Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Moravec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jámy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravec 146, Kulturní DůmRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:21 SK Moravec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Jiří
Hladík Tomáš
 
 
Mazánek Martin
Chroust Pavel
 
 
     3010
2.Uhlíř Oldřich st.
Libra Jan
 
 
Dostál Bohumil
Trojánek Zdeněk
 
 
     3220
3.Hladík JiříMazánek Martin     3030
4.Hladík TomášChroust Pavel     3040
5.Uhlíř Oldřich st.Dostál Bohumil     1341
6.Libra JanTrojánek Zdeněk     0342
7.Hladík TomášMazánek Martin     3052
8.Uhlíř Oldřich st.Chroust Pavel     3062
9.Fila MilanDostál Bohumil     0363
10.Hladík JiříTrojánek Zdeněk     3073
11.Uhlíř Oldřich st.Mazánek Martin     3083
12.Fila MilanChroust Pavel     3193
13.Hladík JiříDostál Bohumil     31103
14.Hladík TomášTrojánek Zdeněk     03104
15.Fila MilanMazánek Martin     30114
16.Hladík JiříChroust Pavel     31124
17.Hladík TomášDostál Bohumil     31134
18.Uhlíř Oldřich st.Trojánek Zdeněk     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hladík Jiří40Mazánek Martin04
Hladík Tomáš31Chroust Pavel04
Uhlíř Oldřich st.22Dostál Bohumil22
Libra Jan01Trojánek Zdeněk31
Fila Milan21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nové Dvory CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Borovnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nové Dvory, 70, 592 12 Nížkov, Kulturní dům Nové DvoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1414:44 KST Borovnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Libor
Klimeš Tomáš
 
 
Šikula Pavel ml.
Semerád Jiří
 
 
     1301
2.Vencálek David
Fišar Zdeněk
 
 
Augustin Roman
Prášil Petr
 
 
     0302
3.Rosecká SáraŠikula Pavel ml.     0303
4.Klimeš TomášSemerád Jiří     3113
5.Vencálek DavidAugustin Roman     0314
6.Fišar ZdeněkPrášil Petr     0315
7.Klimeš Tomᚊikula Pavel ml.     3025
8.Vencálek DavidSemerád Jiří     0326
9.Fišar ZdeněkAugustin Roman     0327
10.Rosecká SáraPrášil Petr     0328
11.Vencálek DavidŠikula Pavel ml.     1329
12.Fišar ZdeněkSemerád Jiří     03210
13.Rosecká SáraAugustin Roman     03211
14.Klimeš TomášPrášil Petr     31311
15.Fišar ZdeněkŠikula Pavel ml.     03312
16.Rosecká SáraSemerád Jiří     03313
17.Klimeš TomášAugustin Roman     30413
18.Vencálek DavidPrášil Petr     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rosecká Sára04Šikula Pavel ml.31
Klimeš Tomáš40Semerád Jiří31
Vencálek David04Augustin Roman31
Fišar Zdeněk04Prášil Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SněžnéVrchní
rozhodčí:
Havlíček Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jámy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zakladni skola Sněžné č.p.96, 59203 SněžnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:25 TJ Sokol Sněžné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Lukáš
Rak Ondřej
 
 
Bratránek Lukáš
Kabrda Petr
 
 
     3010
2.Dvořák Jakub
Rak Ladislav
 
 
Janda Ondřej
Kondrát Lukáš
 
 
     3120
3.Rak OndřejBratránek Lukáš     1321
4.Rak LadislavKabrda Petr     3031
5.Havlíček LukášJanda Ondřej     3141
6.Dvořák JakubKondrát Lukáš     2342
7.Rak LadislavBratránek Lukáš     3152
8.Havlíček LukášKabrda Petr     3162
9.Dvořák JakubJanda Ondřej     2363
10.Rak OndřejKondrát Lukáš     3273
11.Havlíček LukášBratránek Lukáš     3083
12.Dvořák JakubKabrda Petr     3093
13.Rak OndřejJanda Ondřej     2394
14.Rak LadislavKondrát Lukáš     30104
15.Dvořák JakubBratránek Lukáš     23105
16.Rak OndřejKabrda Petr     03106
17.Rak LadislavJanda Ondřej     31116
18.Havlíček LukášKondrát Lukáš     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rak Ondřej13Bratránek Lukáš22
Rak Ladislav40Kabrda Petr13
Havlíček Lukáš40Janda Ondřej22
Dvořák Jakub13Kondrát Lukáš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS