Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. B třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rokytnice "B"Vrchní
rozhodčí:
Vlastimil Bureš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Hospůdky za lávkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:26717:604SK Rokytnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Daniel
Šuráň Zbyněk
 
 
Gazdoš Jaroslav st.
Malota Filip
 
 
1178  3010
2.Vilímková Marie
Ščuglík Jiří st.
 
 
Gazdoš Martin
Kolařík Milan st.
 
 
727  3020
3.Bureš DanielMalota Filip57-108 3130
4.Šuráň ZbyněkGazdoš Jaroslav st.106-911 3140
5.Ščuglík Jiří st.Kolařík Milan st.-8-866-102341
6.Vilímková MarieGazdoš Martin7-924 3151
7.Šuráň ZbyněkMalota Filip67-107 3161
8.Ščuglík Jiří st.Gazdoš Jaroslav st.-8-767103271
9.Vilímková MarieKolařík Milan st.-5-6-9  0372
10.Bureš DanielGazdoš Martin547  3082
11.Ščuglík Jiří st.Malota Filip-104-10243292
12.Vilímková MarieGazdoš Jaroslav st.-6109-9-112393
13.Bureš DanielKolařík Milan st.11-104-61232103
14.Šuráň ZbyněkGazdoš Martin1199  30113
15.Vilímková MarieMalota Filip-99-7-10 13114
16.Bureš DanielGazdoš Jaroslav st.798  30124
17.Šuráň ZbyněkKolařík Milan st.-7359 31134
18.Ščuglík Jiří st.Gazdoš Martin-8-7-10  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bureš Daniel40Malota Filip13
Šuráň Zbyněk40Gazdoš Jaroslav st.13
Ščuglík Jiří st.22Kolařík Milan st.22
Vilímková Marie13Gazdoš Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. B třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SalašRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spytihněv 216, 76364Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:48 TJ Sokol Salaš

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráček Tomáš st.
Maršálek Martin
 
 
Tomášek Martin
Pavlů Leopold
 
 
     1301
2.Zpěvák Alois
Bednařík Robert
 
 
Valášek Igor
Nevělík Zdeněk
 
 
     0302
3.Čech JanTomášek Martin     0303
4.Maršálek MartinNevělík Zdeněk     0304
5.Vondráček Tomáš st.Valášek Igor     3114
6.Bednařík RobertPavlů Leopold     0315
7.Maršálek MartinTomášek Martin     2316
8.Vondráček Tomáš st.Nevělík Zdeněk     0317
9.Bednařík RobertValášek Igor     0318
10.Čech JanPavlů Leopold     0319
11.Vondráček Tomáš st.Tomášek Martin     3229
12.Bednařík RobertNevělík Zdeněk     23210
13.Kotásek RichardValášek Igor     03211
14.Maršálek MartinPavlů Leopold     03212
15.Bednařík RobertTomášek Martin     13213
16.Kotásek RichardNevělík Zdeněk     03214
17.Maršálek MartinValášek Igor     03215
18.Vondráček Tomáš st.Pavlů Leopold     30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čech Jan02Tomášek Martin31
Maršálek Martin04Nevělík Zdeněk40
Vondráček Tomáš st.31Valášek Igor31
Bednařík Robert04Pavlů Leopold31
Kotásek Richard02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. B třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST - SK Louky "B"Vrchní
rozhodčí:
Volf Jiří
HOSTUJÍCÍ:Orel Kašava "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zlín-Louky, hospůdka u hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:22 KPST - SK Louky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pišín Miroslav
Volf Jiří
 
 
Holík František
Marušák Daniel
 
 
     1301
2.Šustrová Zuzana
Mareček Ivo
 
 
Šála Jaromír
Kruťa Michal
 
 
     3011
3.Mareček IvoKruťa Michal     3021
4.Šustrová ZuzanaMarušák Daniel     0322
5.Pišín MiroslavHolík František     3032
6.Volf JiříŠála Jaromír     1333
7.Šustrová ZuzanaKruťa Michal     3043
8.Pišín MiroslavMarušák Daniel     3153
9.Volf JiříHolík František     3163
10.Mareček IvoŠála Jaromír     3073
11.Pišín MiroslavKruťa Michal     3183
12.Volf JiříMarušák Daniel     0384
13.Mareček IvoHolík František     3194
14.Šustrová ZuzanaŠála Jaromír     30104
15.Volf JiříKruťa Michal     31114
16.Mareček IvoMarušák Daniel     03115
17.Šustrová ZuzanaHolík František     32125
18.Pišín MiroslavŠála Jaromír     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mareček Ivo31Kruťa Michal04
Šustrová Zuzana31Marušák Daniel31
Pišín Miroslav40Holík František04
Volf Jiří22Šála Jaromír13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. B třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slopné "D"Vrchní
rozhodčí:
Šůstek Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek pohostinství SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:44 SK Slavičín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trunkát Evžen
Majzlík Tomáš
 
 
Droščák Jan ml.
Rohlena Ivo
 
 
     0301
2.Váňa Jakub
Tkadlecová Tereza
 
 
Plášek Jonáš
Plášek Hubert
 
 
     1302
3.Trunkát EvženDroščák Jan ml.     0303
4.Tkadlecová TerezaRohlena Ivo     0304
5.Váňa JakubPlášek Jonáš     3214
6.Majzlík TomášPlášek Hubert     0315
7.Tkadlecová TerezaDroščák Jan ml.     2316
8.Váňa JakubRohlena Ivo     0317
9.Majzlík TomášPlášek Jonáš     0318
10.Trunkát EvženPlášek Hubert     3128
11.Váňa JakubDroščák Jan ml.     3138
12.Majzlík TomášRohlena Ivo     0339
13.Trunkát EvženPlášek Jonáš     13310
14.Tkadlecová TerezaPlášek Hubert     31410
15.Majzlík TomášDroščák Jan ml.     03411
16.Trunkát EvženRohlena Ivo     03412
17.Tkadlecová TerezaPlášek Jonáš     23413
18.Váňa JakubPlášek Hubert     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trunkát Evžen13Droščák Jan ml.31
Tkadlecová Tereza13Rohlena Ivo40
Váňa Jakub31Plášek Jonáš31
Majzlík Tomáš04Plášek Hubert13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy