Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Sokol Lhotky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK VepřováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lhotky 80, 594 01 Velké MeziříčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:29 SK Sokol Lhotky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rössler Josef
Krčál Ondřej
 
 
Doležal Martin
Pospíchal Martin
 
 
     3110
2.Chylík Aleš ml.
Kupka Vítězslav
 
 
Nejedlý Tomáš
 
 
WO    3020
3.Kupka VítězslavNejedlý Tomáš     3230
4.Rössler JosefPospíchal Martin     3140
5.Krčál OndřejDoležal Martin     3250
6.Chylík Aleš ml.WO    3060
7.Rössler JosefNejedlý Tomáš     3170
8.Krčál OndřejPospíchal Martin     3280
9.Chylík Aleš ml.Doležal Martin     0381
10.Kupka VítězslavWO    3091
11.Krčál OndřejNejedlý Tomáš     2392
12.Chylík Aleš ml.Pospíchal Martin     0393
13.Kupka VítězslavDoležal Martin     0394
14.Rössler JosefWO    30104
15.Chylík Aleš ml.Nejedlý Tomáš     03105
16.Kupka VítězslavPospíchal Martin     13106
17.Rössler JosefDoležal Martin     32116
18.Krčál OndřejWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kupka Vítězslav12Nejedlý Tomáš22
Rössler Josef30Pospíchal Martin22
Krčál Ondřej21Doležal Martin22
Chylík Aleš ml.03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Velké Meziříčí DVrchní
rozhodčí:
Klíma Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Veselí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hornoměstská 395/36, vedle BilleRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54 TJ Sokol Nové Veselí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bradáč Petr
Suchánek Petr
 
 
Horký Martin
Soukalová Alena
 
 
     0301
2.Pavelec Radek
Krejčí Jakub
 
 
Sedlák Jan
Pohanka Josef ml.
 
 
     0302
3.Suchánek PetrSedlák Jan     1303
4.Pavelec RadekHorký Martin     0304
5.Krejčí JakubSoukalová Alena     0305
6.Bradáč PetrPohanka Josef ml.     0306
7.Pavelec RadekSedlák Jan     0307
8.Krejčí JakubHorký Martin     0308
9.Bradáč PetrSoukalová Alena     0309
10.Suchánek PetrPohanka Josef ml.     03010
11.Krejčí JakubSedlák Jan     03011
12.Bradáč PetrHorký Martin     03012
13.Suchánek PetrSoukalová Alena     03013
14.Pavelec RadekPohanka Josef ml.     13014
15.Bradáč PetrSedlák Jan     03015
16.Suchánek PetrHorký Martin     03016
17.Pavelec RadekSoukalová Alena     03017
18.Krejčí JakubPohanka Josef ml.     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suchánek Petr04Sedlák Jan40
Pavelec Radek04Horký Martin40
Krejčí Jakub04Soukalová Alena40
Bradáč Petr04Pohanka Josef ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní HeřmaniceVrchní
rozhodčí:
Jaroš Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ PoděšínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Poděšín č.74Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:39 TJ Poděšín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Zdeněk
Musil Kamil
 
 
Štikar Jaroslav
Kourková Jana
 
 
     3210
2.Skryja Jan
Vala Martin
 
 
Musil David
Jaroš Radim
 
 
     2311
3.Vala MartinMusil David     3021
4.Skryja JanKourková Jana     1322
5.Borůvka ZdeněkJaroš Radim     2323
6.Musil KamilŠtikar Jaroslav     3133
7.Skryja JanMusil David     1334
8.Borůvka ZdeněkKourková Jana     3044
9.Musil KamilJaroš Radim     0345
10.Vala MartinŠtikar Jaroslav     3155
11.Borůvka ZdeněkMusil David     3265
12.Musil KamilKourková Jana     3075
13.Vala MartinJaroš Radim     0376
14.Skryja JanŠtikar Jaroslav     0377
15.Musil KamilMusil David     2378
16.Vala MartinKourková Jana     2379
17.Skryja JanJaroš Radim     23710
18.Borůvka ZdeněkŠtikar Jaroslav     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vala Martin22Musil David22
Skryja Jan04Kourková Jana22
Borůvka Zdeněk22Jaroš Radim40
Musil Kamil22Štikar Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rovečné BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JámyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ v Rovečném, 59265 Rovečné, Za základní školou v RovečnémRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28 TJ Sokol Rovečné B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skoumal Vít
Hrstka Milan st.
 
 
Bratránek František
Doležal Bohumil
 
 
     2301
2.Lefler Lubomír
Kleinbauer Martin
 
 
Chroust Josef ml.
Hudeček Josef
 
 
     3211
3.Kleinbauer MartinHudeček Josef     0312
4.Lefler LubomírBratránek František     3022
5.Skoumal VítDoležal Bohumil     0323
6.Hrstka Milan st.Chroust Josef ml.     3033
7.Lefler LubomírHudeček Josef     3143
8.Skoumal VítBratránek František     3153
9.Hrstka Milan st.Doležal Bohumil     1354
10.Kleinbauer MartinChroust Josef ml.     3164
11.Skoumal VítHudeček Josef     3174
12.Hrstka Milan st.Bratránek František     0375
13.Kleinbauer MartinDoležal Bohumil     2376
14.Lefler LubomírChroust Josef ml.     3086
15.Hrstka Milan st.Hudeček Josef     3196
16.Kleinbauer MartinBratránek František     1397
17.Lefler LubomírDoležal Bohumil     30107
18.Skoumal VítChroust Josef ml.     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kleinbauer Martin13Hudeček Josef13
Lefler Lubomír40Bratránek František22
Skoumal Vít31Doležal Bohumil31
Hrstka Milan st.22Chroust Josef ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor IV. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SázavaVrchní
rozhodčí:
Hošek Jan
HOSTUJÍCÍ:Orel Bystřice n.P.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sázava č.159, 59211Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:41 Orel Bystřice n.P.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošek Jan
Linhart Vít
 
 
Bednář Miroslav st.
Kopecký Rostislav
 
 
     1301
2.Ločárek Vlastimil
Coufal Zdeněk
 
 
Jakubec Břetislav
Dvořák Zdeněk
 
 
     3211
3.Hošek JanBednář Miroslav st.     3021
4.Ločárek VlastimilDvořák Zdeněk     0322
5.Coufal ZdeněkKopecký Rostislav     1323
6.Linhart VítJakubec Břetislav     0324
7.Ločárek VlastimilBednář Miroslav st.     1325
8.Coufal ZdeněkDvořák Zdeněk     3235
9.Linhart VítKopecký Rostislav     0336
10.Hošek JanJakubec Břetislav     3146
11.Coufal ZdeněkBednář Miroslav st.     1347
12.Linhart VítDvořák Zdeněk     0348
13.Hošek JanKopecký Rostislav     3158
14.Ločárek VlastimilJakubec Břetislav     1359
15.Linhart VítBednář Miroslav st.     03510
16.Hošek JanDvořák ZdeněkWO    30610
17.Ločárek VlastimilKopecký Rostislav     32710
18.Coufal ZdeněkJakubec Břetislav     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hošek Jan30Bednář Miroslav st.31
Ločárek Vlastimil13Dvořák Zdeněk21
Coufal Zdeněk13Kopecký Rostislav22
Linhart Vít04Jakubec Břetislav31
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS