Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 87 Dobroměřice 440 01, na křižovatce naproti bývalé základní školeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:34 TJ Spartak Lubenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beckert Zdeněk
Pešula Tomáš
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Vukliševič Tomáš
 
 
     3010
2.Kadlec Zdeněk
Polanecký Miroslav
 
 
Šašek Vladimír
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
     0311
3.Polanecký MiroslavVukliševič Zdeněk st.     1312
4.Pešula TomášVukliševič Tomáš     3022
5.Kadlec ZdeněkKieswetter Vojtěch st.     3132
6.Beckert ZdeněkŠašek Vladimír     3142
7.Pešula TomášVukliševič Zdeněk st.     1343
8.Kadlec ZdeněkVukliševič Tomáš     3153
9.Beckert ZdeněkKieswetter Vojtěch st.     0354
10.Polanecký MiroslavŠašek Vladimír     3164
11.Kadlec ZdeněkVukliševič Zdeněk st.     0365
12.Beckert ZdeněkVukliševič Tomáš     1366
13.Polanecký MiroslavKieswetter Vojtěch st.     3076
14.Pešula Tomᚊašek Vladimír     2377
15.Beckert ZdeněkVukliševič Zdeněk st.     1378
16.Polanecký MiroslavVukliševič Tomáš     3088
17.Pešula TomášKieswetter Vojtěch st.     2389
18.Kadlec ZdeněkŠašek Vladimír     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polanecký Miroslav31Vukliševič Zdeněk st.40
Pešula Tomáš13Vukliševič Tomáš13
Kadlec Zdeněk22Kieswetter Vojtěch st.22
Beckert Zdeněk13Šašek Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Smolnice BVrchní
rozhodčí:
Pecinka Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Havran KryryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:21637:564TJ Smolnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Filip
Dlouhý Václav
 
 
Lorenc František st.
Frankovic Jaroslav
 
 
-6-67-12 1301
2.Petržilka Jiří
Pechal Roman
 
 
Kachelmaier Miroslav st.
Blail Ota
 
 
395  3011
3.Bartoš FilipFrankovic Jaroslav4-678 3121
4.Dlouhý VáclavKolář Pavel697  3031
5.Petržilka JiříLorenc František st.-6-7-9  0332
6.Pechal RomanBlail Ota-611-7993242
7.Dlouhý VáclavFrankovic Jaroslav8109  3052
8.Petržilka JiříKolář Pavel656  3062
9.Pechal RomanLorenc František st.10-78-6123272
10.Bartoš FilipBlail Ota11310  3082
11.Petržilka JiříKachelmaier Miroslav st.787  3092
12.Pechal RomanKolář Pavel7106  30102
13.Bartoš FilipLorenc František st.1159  30112
14.Dlouhý VáclavBlail Ota-7-2-7  03113
15.Pechal RomanKachelmaier Miroslav st.988  30123
16.Bartoš FilipKolář Pavel3-788 31133
17.Dlouhý VáclavLorenc František st.-7-69-9 13134
18.Petržilka JiříBlail Ota6-65-10-1223135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoš Filip40Frankovic Jaroslav02
Dlouhý Václav22Kolář Pavel04
Petržilka Jiří22Lorenc František st.22
Pechal Roman40Blail Ota22
   Kachelmaier Miroslav st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Výškov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Výškov 14 44001 Louny1, Kulturní dům VýškovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:32592:589TJ Sever Žatec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiedler Jakub
Vápeník Jan
 
 
Plečinda Jiří
Průša Dominik
 
 
7-1-8-3 1301
2.Mildorf Jiří
Czervoniak Ladislav
 
 
Gombik Štefan
Vyhnálek Vladimír
 
 
7810  3011
3.Vápeník JanPrůša Dominik-612-6-11 1312
4.Fiedler JakubPlečinda Jiří-7-868-52313
5.Czervoniak LadislavVyhnálek Vladimír889  3023
6.Mildorf JiříGombik Štefan1053  3033
7.Fiedler JakubPrůša Dominik9-6-5-6 1334
8.Czervoniak LadislavPlečinda Jiří-73-3-6 1335
9.Mildorf JiříVyhnálek Vladimír6-8-9353245
10.Vápeník JanGombik Štefan445  3055
11.Czervoniak LadislavPrůša Dominik-8-7-4  0356
12.Mildorf JiříPlečinda Jiří738  3066
13.Vápeník JanVyhnálek Vladimír-3-39-10 1367
14.Fiedler JakubGombik Štefan433  3077
15.Mildorf JiříPrůša Dominik11-49-5-62378
16.Vápeník JanPlečinda Jiří9-6-8-8 1379
17.Fiedler JakubVyhnálek Vladimír5710  3089
18.Czervoniak LadislavGombik Štefan-10-45-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vápeník Jan13Průša Dominik40
Fiedler Jakub22Plečinda Jiří31
Czervoniak Ladislav13Vyhnálek Vladimír13
Mildorf Jiří31Gombik Štefan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim B MedvědiVrchní
rozhodčí:
Lakatoš Robert
HOSTUJÍCÍ:SK Cítoliby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36664:684nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Káninský Jaroslav
Bartko Pavel ml.
 
 
Menčík Pavel
Holý Václav
 
 
-76-8783210
2.Gaži Radek
Říha Zdeněk
 
 
Brandtl Aleš
Makarius Jaromír
 
 
-11985 3120
3.Gaži RadekBrandtl Aleš-9-4810-72321
4.Bartko Pavel ml.Holý Václav28-911 3131
5.Káninský JaroslavMakarius Jaromír8-1144 3141
6.Říha ZdeněkMenčík Pavel-6-5-6  0342
7.Bartko Pavel ml.Brandtl Aleš-8-4-8  0343
8.Káninský JaroslavHolý Václav9116  3053
9.Říha ZdeněkMakarius Jaromír-9-911-16 1354
10.Gaži RadekMenčík Pavel-3-8-9  0355
11.Káninský JaroslavBrandtl Aleš7810  3065
12.Říha ZdeněkHolý Václav-116-9-8 1366
13.Gaži RadekMakarius Jaromír-1-3-6  0367
14.Bartko Pavel ml.Menčík Pavel8159  3077
15.Říha ZdeněkBrandtl Aleš10-4-6-3 1378
16.Gaži RadekHolý Václav6-12-7973288
17.Bartko Pavel ml.Makarius Jaromír108-14-753298
18.Káninský JaroslavMenčík Pavel-77-106-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gaži Radek13Brandtl Aleš31
Bartko Pavel ml.31Holý Václav13
Káninský Jaroslav31Makarius Jaromír22
Říha Zdeněk04Menčík Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blšany u Loun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Peruc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní centrum Blšany u Loun 26Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:49477:643TJ Sokol Peruc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čimpera Alexandr
Vilhelm Pavel
 
 
Kuželka Zdeněk
Kučera Vladimír
 
 
-6-25-12 1301
2.Růžička František
Vilhelm Josef
 
 
Liška Libor
Ineman Robert
 
 
-7-28-7 1302
3.Čimpera AlexandrIneman Robert-6-76-7 1303
4.Vilhelm PavelČerný Pavel-4-9-10  0304
5.Růžička FrantišekLiška Libor8-9-9-4 1305
6.Vilhelm JosefKučera Vladimír-415-4-9 1306
7.Vilhelm PavelIneman Robert-9-8-4  0307
8.Růžička FrantišekČerný Pavel-9-8-4  0308
9.Vilhelm JosefLiška Libor-9-7-5  0309
10.Čimpera AlexandrKučera Vladimír-8849 3119
11.Růžička FrantišekIneman Robert-4-6-8  03110
12.Vilhelm JosefČerný Pavel-2-8-9  03111
13.Čimpera AlexandrLiška Libor-767-2-723112
14.Vilhelm PavelKučera Vladimír7-7-4-7 13113
15.Vilhelm JosefIneman Robert-9-8-5  03114
16.Čimpera AlexandrČerný Pavel1610  30214
17.Vilhelm PavelLiška Libor-6-9-6  03215
18.Růžička FrantišekKučera Vladimír-4-7-2  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čimpera Alexandr22Ineman Robert40
Vilhelm Pavel04Černý Pavel31
Růžička František04Liška Libor40
Vilhelm Josef04Kučera Vladimír31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy