Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec OVrchní
rozhodčí:
Petříček Ivo
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec, Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:42 SKST Liberec N

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Misař Daniel
Hlavatý Martin
 
 
Štolfa Jakub
Mareš Erik
 
 
     3110
2.Veselý Martin
Perný Matěj
 
 
Vogel Matěj
Čermák Bohuslav
 
 
     3020
3.Misař DanielMareš Erik     1321
4.Hlavatý MartinŠtolfa Jakub     0322
5.Veselý MartinČermák Bohuslav     2323
6.Perný MatějVogel Matěj     3033
7.Hlavatý MartinMareš Erik     0334
8.Veselý MartinŠtolfa Jakub     0335
9.Perný MatějČermák Bohuslav     3145
10.Misař DanielVogel Matěj     2346
11.Veselý MartinMareš Erik     0347
12.Perný MatějŠtolfa Jakub     0348
13.Misař DanielČermák Bohuslav     2349
14.Hlavatý MartinVogel Matěj     03410
15.Perný MatějMareš Erik     32510
16.Misař DanielŠtolfa Jakub     23511
17.Hlavatý MartinČermák Bohuslav     32611
18.Veselý MartinVogel Matěj     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Misař Daniel04Mareš Erik31
Hlavatý Martin13Štolfa Jakub40
Veselý Martin04Čermák Bohuslav22
Perný Matěj31Vogel Matěj31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hrádek nad Nisou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 269, Hrádek nad NisouRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24 TTC Hrádek nad Nisou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromník Mojmír
Šedina František ml.
 
 
Sršeň Jiří
Čapek Josef
 
 
     3010
2.Paďourek Pavel
Novotný Jaroslav
 
 
Boháč Vladimír
Pikous Marsel
 
 
     3220
3.Šedina František ml.Pikous Marsel     3030
4.Hromník MojmírSršeň Jiří     2331
5.Paďourek PavelBoháč Vladimír     3141
6.Novotný JaroslavČapek Josef     3151
7.Hromník MojmírPikous Marsel     2352
8.Paďourek PavelSršeň Jiří     1353
9.Novotný JaroslavBoháč Vladimír     3163
10.Šedina František ml.Čapek Josef     3073
11.Paďourek PavelPikous Marsel     1374
12.Novotný JaroslavSršeň Jiří     0375
13.Šedina František ml.Boháč VladimírWO    3085
14.Hromník MojmírČapek Josef     3095
15.Novotný JaroslavPikous MarselWO    0396
16.Šedina František ml.Sršeň Jiří     31106
17.Hromník MojmírBoháč VladimírWO    30116
18.Paďourek PavelČapek Josef     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šedina František ml.30Pikous Marsel21
Hromník Mojmír12Sršeň Jiří31
Paďourek Pavel22Boháč Vladimír02
Novotný Jaroslav21Čapek Josef04
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Dětřichov AVrchní
rozhodčí:
Bohuněk Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dětřichov 193, 46401 Frýdlant v Čechách, Malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:41 TTC Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohuněk Bohumil
Hyršl Jiří
 
 
Boháč Miloš
Záleský Vlastimil
 
 
     2301
2.Konečný Josef
Vacek Stanislav
 
 
Kačírek Miloslav
Engerer Jiří
 
 
     1302
3.Konečný JosefLegen Julius     2303
4.Hyršl JiříEngerer Jiří     3013
5.Bohuněk BohumilBoháč Miloš     1314
6.Vacek StanislavZáleský Vlastimil     0315
7.Hyršl JiříLegen Julius     3125
8.Bohuněk BohumilEngerer Jiří     1326
9.Vacek StanislavBoháč Miloš     0327
10.Konečný JosefZáleský Vlastimil     3237
11.Bohuněk BohumilLegen Julius     1338
12.Vacek StanislavEngerer Jiří     0339
13.Konečný JosefBoháč Miloš     3149
14.Hyršl JiříZáleský Vlastimil     3159
15.Vacek StanislavLegen Julius     03510
16.Konečný JosefKačírek Miloslav     30610
17.Hyršl JiříBoháč Miloš     13611
18.Bohuněk BohumilZáleský Vlastimil     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Konečný Josef31Legen Julius31
Hyršl Jiří31Engerer Jiří21
Bohuněk Bohumil04Boháč Miloš31
Vacek Stanislav04Záleský Vlastimil22
   Kačírek Miloslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec MVrchní
rozhodčí:
Link Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Pod. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec, Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:40 TTC Preciosa Jablonné v Pod. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Pavel
Link Martin
 
 
Havlík Jaroslav st.
Pýcha Patrik
 
 
     0301
2.Kriegelstein Petr
Berger Jan
 
 
Říčař Rudolf
Jarkovský Otto
 
 
     3111
3.Richter PavelŘíčař Rudolf     0312
4.Link MartinPýcha Patrik     2313
5.Kriegelstein PetrHavlík Jaroslav st.     3223
6.Berger JanJarkovský Otto     3033
7.Link MartinŘíčař Rudolf     0334
8.Kriegelstein PetrPýcha Patrik     3044
9.Berger JanHavlík Jaroslav st.     3254
10.Richter PavelJarkovský Otto     1355
11.Kriegelstein PetrŘíčař Rudolf     0356
12.Berger JanPýcha Patrik     1357
13.Richter PavelHavlík Jaroslav st.     0358
14.Link MartinJarkovský Otto     0359
15.Berger JanŘíčař Rudolf     3069
16.Richter PavelPýcha Patrik     13610
17.Link MartinHavlík Jaroslav st.     32710
18.Kriegelstein PetrJarkovský Otto     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richter Pavel04Říčař Rudolf31
Link Martin13Pýcha Patrik31
Kriegelstein Petr22Havlík Jaroslav st.13
Berger Jan31Jarkovský Otto31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavia Liberec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Frýdlant ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Home credit arenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40 ST Frýdlant A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fáček Petr
Hruda Kamil
 
 
Potenský Jan
Krošlak Eduard
 
 
     3210
2.Lanková Martina
Pažout Daniel
 
 
Široký Jiří
Žabka Radek
 
 
     2311
3.Fáček PetrPotenský Jan     2312
4.Pažout DanielKrošlak Eduard     0313
5.Lanková MartinaŠiroký Jiří     0314
6.Hruda KamilŽabka Radek     3224
7.Pažout DanielPotenský Jan     0325
8.Lanková MartinaKrošlak Eduard     0326
9.Hruda KamilŠiroký Jiří     2327
10.Fáček PetrŽabka Radek     3037
11.Lanková MartinaPotenský Jan     1338
12.Hruda KamilKrošlak Eduard     3248
13.Fáček PetrŠiroký Jiří     3158
14.Pažout DanielŽabka Radek     3068
15.Hruda KamilPotenský Jan     1369
16.Fáček PetrKrošlak Eduard     3279
17.Pažout DanielŠiroký Jiří     13710
18.Lanková MartinaŽabka Radek     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fáček Petr31Potenský Jan40
Pažout Daniel13Krošlak Eduard22
Lanková Martina13Široký Jiří31
Hruda Kamil22Žabka Radek04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy