Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. B třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slopné "D"Vrchní
rozhodčí:
Surý Patrik
HOSTUJÍCÍ:SK Rokytnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek pohostinství SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1610:51 SK Rokytnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrů Daniel
Majzlík Tomáš
 
 
Bureš Michal
Bureš Daniel
 
 
     0301
2.Tkadlecová Tereza
Váňa Jakub
 
 
Vilímková Marie
Burešová Jana
 
 
     1302
3.Petrů DanielBureš Michal     0303
4.Váňa JakubBureš Daniel     2304
5.Tkadlecová TerezaVilímková Marie     0305
6.Majzlík TomášBurešová Jana     0306
7.Váňa JakubBureš Michal     0307
8.Tkadlecová TerezaBureš Daniel     0308
9.Majzlík TomášVilímková Marie     0309
10.Petrů DanielBurešová Jana     03010
11.Tkadlecová TerezaBureš Michal     03011
12.Majzlík TomášBureš Daniel     03012
13.Petrů DanielVilímková Marie     32112
14.Váňa JakubBurešová Jana     13113
15.Majzlík TomášBureš Michal     03114
16.Petrů DanielBureš Daniel     03115
17.Váňa JakubVilímková Marie     31215
18.Tkadlecová TerezaBurešová Jana     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petrů Daniel13Bureš Michal40
Váňa Jakub13Bureš Daniel40
Tkadlecová Tereza04Vilímková Marie22
Majzlík Tomáš04Burešová Jana40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. B třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín "D"Vrchní
rozhodčí:
Kučera Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KPST - SK Louky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín , Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:53413:685KPST - SK Louky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plášek Hubert
Drápala Tobiáš
 
 
Šustrová Zuzana
Mareček Ivo
 
 
-6109-7-22301
2.Plášek Jonáš
Rak Petr
 
 
Volf Jiří
Pišín Miroslav
 
 
-2-3-2  0302
3.Plášek HubertPišín Miroslav-2-6-3  0303
4.Drápala TobiášMareček Ivo-11-9-6  0304
5.Plášek JonášVolf Jiří-6-9-2  0305
6.Rak PetrŠustrová Zuzana-6-6-1  0306
7.Drápala TobiášPišín Miroslav-8-3-6  0307
8.Plášek JonášMareček Ivo-489-7-92308
9.Rak PetrVolf Jiří-8-6-3  0309
10.Plášek HubertŠustrová Zuzana-4-5-6  03010
11.Plášek JonášPišín Miroslav-4-3-4  03011
12.Rak PetrMareček Ivo-4-5-4  03012
13.Plášek HubertVolf Jiří9-8-8-6 13013
14.Drápala Tobiᚊustrová Zuzana-510-58-923014
15.Rak PetrPišín Miroslav-1-1-3  03015
16.Plášek HubertMareček Ivo-788-91032115
17.Drápala TobiášVolf Jiří2-8-4-4 13116
18.Plášek Jonᚊustrová Zuzana7-4-11-3 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plášek Hubert13Pišín Miroslav40
Drápala Tobiáš04Mareček Ivo31
Plášek Jonáš04Volf Jiří40
Rak Petr04Šustrová Zuzana40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. B třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Kašava "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ORLOVMARozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:15 Orel Kašava "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holík František
Marušák Daniel
 
 
Rizovski Ivan
Maršálek Martin
 
 
     3110
2.Černoch Břetislav
Křižka Tomáš
 
 
Nováček Karel
Vondráček Tomáš st.
 
 
     3020
3.Marušák DanielRizovski Ivan     3030
4.Holík FrantišekVondráček Tomáš st.     3140
5.Černoch BřetislavNováček Karel     3050
6.Křižka TomášMaršálek Martin     3160
7.Holík FrantišekRizovski Ivan     3170
8.Černoch BřetislavVondráček Tomáš st.     3180
9.Křižka TomášNováček Karel     3090
10.Marušák DanielMaršálek Martin     31100
11.Černoch BřetislavRizovski Ivan     30110
12.Křižka TomášVondráček Tomáš st.     03111
13.Marušák DanielNováček Karel     30121
14.Holík FrantišekMaršálek Martin     31131
15.Křižka TomášRizovski Ivan     03132
16.Marušák DanielVondráček Tomáš st.     30142
17.Holík FrantišekNováček Karel     32152
18.Černoch BřetislavMaršálek Martin     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marušák Daniel40Rizovski Ivan13
Holík František40Vondráček Tomáš st.13
Černoch Břetislav40Nováček Karel04
Křižka Tomáš22Maršálek Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. B třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SalašVrchní
rozhodčí:
Tomášek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salaš 60, Kulturní dům Salaš - Bývalá Mateřská školkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:11 TJ Sokol Salaš

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomášek Martin
Pavlů Leopold
 
 
Gazdoš Jaroslav st.
Gazdoš Martin
 
 
     3010
2.Nevělík Zdeněk
Valášek Igor
 
 
Malota Filip
Pešica Daniel
 
 
     3020
3.Tomášek MartinGazdoš Jaroslav st.     3130
4.Valášek IgorMalota Filip     3240
5.Pavlů LeopoldPešica Daniel     3050
6.Nevělík ZdeněkGazdoš Martin     3160
7.Valášek IgorGazdoš Jaroslav st.     3070
8.Pavlů LeopoldMalota Filip     3080
9.Nevělík ZdeněkPešica Daniel     3090
10.Tomášek MartinGazdoš Martin     30100
11.Pavlů LeopoldGazdoš Jaroslav st.     30110
12.Nevělík ZdeněkMalota Filip     31120
13.Tomášek MartinPešica Daniel     30130
14.Valášek IgorGazdoš Martin     30140
15.Nevělík ZdeněkGazdoš Jaroslav st.     03141
16.Tomášek MartinMalota Filip     23142
17.Valášek IgorPešica Daniel     30152
18.Pavlů LeopoldGazdoš Martin     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomášek Martin31Gazdoš Jaroslav st.13
Valášek Igor40Malota Filip13
Pavlů Leopold40Pešica Daniel04
Nevělík Zdeněk31Gazdoš Martin04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy