Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Moravec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Malá Losenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravec 146, Kulturní DůmRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:40 TJ Sokol Malá Losenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Jiří
Hladík Tomáš
 
 
Urban Jiří
Čejka Marek
 
 
     3010
2.Uhlíř Oldřich st.
Bubniak František
 
 
Vytlačil David
Rosecký Michal
 
 
     1311
3.Hladík JiříUrban Jiří     2312
4.Hladík TomášČejka Marek     3122
5.Uhlíř Oldřich st.Vytlačil David     1323
6.Bubniak FrantišekRosecký Michal     0324
7.Hladík TomášUrban Jiří     0325
8.Uhlíř Oldřich st.Čejka Marek     3035
9.Bubniak FrantišekVytlačil David     3245
10.Hladík JiříRosecký Michal     1346
11.Uhlíř Oldřich st.Urban Jiří     1347
12.Bubniak FrantišekČejka Marek     3057
13.Hladík JiříVytlačil David     1358
14.Hladík TomášRosecký Michal     2359
15.Bubniak FrantišekUrban Jiří     03510
16.Hladík JiříČejka Marek     31610
17.Hladík TomášVytlačil David     23611
18.Uhlíř Oldřich st.Rosecký Michal     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladík Jiří13Urban Jiří40
Hladík Tomáš13Čejka Marek04
Uhlíř Oldřich st.13Vytlačil David31
Bubniak František22Rosecký Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jámy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Borovnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jámy 89Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:45 KST Borovnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Bohumil
Trojánek Zdeněk
 
 
Růžička Milan
Šikula Pavel ml.
 
 
     2301
2.Mazánek Martin
 
 
Augustin Roman
Prášil Petr
 
 
WO    0302
3.Dostál BohumilRůžička Milan     0303
4.Trojánek ZdeněkŠikula Pavel ml.     3113
5.Mazánek MartinAugustin Roman     0314
6.Prášil PetrWO    0315
7.Trojánek ZdeněkRůžička Milan     3125
8.Mazánek MartinŠikula Pavel ml.     0326
9.Augustin RomanWO    0327
10.Dostál BohumilPrášil Petr     1328
11.Mazánek MartinRůžička Milan     0329
12.Šikula Pavel ml.WO    03210
13.Dostál BohumilAugustin Roman     32310
14.Trojánek ZdeněkPrášil Petr     31410
15.Růžička MilanWO    03411
16.Dostál BohumilŠikula Pavel ml.     32511
17.Trojánek ZdeněkAugustin Roman     32611
18.Mazánek MartinPrášil Petr     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dostál Bohumil22Růžička Milan21
Trojánek Zdeněk40Šikula Pavel ml.12
Mazánek Martin04Augustin Roman12
   Prášil Petr21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nové Dvory CVrchní
rozhodčí:
Klimeš Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jámy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nové Dvory, 70, 592 12 Nížkov, Kulturní dům Nové DvoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:37 TJ Sokol Jámy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Libor
Klimeš Tomáš
 
 
Chroust Josef ml.
Bratránek Lukáš
 
 
     3110
2.Vencálek David
Rosecká Sára
 
 
Janda Ondřej
Kabrda Petr
 
 
     0311
3.Urban LiborChroust Josef ml.     3121
4.Klimeš TomášBratránek Lukáš     3031
5.Vencálek DavidJanda Ondřej     0332
6.Rosecká SáraKabrda Petr     0333
7.Klimeš TomášChroust Josef ml.     3043
8.Vencálek DavidBratránek Lukáš     0344
9.Rosecká SáraJanda Ondřej     0345
10.Fišar ZdeněkKabrda Petr     1346
11.Vencálek DavidChroust Josef ml.     3056
12.Rosecká SáraBratránek Lukáš     0357
13.Fišar ZdeněkJanda Ondřej     2358
14.Klimeš TomášKabrda Petr     3068
15.Rosecká SáraChroust Josef ml.     0369
16.Fišar ZdeněkBratránek Lukáš     13610
17.Klimeš TomášJanda Ondřej     32710
18.Vencálek DavidKabrda Petr     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Libor10Chroust Josef ml.13
Klimeš Tomáš40Bratránek Lukáš31
Vencálek David13Janda Ondřej31
Rosecká Sára04Kabrda Petr31
Fišar Zdeněk03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS