Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jámy CVrchní
rozhodčí:
Janda Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SK Nové Dvory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jámy 89Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:43 SK Nové Dvory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trojánek Zdeněk
Dostál Bohumil
 
 
Klimeš Tomáš
Urban Libor
 
 
     1301
2.Chroust Pavel
Mazánek Martin
 
 
Němec Tomáš
Rosecký Patrik
 
 
     2302
3.Trojánek ZdeněkKlimeš Tomáš     3112
4.Dostál BohumilUrban Libor     0313
5.Chroust PavelNěmec Tomáš     1314
6.Mazánek MartinRosecký Patrik     0315
7.Dostál BohumilKlimeš Tomáš     0316
8.Chroust PavelUrban Libor     0317
9.Mazánek MartinNěmec Tomáš     0318
10.Trojánek ZdeněkRosecký Patrik     3028
11.Chroust PavelKlimeš Tomáš     0329
12.Mazánek MartinUrban Libor     03210
13.Trojánek ZdeněkNěmec Tomáš     30310
14.Dostál BohumilRosecký Patrik     31410
15.Mazánek MartinKlimeš Tomáš     03411
16.Trojánek ZdeněkUrban Libor     23412
17.Dostál BohumilNěmec Tomáš     32512
18.Chroust PavelRosecký Patrik     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trojánek Zdeněk31Klimeš Tomáš31
Dostál Bohumil22Urban Libor40
Chroust Pavel04Němec Tomáš22
Mazánek Martin04Rosecký Patrik22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Borovnice BVrchní
rozhodčí:
Augustin Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SněžnéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jimramov, Padělek 63Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:30 KST Borovnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šikula Pavel ml.
Semerád Jiří
 
 
Havlíček Lukáš
Dvořák Jakub
 
 
     3210
2.Prášil Petr
Augustin Roman
 
 
Rak Ladislav
Rak Ondřej
 
 
     3020
3.Šikula Pavel ml.Rak Ondřej     3130
4.Semerád JiříRak Ladislav     3040
5.Augustin RomanDvořák Jakub     3250
6.Prášil PetrHavlíček Lukáš     0351
7.Semerád JiříRak Ondřej     3061
8.Augustin RomanRak Ladislav     0362
9.Prášil PetrDvořák Jakub     1363
10.Šikula Pavel ml.Havlíček Lukáš     3273
11.Augustin RomanRak Ondřej     2374
12.Prášil PetrRak Ladislav     3284
13.Šikula Pavel ml.Dvořák Jakub     3194
14.Semerád JiříHavlíček Lukáš     31104
15.Prášil PetrRak Ondřej     30114
16.Šikula Pavel ml.Rak Ladislav     32124
17.Semerád JiříDvořák Jakub     23125
18.Augustin RomanHavlíček Lukáš     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šikula Pavel ml.40Rak Ondřej13
Semerád Jiří31Rak Ladislav13
Augustin Roman22Dvořák Jakub22
Prášil Petr22Havlíček Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Polnička DVrchní
rozhodčí:
Živný Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jámy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polnička 152Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1716:53 TJ Sokol Jámy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošek Rostislav
Zapletal Marian
 
 
Chroust Josef ml.
Bratránek Lukáš
 
 
     0301
2.Cempírek Jaroslav
Menčík Lukáš
 
 
Janda Ondřej
Kondrát Lukáš
 
 
     1302
3.Hošek RostislavChroust Josef ml.     1303
4.Zapletal MarianBratránek Lukáš     0304
5.Cempírek JaroslavJanda Ondřej     0305
6.Menčík LukášKondrát Lukáš     0306
7.Zapletal MarianChroust Josef ml.     1307
8.Cempírek JaroslavBratránek Lukáš     0308
9.Menčík LukášJanda Ondřej     0309
10.Hošek RostislavKondrát Lukáš     23010
11.Cempírek JaroslavChroust Josef ml.     13011
12.Menčík LukášBratránek Lukáš     13012
13.Hošek RostislavJanda Ondřej     32112
14.Zapletal MarianKondrát Lukáš     13113
15.Menčík LukášChroust Josef ml.     03114
16.Hošek RostislavBratránek Lukáš     23115
17.Zapletal MarianJanda Ondřej     13116
18.Cempírek JaroslavKondrát Lukáš     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hošek Rostislav13Chroust Josef ml.40
Zapletal Marian04Bratránek Lukáš40
Cempírek Jaroslav04Janda Ondřej31
Menčík Lukáš04Kondrát Lukáš40

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS