Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Havran KryryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Cítoliby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:45598:678SK Cítoliby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frankovic Jaroslav
Lorenc František st.
 
 
Bernášek Ivan
Princ Petr
 
 
-587-9-102301
2.Kachelmaier Miroslav st.
Blail Ota
 
 
Rais Jindřich
Dráždil Milan
 
 
-5-8-8  0302
3.Frankovic JaroslavBernášek Ivan-8-4-10  0303
4.Blail OtaDráždil Milan93-8-1053213
5.Lorenc František st.Princ Petr-826-863223
6.Kachelmaier Miroslav st.Rais Jindřich-75-10-13 1324
7.Blail OtaBernášek Ivan-8614-993234
8.Lorenc František st.Dráždil Milan-967-343244
9.Kachelmaier Miroslav st.Princ Petr9-492 3154
10.Frankovic JaroslavRais Jindřich-6-79-8 1355
11.Lorenc František st.Bernášek Ivan7-12-9-6 1356
12.Kachelmaier Miroslav st.Dráždil Milan-4-5-9  0357
13.Kolář PavelPrinc Petr-5-2-4  0358
14.Blail OtaRais Jindřich7-8-7-4 1359
15.Kachelmaier Miroslav st.Bernášek Ivan-4-4-2  03510
16.Kolář PavelDráždil Milan-4-3-7  03511
17.Blail OtaPrinc Petr1224  30611
18.Lorenc František st.Rais Jindřich77-9-3-823612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Frankovic Jaroslav02Bernášek Ivan31
Blail Ota31Dráždil Milan22
Lorenc František st.22Princ Petr13
Kachelmaier Miroslav st.13Rais Jindřich40
Kolář Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice BRozhodčí:Keller Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Vyhnálek Vladimír
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Karas Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:47602:669TJ Sokol Dobroměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plečinda Jiří
Keller Filip
 
 
Beckert Zdeněk
Pešula Tomáš
 
 
867  3010
2.Vyhnálek Vladimír
Suško Michal
 
 
Hruška Miroslav
Polanecký Miroslav
 
 
-99-6-5 1311
3.Suško MichalBeckert Zdeněk-7-8-6  0312
4.Plečinda JiříPešula Tomáš3-7-9-10 1313
5.Vyhnálek VladimírHruška Miroslav-10-84-5 1314
6.Keller FilipPolanecký Miroslav564  3024
7.Karas PavelBeckert Zdeněk-8-8-8  0325
8.Vyhnálek VladimírPešula Tomáš-13-8-6  0326
9.Keller FilipHruška Miroslav-174-10533236
10.Suško MichalPolanecký Miroslav-9-1099-62337
11.Vyhnálek VladimírBeckert Zdeněk-126-4-4 1338
12.Keller FilipPešula Tomáš-13-6-7  0339
13.Suško MichalHruška Miroslav-787-9-623310
14.Karas PavelPolanecký Miroslav-6-8-10  03311
15.Keller FilipBeckert Zdeněk-9-8-10  03312
16.Suško MichalPešula Tomáš-88-9-5 13313
17.Karas PavelHruška Miroslav9-8-7-6 13314
18.Vyhnálek VladimírPolanecký Miroslav-75-10-10 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suško Michal04Beckert Zdeněk40
Plečinda Jiří01Pešula Tomáš40
Vyhnálek Vladimír04Hruška Miroslav31
Keller Filip22Polanecký Miroslav31
Karas Pavel03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Cítoliby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Smolnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolvnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:41 TJ Smolnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zmatlík Jaroslav st.
Menčík Pavel
 
 
Bartoš Filip
Dlouhý Václav
 
 
     3110
2.Holý Václav
Makarius Jaromír
 
 
Petržilka Jiří
Pechal Roman
 
 
     0311
3.Zmatlík Jaroslav st.Bartoš Filip     3221
4.Holý VáclavPetržilka Jiří     3131
5.Menčík PavelDlouhý Václav     3141
6.Makarius JaromírPechal Roman     1342
7.Holý VáclavBartoš Filip     1343
8.Menčík PavelPetržilka Jiří     1344
9.Makarius JaromírDlouhý Václav     3254
10.Zmatlík Jaroslav st.Pechal Roman     1355
11.Menčík PavelBartoš Filip     1356
12.Makarius JaromírPetržilka Jiří     1357
13.Zmatlík Jaroslav st.Dlouhý Václav     3167
14.Holý VáclavPechal Roman     0368
15.Makarius JaromírBartoš Filip     3078
16.Zmatlík Jaroslav st.Petržilka Jiří     2379
17.Holý VáclavDlouhý Václav     13710
18.Menčík PavelPechal Roman     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zmatlík Jaroslav st.22Bartoš Filip22
Holý Václav13Petržilka Jiří31
Menčík Pavel13Dlouhý Václav13
Makarius Jaromír22Pechal Roman40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Peruc AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Výškov ARozhodčí:Černý Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ PerucRozhodčí:Kučera Vladimír
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Ineman Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24 TJ Sokol Peruc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ineman Robert
Liška Libor
 
 
Fiedler Jakub
Vápeník Jan
 
 
     3010
2.Kučera Vladimír
Kuželka Zdeněk
 
 
Mildorf Jiří
Czervoniak Ladislav
 
 
     0311
3.Kučera VladimírMildorf Jiří     3221
4.Ineman RobertFiedler Jakub     3231
5.Liška LiborCzervoniak Ladislav     3041
6.Hořínek VladimírVápeník Jan     3051
7.Ineman RobertMildorf Jiří     2352
8.Liška LiborFiedler Jakub     3262
9.Hořínek VladimírCzervoniak Ladislav     3072
10.Kučera VladimírVápeník Jan     3082
11.Liška LiborMildorf Jiří     0383
12.Hořínek VladimírFiedler Jakub     2384
13.Černý PavelCzervoniak Ladislav     3294
14.Ineman RobertVápeník Jan     30104
15.Hořínek VladimírMildorf Jiří     31114
16.Černý PavelFiedler Jakub     13115
17.Ineman RobertCzervoniak Ladislav     30125
18.Liška LiborVápeník Jan     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Vladimír20Mildorf Jiří22
Ineman Robert31Fiedler Jakub22
Liška Libor31Czervoniak Ladislav04
Hořínek Vladimír31Vápeník Jan04
Černý Pavel11   
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blšany u Loun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim B MedvědiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní centrum Blšany u Loun 26Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:47 OÚ Blažim B Medvědi

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čimpera Alexandr
Menšík Václav st.
 
 
Bartko Pavel ml.
Lakatoš Robert
 
 
6-798 3110
2.Vilhelm Josef
Vilhelm Pavel
 
 
Gaži Radek
Říha Zdeněk
 
 
9-7-5-7 1311
3.Čimpera AlexandrBartko Pavel ml.6-11-8-4 1312
4.Menšík Václav st.Lakatoš Robert-7989 3122
5.Vilhelm PavelGaži Radek-98-71063232
6.Vilhelm JosefŘíha Zdeněk-13-9-9  0333
7.Menšík Václav st.Bartko Pavel ml.814-15-4113243
8.Vilhelm PavelLakatoš Robert-9-7-9  0344
9.Vilhelm JosefGaži Radek-8-6-6  0345
10.Čimpera AlexandrŘíha Zdeněk8-7-69-12346
11.Vilhelm PavelBartko Pavel ml.8-89-8-102347
12.Vilhelm JosefLakatoš Robert11-7-6-7 1348
13.Čimpera AlexandrGaži Radek     1349
14.Menšík Václav st.Říha Zdeněk     13410
15.Vilhelm JosefBartko Pavel ml.     23411
16.Čimpera AlexandrLakatoš Robert     32511
17.Menšík Václav st.Gaži Radek     13512
18.Vilhelm PavelŘíha Zdeněk     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čimpera Alexandr13Bartko Pavel ml.31
Menšík Václav st.22Lakatoš Robert22
Vilhelm Pavel13Gaži Radek31
Vilhelm Josef04Říha Zdeněk40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy