Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim B MedvědiVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Peruc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:47527:656TJ Sokol Peruc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lakatoš Alexander
Káninský Jaroslav
 
 
Černý Pavel
Hořínek Vladimír
 
 
9-10-8-9 1301
2.Gaži Radek
Říha Zdeněk
 
 
Ineman Robert
Liška Libor
 
 
-6-6-5  0302
3.Gaži RadekČerný Pavel-6-6-5  0303
4.Říha ZdeněkLiška Libor-8-5-4  0304
5.Káninský JaroslavIneman Robert4-1087 3114
6.Lakatoš AlexanderHořínek Vladimír-11-68-8 1315
7.Říha ZdeněkČerný Pavel-6-510-10 1316
8.Káninský JaroslavLiška Libor-9-6-11  0317
9.Lakatoš AlexanderIneman Robert711-8-663227
10.Gaži RadekHořínek Vladimír-9-6-3  0328
11.Káninský JaroslavČerný Pavel4108  3038
12.Lakatoš AlexanderLiška Libor-6-5-5  0339
13.Gaži RadekIneman Robert-5-49-3 13310
14.Říha ZdeněkHořínek Vladimír-8-8-7  03311
15.Lakatoš AlexanderČerný Pavel-14-10-11  03312
16.Gaži RadekLiška Libor7-8-8-10 13313
17.Říha ZdeněkIneman Robert-8-2-5  03314
18.Káninský JaroslavHořínek Vladimír-10-756332414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gaži Radek04Černý Pavel31
Říha Zdeněk04Liška Libor40
Káninský Jaroslav31Ineman Robert22
Lakatoš Alexander13Hořínek Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Výškov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Cítoliby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Výškov 14 44001 Louny1, Kulturní dům VýškovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37604:630SK Cítoliby B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vápeník Jan
Nowak Jiří
 
 
Makarius Jaromír
Holý Václav
 
 
999  3010
2.Mildorf Jiří
Czervoniak Ladislav
 
 
Menčík Pavel
Zmatlík Jaroslav st.
 
 
-9-56-8 1311
3.Nowak JiříMakarius Jaromír-5-10-10  0312
4.Czervoniak LadislavHolý Václav96-8-7-72313
5.Vápeník JanZmatlík Jaroslav st.-998-663223
6.Mildorf JiříMenčík Pavel8711  3033
7.Czervoniak LadislavMakarius Jaromír-7-11810-102334
8.Vápeník JanHolý Václav6-6-2-6 1335
9.Mildorf JiříZmatlík Jaroslav st.-87-9-9 1336
10.Nowak JiříMenčík Pavel-5-9-9  0337
11.Vápeník JanMakarius Jaromír3-7-9-7 1338
12.Mildorf JiříHolý Václav647  3048
13.Nowak JiříZmatlík Jaroslav st.-3-10-7  0349
14.Czervoniak LadislavMenčík Pavel667  3059
15.Mildorf JiříMakarius Jaromír-7955 3169
16.Nowak JiříHolý Václav8-7-6-7 13610
17.Czervoniak LadislavZmatlík Jaroslav st.-8-5-6  03611
18.Vápeník JanMenčík Pavel-7959 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nowak Jiří04Makarius Jaromír31
Czervoniak Ladislav13Holý Václav31
Vápeník Jan22Zmatlík Jaroslav st.31
Mildorf Jiří31Menčík Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Smolnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:29726:649TJ Smolnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Filip
Dlouhý Václav
 
 
Leska Vojtěch
Suško Michal
 
 
7-91-11-132301
2.Pechal Roman
Petržilka Jiří
 
 
Karas Pavel
Zach František
 
 
888  3011
3.Bartoš FilipLeska Vojtěch-86107 3121
4.Petržilka JiříSuško Michal-677-1073231
5.Dlouhý VáclavZach František-7-368-92332
6.Pechal RomanKaras Pavel-88-9563242
7.Petržilka JiříLeska Vojtěch-7-10-6  0343
8.Dlouhý VáclavSuško Michal-9-7810-92344
9.Pechal RomanZach František8-9-59-112345
10.Bartoš FilipKaras Pavel987  3055
11.Dlouhý VáclavLeska Vojtěch-2-7-8  0356
12.Pechal RomanSuško Michal6-896 3166
13.Bartoš FilipZach František6910  3076
14.Petržilka JiříKaras Pavel555  3086
15.Pechal RomanLeska Vojtěch98-6-823296
16.Bartoš FilipSuško Michal74-57 31106
17.Petržilka JiříZach František76-712 31116
18.Dlouhý VáclavKaras Pavel-19784 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoš Filip40Leska Vojtěch22
Petržilka Jiří31Suško Michal13
Dlouhý Václav13Zach František22
Pechal Roman31Karas Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Havran KryryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 87 Dobroměřice 440 01, na křižovatce naproti bývalé základní školeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9 TJ Sokol Dobroměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanecký Lukáš
Polanecký Miroslav
 
 
Kolář Pavel
Kachelmaier Miroslav st.
 
 
     3010
2.Beckert Zdeněk
Pešula Tomáš
 
 
Frankovic Jaroslav
Fric Roman
 
 
     3120
3.Polanecký LukášKolář Pavel     1321
4.Beckert ZdeněkKachelmaier Miroslav st.     3231
5.Hruška MiroslavFrankovic Jaroslav     3041
6.Pešula TomášFric Roman     3051
7.Beckert ZdeněkKolář Pavel     3061
8.Hruška MiroslavKachelmaier Miroslav st.     3071
9.Pešula TomášFrankovic Jaroslav     3181
10.Polanecký LukášFric Roman     3091
11.Hruška MiroslavKolář Pavel     30101
12.Pešula TomášKachelmaier Miroslav st.     30111
13.Polanecký LukášFrankovic Jaroslav     30121
14.Beckert ZdeněkFric Roman     30131
15.Pešula TomášKolář Pavel     30141
16.Polanecký LukášKachelmaier Miroslav st.     32151
17.Beckert ZdeněkFrankovic Jaroslav     30161
18.Hruška MiroslavFric Roman     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polanecký Lukáš31Kolář Pavel13
Beckert Zdeněk40Kachelmaier Miroslav st.04
Hruška Miroslav40Frankovic Jaroslav04
Pešula Tomáš40Fric Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Cítoliby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:46 TJ Spartak Lubenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bernášek Ivan
Rybák Milan
 
 
Kieswetter Vojtěch st.
Podařil Petr
 
 
     1301
2.Dráždil Milan
Krob Jan
 
 
Šašek Vladimír
Vukliševič Tomáš
 
 
     2302
3.Rybák MilanVukliševič Tomáš     0303
4.Krob JanKieswetter Vojtěch st.     1304
5.Bernášek IvanPodařil Petr     3214
6.Dráždil MilanŠašek Vladimír     3224
7.Krob JanVukliševič Tomáš     1325
8.Bernášek IvanKieswetter Vojtěch st.     3135
9.Dráždil MilanPodařil Petr     2336
10.Rybák MilanŠašek Vladimír     0337
11.Bernášek IvanVukliševič Tomáš     3247
12.Dráždil MilanKieswetter Vojtěch st.     0348
13.Rybák MilanPodařil Petr     0349
14.Krob JanŠašek Vladimír     3159
15.Dráždil MilanVukliševič Tomáš     23510
16.Rybák MilanKieswetter Vojtěch st.     13511
17.Krob JanPodařil Petr     32611
18.Bernášek IvanŠašek Vladimír     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rybák Milan04Vukliševič Tomáš31
Krob Jan22Kieswetter Vojtěch st.31
Bernášek Ivan31Podařil Petr22
Dráždil Milan13Šašek Vladimír22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy