Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec OVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec, Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29 SKST Liberec O

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Misař Daniel
Hlavatý Martin
 
 
Link Martin
Donát Ondřej
 
 
     3010
2.Veselý Martin
Nevery Filip
 
 
Zacharová Kateřina
Richter Pavel
 
 
     1311
3.Hlavatý MartinZacharová Kateřina     0312
4.Nevery FilipDonát Ondřej     3122
5.Misař DanielLink Martin     3032
6.Veselý MartinRichter Pavel     1333
7.Nevery FilipZacharová Kateřina     0334
8.Misař DanielDonát Ondřej     3044
9.Veselý MartinLink Martin     3054
10.Hlavatý MartinRichter Pavel     3164
11.Misař DanielZacharová Kateřina     2365
12.Veselý MartinDonát Ondřej     3175
13.Hlavatý MartinLink Martin     3185
14.Nevery FilipRichter Pavel     1386
15.Veselý MartinZacharová Kateřina     1387
16.Hlavatý MartinDonát Ondřej     3197
17.Nevery FilipLink Martin     30107
18.Misař DanielRichter Pavel     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlavatý Martin31Zacharová Kateřina40
Nevery Filip22Donát Ondřej04
Misař Daniel22Link Martin04
Veselý Martin22Richter Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavia Liberec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Dětřichov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Home credit arenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:33 Slavia Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fáček Petr
Hruda Kamil
 
 
Konečný Josef
Tomíček Evžen
 
 
     2301
2.Buzek Josef
Pažout Daniel
 
 
Bohuněk Bohumil
Hejduk Alexander
 
 
     0302
3.Fáček PetrHejduk Alexander     3012
4.Buzek JosefTomíček Evžen     1313
5.Pažout DanielKonečný Josef     1314
6.Hruda KamilBohuněk Bohumil     3224
7.Buzek JosefHejduk Alexander     3234
8.Pažout DanielTomíček Evžen     0335
9.Hruda KamilKonečný Josef     3045
10.Fáček PetrBohuněk Bohumil     3055
11.Pažout DanielHejduk Alexander     1356
12.Hruda KamilTomíček Evžen     3166
13.Fáček PetrKonečný Josef     3176
14.Buzek JosefBohuněk Bohumil     3186
15.Hruda KamilHejduk Alexander     0387
16.Fáček PetrTomíček Evžen     3297
17.Buzek JosefKonečný Josef     31107
18.Pažout DanielBohuněk Bohumil     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fáček Petr40Hejduk Alexander22
Buzek Josef31Tomíček Evžen22
Pažout Daniel13Konečný Josef13
Hruda Kamil31Bohuněk Bohumil04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Frýdlant AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hrádek nad Nisou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 681, FrýdlantRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:7 ST Frýdlant A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potenský Jan
Krošlak Eduard
 
 
Vele Ondřej
Laubr Martin
 
 
     3010
2.Široký Jiří
Cýrus Jan
 
 
Vele Martin
Župka Zdenek
 
 
     3120
3.Potenský JanVele Ondřej     3030
4.Krošlak EduardVele Martin     3040
5.Široký JiříLaubr Martin     3050
6.Cýrus JanŽupka Zdenek     3260
7.Krošlak EduardVele Ondřej     3070
8.Široký JiříVele Martin     3080
9.Cýrus JanLaubr Martin     3190
10.Potenský JanŽupka Zdenek     30100
11.Široký JiříVele Ondřej     31110
12.Cýrus JanVele Martin     31120
13.Potenský JanLaubr Martin     30130
14.Krošlak EduardŽupka Zdenek     30140
15.Cýrus JanVele Ondřej     30150
16.Potenský JanVele Martin     30160
17.Krošlak EduardLaubr Martin     30170
18.Široký JiříŽupka Zdenek     31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Potenský Jan40Vele Ondřej04
Krošlak Eduard40Vele Martin04
Široký Jiří40Laubr Martin04
Cýrus Jan40Župka Zdenek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Pod. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:20 TTC Preciosa Jablonné v Pod. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říčař Rudolf
Jarkovský Otto
 
 
Matějčík Jan
Štolfa Jakub
 
 
     3210
2.Havlík Jaroslav st.
Kitzler Lubor ml.
 
 
Vejvoda Viktor
Vogel Matěj
 
 
     2311
3.Říčař RudolfŠtolfa Jakub     3121
4.Kitzler Lubor ml.Matějčík Jan     3131
5.Havlík Jaroslav st.Vejvoda Viktor     3041
6.Jarkovský OttoVogel Matěj     3051
7.Kitzler Lubor ml.Štolfa Jakub     0352
8.Havlík Jaroslav st.Matějčík Jan     3062
9.Jarkovský OttoVejvoda Viktor     3072
10.Říčař RudolfVogel Matěj     3082
11.Havlík Jaroslav st.Štolfa Jakub     3092
12.Jarkovský OttoMatějčík Jan     30102
13.Říčař RudolfVejvoda Viktor     03103
14.Kitzler Lubor ml.Vogel Matěj     31113
15.Jarkovský OttoŠtolfa Jakub     30123
16.Říčař RudolfMatějčík JanWO    03124
17.Kitzler Lubor ml.Vejvoda Viktor     03125
18.Havlík Jaroslav st.Vogel Matěj     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říčař Rudolf21Štolfa Jakub13
Kitzler Lubor ml.22Matějčík Jan03
Havlík Jaroslav st.40Vejvoda Viktor22
Jarkovský Otto40Vogel Matěj04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Liberec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Vratislavice nad NisouRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28 TTC Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Miloš
Záleský Vlastimil
 
 
Horák David
Sršeň Jiří
 
 
     3210
2.Kačírek Miloslav
Engerer Jiří
 
 
Pikous Marsel
Boháč Vladimír
 
 
     3120
3.Kačírek MiloslavSršeň Jiří     1321
4.Engerer JiříPikous Marsel     3031
5.Záleský VlastimilBoháč Vladimír     3041
6.Boháč MilošHorák David     3151
7.Engerer JiříSršeň Jiří     0352
8.Záleský VlastimilPikous Marsel     0353
9.Boháč MilošBoháč Vladimír     3063
10.Kačírek MiloslavHorák David     1364
11.Záleský VlastimilSršeň Jiří     3074
12.Boháč MilošPikous Marsel     3184
13.Kačírek MiloslavBoháč Vladimír     3294
14.Engerer JiříHorák David     2395
15.Boháč MilošSršeň Jiří     2396
16.Kačírek MiloslavPikous MarselWO    0397
17.Engerer JiříBoháč Vladimír     30107
18.Záleský VlastimilHorák David     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kačírek Miloslav12Sršeň Jiří31
Engerer Jiří22Pikous Marsel12
Záleský Vlastimil31Boháč Vladimír04
Boháč Miloš31Horák David22
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy