Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SněžnéVrchní
rozhodčí:
Havlíček Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK Nové Dvory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zakladni skola Sněžné č.p.96, 59203 SněžnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:16 TJ Sokol Sněžné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Lukáš
Rak Ondřej
 
 
Urban Libor
Fišar Zdeněk
 
 
     3010
2.Kadlec Bohdan
Rak Ladislav
 
 
Vencálek David
Rosecký Patrik
 
 
     3120
3.Rak OndřejUrban Libor     0321
4.Rak LadislavFišar Zdeněk     3031
5.Havlíček LukášVencálek David     3141
6.Kadlec BohdanRosecký Patrik     3151
7.Rak LadislavUrban Libor     0352
8.Havlíček LukášFišar Zdeněk     3062
9.Kadlec BohdanVencálek David     3072
10.Rak OndřejRosecký Patrik     3282
11.Havlíček LukášUrban Libor     3092
12.Kadlec BohdanFišar Zdeněk     30102
13.Rak OndřejVencálek David     31112
14.Rak LadislavRosecký Patrik     32122
15.Kadlec BohdanUrban Libor     31132
16.Rak OndřejFišar Zdeněk     30142
17.Rak LadislavVencálek David     30152
18.Havlíček LukášRosecký Patrik     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rak Ondřej31Urban Libor22
Rak Ladislav31Fišar Zdeněk04
Havlíček Lukáš40Vencálek David04
Kadlec Bohdan40Rosecký Patrik04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Polnička DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jámy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol PolničkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:32 TJ Sokol Jámy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zapletal Marian
Hošek Rostislav
 
 
Chroust Pavel
Mazánek Martin
 
 
     3010
2.Cempírek Jaroslav
Menčík Lukáš
 
 
Trojánek Zdeněk
Dostál Bohumil
 
 
     2311
3.Zapletal MarianChroust Pavel     3021
4.Menčík LukášMazánek Martin     3031
5.Hošek RostislavTrojánek Zdeněk     0332
6.Cempírek JaroslavDostál Bohumil     2333
7.Menčík LukášChroust Pavel     3043
8.Hošek RostislavMazánek Martin     3053
9.Cempírek JaroslavTrojánek Zdeněk     0354
10.Zapletal MarianDostál Bohumil     1355
11.Hošek RostislavChroust Pavel     2356
12.Cempírek JaroslavMazánek Martin     3266
13.Zapletal MarianTrojánek Zdeněk     1367
14.Menčík LukášDostál Bohumil     3077
15.Cempírek JaroslavChroust Pavel     2378
16.Zapletal MarianMazánek Martin     3088
17.Menčík LukášTrojánek Zdeněk     2389
18.Hošek RostislavDostál Bohumil     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zapletal Marian22Chroust Pavel22
Menčík Lukáš31Mazánek Martin04
Hošek Rostislav13Trojánek Zdeněk40
Cempírek Jaroslav13Dostál Bohumil31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Borovnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Malá Losenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jimramov, Padělek 63Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šikula Pavel ml.
Růžička Milan
 
 
Rosecký Michal
Vytlačil David
 
 
     3110
2.Semerád Jiří
Augustin Roman
 
 
Urban Jiří
Čejka Marek
 
 
     3220
3.Růžička MilanVytlačil David     3230
4.Šikula Pavel ml.Čejka Marek     3040
5.Semerád JiříRosecký Michal     0341
6.Augustin RomanUrban Jiří     1342
7.Šikula Pavel ml.Vytlačil David     3152
8.Semerád JiříČejka Marek     2353
9.Augustin RomanRosecký Michal     1354
10.Růžička MilanUrban Jiří     3264
11.Semerád JiříVytlačil David     3174
12.Augustin RomanČejka Marek     3184
13.Růžička MilanRosecký Michal     2385
14.Šikula Pavel ml.Urban Jiří     0386
15.Augustin RomanVytlačil David     2387
16.Růžička MilanČejka Marek     3197
17.Šikula Pavel ml.Rosecký Michal     1398
18.Semerád JiříUrban Jiří     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Milan31Vytlačil David13
Šikula Pavel ml.22Čejka Marek13
Semerád Jiří13Rosecký Michal40
Augustin Roman13Urban Jiří31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS