Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Moravec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nové Dvory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravec 146, Kulturní DůmRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:4 SK Moravec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Jiří
Hladík Tomáš
 
 
Vencálek David
Rosecký Patrik
 
 
     3010
2.Uhlíř Oldřich st.
Tulis Luboš
 
 
Rosecká Sára
Fišar Zdeněk
 
 
     3020
3.Hladík JiříVencálek David     3130
4.Hladík TomášRosecký Patrik     3040
5.Uhlíř Oldřich st.Rosecká Sára     3050
6.Tulis LubošFišar Zdeněk     3060
7.Hladík TomášVencálek David     3070
8.Uhlíř Oldřich st.Rosecký Patrik     3080
9.Tulis LubošRosecká Sára     3090
10.Hladík JiříFišar Zdeněk     30100
11.Uhlíř Oldřich st.Vencálek David     30110
12.Tulis LubošRosecký Patrik     30120
13.Hladík JiříRosecká Sára     30130
14.Hladík TomášFišar Zdeněk     30140
15.Tulis LubošVencálek David     30150
16.Hladík JiříRosecký Patrik     23151
17.Hladík TomášRosecká Sára     30161
18.Uhlíř Oldřich st.Fišar Zdeněk     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hladík Jiří31Vencálek David04
Hladík Tomáš40Rosecký Patrik13
Uhlíř Oldřich st.40Rosecká Sára04
Tulis Luboš40Fišar Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jámy CVrchní
rozhodčí:
Janda Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SněžnéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jámy 89Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:48 TJ Sokol Sněžné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazánek Martin
Chroust Pavel
 
 
Havlíček Lukáš
Rak Ondřej
 
 
     0301
2.Dostál Bohumil
Trojánek Zdeněk
 
 
Dvořák Jakub
Rak Ladislav
 
 
     1302
3.Mazánek MartinRak Ladislav     0303
4.Chroust PavelRak Ondřej     0304
5.Dostál BohumilDvořák Jakub     2305
6.Trojánek ZdeněkHavlíček Lukáš     2306
7.Chroust PavelRak Ladislav     0307
8.Dostál BohumilRak Ondřej     1308
9.Trojánek ZdeněkDvořák Jakub     3218
10.Mazánek MartinHavlíček Lukáš     0319
11.Dostál BohumilRak Ladislav     03110
12.Trojánek ZdeněkRak Ondřej     31210
13.Mazánek MartinDvořák Jakub     03211
14.Chroust PavelHavlíček Lukáš     03212
15.Trojánek ZdeněkRak Ladislav     30312
16.Mazánek MartinRak Ondřej     03313
17.Chroust PavelDvořák Jakub     03314
18.Dostál BohumilHavlíček Lukáš     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mazánek Martin04Rak Ladislav31
Chroust Pavel04Rak Ondřej31
Dostál Bohumil04Dvořák Jakub31
Trojánek Zdeněk31Havlíček Lukáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Malá Losenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jámy BRozhodčí:Kliment Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malá Losenice 54, budova bývalé školyRozhodčí:Vytlačil David
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:30 TJ Sokol Malá Losenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Jiří
Čejka Marek
 
 
Janda Ondřej
Kabrda Petr
 
 
     3010
2.Kliment Petr
Vytlačil David
 
 
Bratránek Lukáš
Chroust Josef ml.
 
 
     2311
3.Urban JiříJanda Ondřej     3021
4.Čejka MarekKabrda Petr     0322
5.Kliment PetrBratránek Lukáš     1323
6.Vytlačil DavidChroust Josef ml.     2324
7.Čejka MarekJanda Ondřej     3234
8.Kliment PetrKabrda Petr     0335
9.Vytlačil DavidBratránek Lukáš     3245
10.Urban JiříChroust Josef ml.     3155
11.Kliment PetrJanda Ondřej     2356
12.Vytlačil DavidKabrda Petr     3266
13.Urban JiříBratránek Lukáš     3076
14.Čejka MarekChroust Josef ml.     3286
15.Vytlačil DavidJanda Ondřej     3096
16.Urban JiříKabrda Petr     30106
17.Čejka MarekBratránek Lukáš     31116
18.Kliment PetrChroust Josef ml.     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Jiří40Janda Ondřej13
Čejka Marek31Kabrda Petr22
Kliment Petr13Bratránek Lukáš13
Vytlačil David31Chroust Josef ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Borovnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Polnička DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jimramov, Padělek 63Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:27 KST Borovnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semerád Jiří
Šikula Pavel ml.
 
 
Zapletal Marian
Hošek Rostislav
 
 
     3110
2.Augustin Roman
Prášil Petr
 
 
Živný Roman
Menčík Lukáš
 
 
     3120
3.Prášil PetrZapletal Marian     3030
4.Semerád JiříHošek Rostislav     3040
5.Šikula Pavel ml.Živný Roman     3250
6.Augustin RomanMenčík Lukáš     0351
7.Semerád JiříZapletal Marian     3161
8.Šikula Pavel ml.Hošek Rostislav     3171
9.Augustin RomanŽivný Roman     3281
10.Prášil PetrMenčík Lukáš     2382
11.Šikula Pavel ml.Zapletal Marian     3292
12.Augustin RomanCempírek Jaroslav     30102
13.Prášil PetrŽivný Roman     13103
14.Semerád JiříMenčík Lukáš     03104
15.Augustin RomanZapletal Marian     30114
16.Prášil PetrCempírek Jaroslav     30124
17.Semerád JiříŽivný Roman     03125
18.Šikula Pavel ml.Menčík Lukáš     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prášil Petr22Zapletal Marian04
Semerád Jiří22Hošek Rostislav02
Šikula Pavel ml.40Živný Roman22
Augustin Roman31Menčík Lukáš31
   Cempírek Jaroslav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS