Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim B MedvědiVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Smolnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:43613:689TJ Smolnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Zdeněk
Lakatoš Robert
 
 
Bartoš Filip
Dlouhý Václav
 
 
49-65 3110
2.Bartko Pavel ml.
Káninský Jaroslav
 
 
Petržilka Jiří
Pechal Roman
 
 
9-8-7-6 1311
3.Bartko Pavel ml.Bartoš Filip-8-9610-92312
4.Káninský JaroslavDlouhý Václav478  3022
5.Říha ZdeněkPetržilka Jiří-8-2-8  0323
6.Lakatoš RobertPechal Roman-7-811383233
7.Káninský JaroslavBartoš Filip-24-0-6 1334
8.Říha ZdeněkDlouhý Václav-10-5-11  0335
9.Lakatoš RobertPetržilka Jiří9-12-3-6 1336
10.Bartko Pavel ml.Pechal Roman-6-7-7  0337
11.Říha ZdeněkBartoš Filip-5-98-5 1338
12.Lakatoš RobertDlouhý Václav-124117 3148
13.Bartko Pavel ml.Petržilka Jiří-8-911-9 1349
14.Káninský JaroslavPechal Roman109-6-9-723410
15.Lakatoš RobertBartoš Filip-9-6-7  03411
16.Bartko Pavel ml.Dlouhý Václav9137  30511
17.Káninský JaroslavPetržilka Jiří11-5-8-7 13512
18.Říha ZdeněkPechal Roman-6-782-723513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartko Pavel ml.13Bartoš Filip40
Káninský Jaroslav13Dlouhý Václav13
Říha Zdeněk04Petržilka Jiří40
Lakatoš Robert22Pechal Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blšany u Loun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní centrum Blšany u Loun 26Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:50581:733TJ Sokol Dobroměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pfeifer František
Růžička František
 
 
Pešula Tomáš
Hruška Miroslav
 
 
-6-7-6  0301
2.Menšík Václav st.
Vilhelm Pavel
 
 
Polanecký Lukáš
Polanecký Miroslav
 
 
-11-7-9  0302
3.Pfeifer FrantišekPešula Tomáš-6-7-9  0303
4.Růžička FrantišekHruška Miroslav-4-7128-22304
5.Menšík Václav st.Polanecký Lukáš8-8-39-72305
6.Vilhelm PavelPolanecký Miroslav-9710-9-42306
7.Růžička FrantišekPešula Tomáš-27-6-7 1307
8.Menšík Václav st.Hruška Miroslav79-10-11113217
9.Vilhelm PavelPolanecký Lukáš-9-79783227
10.Pfeifer FrantišekPolanecký Miroslav6-689 3137
11.Menšík Václav st.Pešula Tomáš-1-5-7  0338
12.Vilhelm PavelHruška Miroslav-6-7-11  0339
13.Pfeifer FrantišekPolanecký Lukáš99-5-10-923310
14.Růžička FrantišekPolanecký Miroslav9-7-11-8 13311
15.Vilhelm PavelPešula Tomáš-11-8-9  03312
16.Pfeifer FrantišekHruška Miroslav-7-6-8  03313
17.Růžička FrantišekPolanecký Lukáš-7-6-9  03314
18.Menšík Václav st.Polanecký Miroslav-7-29-9 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pfeifer František13Pešula Tomáš40
Růžička František04Hruška Miroslav31
Menšík Václav st.13Polanecký Lukáš31
Vilhelm Pavel13Polanecký Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Peruc AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Cítoliby ARozhodčí:Kučera Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ PerucRozhodčí:Ineman Robert
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:34 TJ Sokol Peruc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuželka Zdeněk
Kučera Vladimír
 
 
Dráždil Milan
Krob Jan
 
 
     1301
2.Ineman Robert
Liška Libor
 
 
Bernášek Ivan
Princ Petr
 
 
     3211
3.Hořínek VladimírKrob Jan     3221
4.Ineman RobertDráždil Milan     3031
5.Liška LiborPrinc Petr     3141
6.Kučera VladimírBernášek Ivan     3051
7.Ineman RobertKrob Jan     3261
8.Liška LiborDráždil Milan     1362
9.Kučera VladimírPrinc Petr     3172
10.Hořínek VladimírBernášek Ivan     2373
11.Liška LiborKrob Jan     2374
12.Kučera VladimírDráždil Milan     1375
13.Hořínek VladimírPrinc Petr     3085
14.Ineman RobertBernášek Ivan     3195
15.Černý PavelKrob Jan     0396
16.Hořínek VladimírDráždil Milan     2397
17.Ineman RobertPrinc Petr     32107
18.Liška LiborBernášek Ivan     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořínek Vladimír22Krob Jan22
Ineman Robert40Dráždil Milan31
Liška Libor22Princ Petr04
Kučera Vladimír21Bernášek Ivan13
Černý Pavel01   
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Cítoliby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:44 TJ Spartak Lubenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Václav
Makarius Jaromír
 
 
Vukliševič Tomáš
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
     0301
2.Menčík Pavel
Zmatlík Jaroslav st.
 
 
Kieswetter Vojtěch st.
Podařil Petr
 
 
     1302
3.Holý VáclavVukliševič Zdeněk st.     3112
4.Zmatlík Jaroslav st.Vukliševič Tomáš     3122
5.Menčík PavelKieswetter Vojtěch st.     3132
6.Makarius JaromírPodařil Petr     1333
7.Zmatlík Jaroslav st.Vukliševič Zdeněk st.     1334
8.Menčík PavelVukliševič Tomáš     2335
9.Makarius JaromírKieswetter Vojtěch st.     0336
10.Holý VáclavPodařil Petr     0337
11.Menčík PavelVukliševič Zdeněk st.     0338
12.Makarius JaromírVukliševič Tomáš     1339
13.Knor MartinKieswetter Vojtěch st.     3249
14.Zmatlík Jaroslav st.Podařil Petr     3159
15.Makarius JaromírVukliševič Zdeněk st.     03510
16.Knor MartinVukliševič Tomáš     32610
17.Zmatlík Jaroslav st.Kieswetter Vojtěch st.     03611
18.Menčík PavelPodařil Petr     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holý Václav11Vukliševič Zdeněk st.31
Zmatlík Jaroslav st.22Vukliševič Tomáš22
Menčík Pavel13Kieswetter Vojtěch st.22
Makarius Jaromír04Podařil Petr31
Knor Martin20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Havran KryryRozhodčí:Gombik Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Karas Pavel
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:Keller Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31619:585TJ Sever Žatec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plečinda Jiří
Keller Filip
 
 
Frankovic Jaroslav
Lorenc František st.
 
 
998  3010
2.Suško Michal
Gombik Štefan
 
 
Blail Ota
Kachelmaier Miroslav st.
 
 
-3-4-8  0311
3.Keller FilipKachelmaier Miroslav st.446  3021
4.Suško MichalFrankovic Jaroslav8-969 3131
5.Karas PavelLorenc František st.-4-5-3  0332
6.Plečinda JiříBlail Ota-7-13-4  0333
7.Suško MichalKachelmaier Miroslav st.10-886 3143
8.Karas PavelFrankovic Jaroslav-999-663253
9.Plečinda JiříLorenc František st.-9-88-10 1354
10.Keller FilipBlail Ota-8768 3164
11.Gombik ŠtefanKachelmaier Miroslav st.-5-96-5 1365
12.Plečinda JiříFrankovic Jaroslav54-8-943275
13.Keller FilipLorenc František st.71610  3085
14.Suško MichalBlail Ota-15-9-10  0386
15.Plečinda JiříKachelmaier Miroslav st.562  3096
16.Keller FilipFrankovic Jaroslav543  30106
17.Suško MichalLorenc František st.8-7-9-9 13107
18.Gombik ŠtefanBlail Ota-77-8-8 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Keller Filip40Kachelmaier Miroslav st.13
Suško Michal22Frankovic Jaroslav04
Karas Pavel11Lorenc František st.31
Plečinda Jiří22Blail Ota31
Gombik Štefan02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy