohejl TomášZáleský Vlastimil     0354
10.Potenský JanWO    3064
11.Široký JiříKačírek Miloslav     3074
12.Nohejl Václav ml.Engerer Jiří     0375
13.Potenský JanZáleský Vlastimil     3085
14.Krošlak EduardWO    3095
15.Nohejl Václav ml.Kačírek Miloslav     32105
16.Potenský JanEngerer Jiří     13106
17.Krošlak EduardZáleský Vlastimil     32116
18.Široký JiříWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Potenský Jan21Kačírek Miloslav04
Krošlak Eduard21Engerer Jiří40
Široký Jiří21Záleský Vlastimil13
Nohejl Tomáš01   
Nohejl Václav ml.11   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavia Liberec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Home credit arenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:40 TJ Jiskra Raspenava C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fáček Petr
Hruda Kamil
 
 
Boháč Vladimír
Horák David
 
 
     3110
2.Buzek Josef
Pažout Daniel
 
 
Sršeň Jiří
Pikous Marsel
 
 
     0311
3.Buzek JosefSršeň Jiří     0312
4.Fáček PetrPikous Marsel     3122
5.Pažout DanielBoháč Vladimír     3232
6.Hruda KamilHorák David     3042
7.Fáček PetrSršeň Jiří     2343
8.Pažout DanielPikous Marsel     1344
9.Hruda KamilBoháč Vladimír     2345
10.Buzek JosefHorák David     2346
11.Pažout DanielSršeň Jiří     0347
12.Hruda KamilPikous Marsel     0348
13.Buzek JosefBoháč Vladimír     2349
14.Fáček PetrHorák David     3059
15.Hruda KamilSršeň Jiří     03510
16.Buzek JosefPikous Marsel     03511
17.Fáček PetrBoháč Vladimír     31611
18.Pažout DanielHorák David     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Buzek Josef04Sršeň Jiří40
Fáček Petr31Pikous Marsel31
Pažout Daniel22Boháč Vladimír22
Hruda Kamil13Horák David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec MVrchní
rozhodčí:
Petříček Ivo
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:43 SKST Liberec N

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kriegelstein Petr
Donát Ondřej
 
 
Štolfa Jakub
Kutifel Josef ml.
 
 
     0301
2.Zacharová Kateřina
Richter Pavel
 
 
Vejvoda Viktor
Vogel Matěj
 
 
     1302
3.Kriegelstein PetrŠtolfa Jakub     3212
4.Donát OndřejKutifel Josef ml.     0313
5.Richter PavelVejvoda Viktor     3223
6.Zacharová KateřinaVogel Matěj     3133
7.Donát OndřejŠtolfa Jakub     0334
8.Richter PavelKutifel Josef ml.     1335
9.Zacharová KateřinaVejvoda Viktor     3045
10.Kriegelstein PetrVogel Matěj     3155
11.Richter PavelŠtolfa Jakub     1356
12.Zacharová KateřinaKutifel Josef ml.     2357
13.Kriegelstein PetrVejvoda Viktor     1358
14.Donát OndřejVogel Matěj     3168
15.Zacharová KateřinaŠtolfa Jakub     1369
16.Kriegelstein PetrKutifel Josef ml.     03610
17.Donát OndřejVejvoda Viktor     03611
18.Richter PavelVogel Matěj     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kriegelstein Petr22Štolfa Jakub31
Donát Ondřej13Kutifel Josef ml.40
Richter Pavel13Vejvoda Viktor22
Zacharová Kateřina22Vogel Matěj13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Dětřichov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hrádek nad Nisou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dětřichov 193, 46401 Frýdlant v Čechách, Malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:49Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1522:49 TTC Hrádek nad Nisou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohuněk Bohumil
Hejduk Alexander
 
 
Šedina František ml.
Hromník Mojmír
 
 
     0301
2.Konečný Josef
Tomíček Evžen
 
 
Novotný Jaroslav
Paďourek Pavel
 
 
     3211
3.Hejduk AlexanderŠedina František ml.     1312
4.Tomíček EvženHromník Mojmír     1313
5.Konečný JosefNovotný Jaroslav     0314
6.Bohuněk BohumilPaďourek Pavel     3224
7.Tomíček EvženŠedina František ml.     2325
8.Konečný JosefHromník Mojmír     2326
9.Bohuněk BohumilNovotný Jaroslav     0327
10.Hejduk AlexanderPaďourek Pavel     0328
11.Konečný JosefŠedina František ml.     1329
12.Bohuněk BohumilHromník Mojmír     13210
13.Hejduk AlexanderNovotný JaroslavWO    30310
14.Tomíček EvženPaďourek PavelWO    03311
15.Bohuněk BohumilŠedina František ml.     03312
16.Hejduk AlexanderHromník Mojmír     23313
17.Tomíček EvženNovotný Jaroslav     23314
18.Konečný JosefPaďourek Pavel     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejduk Alexander03Šedina František ml.40
Tomíček Evžen03Hromník Mojmír40
Konečný Josef04Novotný Jaroslav30
Bohuněk Bohumil13Paďourek Pavel21
WO11WO11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy