Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hrádek nad Nisou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Frýdlant CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 269, Hrádek nad NisouRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:169:49 ST Frýdlant C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležalová Monika
Trnka Denis
 
 
Starý Jiří st.
Žabka Kryštof
 
 
     0301
2.Tacinec Martin
Laubr Lukáš
 
 
Škeřík Petr
Hauer Marek
 
 
     1302
3.Doležalová MonikaStarý Jiří st.     0303
4.Vele MartinŠkeřík Petr     0304
5.Laubr Lukᚎabka Kryštof     3114
6.Trnka DenisHauer Marek     0315
7.Vele MartinStarý Jiří st.     0316
8.Laubr Lukᚊkeřík Petr     0317
9.Trnka DenisŽabka Kryštof     1318
10.Doležalová MonikaHauer Marek     0319
11.Laubr LukášStarý Jiří st.     03110
12.Trnka DenisŠkeřík Petr     03111
13.Doležalová MonikaŽabka Kryštof     03112
14.Vele MartinHauer Marek     03113
15.Trnka DenisStarý Jiří st.     13114
16.Doležalová MonikaŠkeřík Petr     03115
17.Vele MartinŽabka Kryštof     30215
18.Laubr LukášHauer Marek     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doležalová Monika04Starý Jiří st.40
Vele Martin13Škeřík Petr40
Laubr Lukáš13Žabka Kryštof22
Trnka Denis04Hauer Marek40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec PRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:15 KST Victory Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smutný Štěpán
Plíšek Jan
 
 
Němec Milan
Sálová Anežka
 
 
     3010
2.Cmunt Martin
Andrle Tomáš
 
 
Reslerová Věra
Richterová Adéla
 
 
     3020
3.Cmunt MartinNěmec Milan     3030
4.Andrle TomášSálová Anežka     3140
5.Smutný ŠtěpánReslerová Věra     3250
6.Plíšek JanRichterová Adéla     3060
7.Andrle TomášNěmec Milan     3270
8.Smutný ŠtěpánSálová Anežka     3180
9.Plíšek JanReslerová Věra     3090
10.Cmunt MartinRichterová Adéla     31100
11.Smutný ŠtěpánNěmec Milan     32110
12.Plíšek JanSálová Anežka     31120
13.Cmunt MartinReslerová Věra     30130
14.Andrle TomášRichterová Adéla     32140
15.Plíšek JanNěmec Milan     30150
16.Cmunt MartinSálová Anežka     30160
17.Andrle TomášReslerová Věra     32170
18.Smutný ŠtěpánRichterová Adéla     31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cmunt Martin40Němec Milan04
Andrle Tomáš40Sálová Anežka04
Smutný Štěpán40Reslerová Věra04
Plíšek Jan40Richterová Adéla04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Oldřichov v Hájích AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec QRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol OldřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:43565:632SKST Liberec Q

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Oskar
Štoček Jiří
 
 
Ďurík Vojtěch
Kučera Pavel
 
 
8138  3010
2.Němec Josef
Raule Petr
 
 
Čermák Bohuslav
Čermák Felix
 
 
-6-8-6  0311
3.Štoček JiříKučera Pavel52-8-3-92312
4.Raule PetrĎurík Vojtěch9-4411 3122
5.Němec JosefČermák Felix-11-510-10 1323
6.Špaček OskarČermák Bohuslav-6-9-8  0324
7.Raule PetrKučera Pavel-10624 3134
8.Němec JosefĎurík Vojtěch-4-6-6  0335
9.Špaček OskarČermák Felix-11-10-9  0336
10.Štoček JiříČermák Bohuslav-107-9-11 1337
11.Němec JosefKučera Pavel869  3047
12.Špaček OskarĎurík Vojtěch-3-10-10  0348
13.Štoček JiříČermák Felix-9-10-4  0349
14.Raule PetrČermák Bohuslav-7-8-9  03410
15.Špaček OskarKučera Pavel-858-7732510
16.Štoček JiříĎurík Vojtěch85-8-10-823511
17.Raule PetrČermák Felix-5-6-6  03512
18.Němec JosefČermák Bohuslav-5-9-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štoček Jiří04Kučera Pavel13
Raule Petr22Ďurík Vojtěch31
Němec Josef13Čermák Felix40
Špaček Oskar13Čermák Bohuslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Preciosa Jablonné v Pod. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Frýdlant BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Školy 98, 471 25 Jablonné v Podještědí, Markvartice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:20 TTC Preciosa Jablonné v Pod. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vastl František
Kitzler Lubor ml.
 
 
Nohejl Martin ml.
Nohejl Matěj
 
 
     3010
2.Kučírek Ondřej
Svoboda Jan
 
 
Nohejl Václav
Nohejl Martin
 
 
     3120
3.Svoboda JanNohejl Martin ml.     3030
4.Vastl FrantišekNohejl Matěj     3040
5.Kitzler Lubor ml.Nohejl Václav     0341
6.Kučírek OndřejNohejl Martin     1342
7.Vastl FrantišekNohejl Tomáš     3152
8.Kitzler Lubor ml.Nohejl Matěj     3062
9.Kučírek OndřejNohejl Václav     2363
10.Svoboda JanNohejl Martin     3173
11.Kitzler Lubor ml.Nohejl Tomáš     3083
12.Kučírek OndřejNohejl Matěj     3193
13.Svoboda JanNohejl Václav     0394
14.Vastl FrantišekNohejl Martin     30104
15.Kučírek OndřejNohejl Tomáš     31114
16.Svoboda JanNohejl Matěj     30124
17.Vastl FrantišekNohejl Václav     13125
18.Kitzler Lubor ml.Nohejl Martin     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jan31Nohejl Martin ml.01
Vastl František31Nohejl Matěj04
Kitzler Lubor ml.31Nohejl Václav40
Kučírek Ondřej22Nohejl Martin13
   Nohejl Tomáš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy