Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Výškov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Výškov 14 44001 Louny1, Kulturní dům VýškovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38626:644TJ Sokol Dobroměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiedler Jakub
Vápeník Jan
 
 
Hruška Miroslav
Polanecký Lukáš
 
 
9310  3010
2.Mildorf Jiří
Czervoniak Ladislav
 
 
Beckert Zdeněk
Pešula Tomáš
 
 
-3-99-7 1311
3.Vápeník JanPešula Tomáš-7-7-6  0312
4.Fiedler JakubBeckert Zdeněk4-11-9-5 1313
5.Czervoniak LadislavHruška Miroslav5-517-9-32314
6.Mildorf JiříPolanecký Lukáš156  3024
7.Fiedler JakubPešula Tomáš828  3034
8.Czervoniak LadislavBeckert Zdeněk-3-64-2 1335
9.Mildorf JiříHruška Miroslav-6-9-11  0336
10.Vápeník JanPolanecký Lukáš-4-6-8  0337
11.Czervoniak LadislavPešula Tomáš115-8-473247
12.Mildorf JiříBeckert Zdeněk-912109 3157
13.Vápeník JanHruška Miroslav-5-7-9  0358
14.Fiedler JakubPolanecký Lukáš3-976 3168
15.Mildorf JiříPešula Tomáš4-96-1083278
16.Vápeník JanBeckert Zdeněk7-6-75-72379
17.Fiedler JakubHruška Miroslav-16-88763289
18.Czervoniak LadislavPolanecký Lukáš-11-3-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vápeník Jan04Pešula Tomáš13
Fiedler Jakub31Beckert Zdeněk31
Czervoniak Ladislav13Hruška Miroslav31
Mildorf Jiří31Polanecký Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim B MedvědiVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Cítoliby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:42590:710SK Cítoliby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Káninský Jaroslav
Bartko Pavel ml.
 
 
Princ Petr
Dráždil Milan
 
 
99-99 3110
2.Říha Zdeněk
Gaži Radek
 
 
Krob Jan
Rais Jindřich
 
 
-8-10-7  0311
3.Gaži RadekDráždil Milan-2-3-5  0312
4.Říha ZdeněkPrinc Petr8-79-7-52313
5.Káninský JaroslavKrob Jan1086  3023
6.Bartko Pavel ml.Rais Jindřich-411-9-3 1324
7.Říha ZdeněkDráždil Milan7-108-3-22325
8.Káninský JaroslavPrinc Petr10-78-2-92326
9.Bartko Pavel ml.Krob Jan-9-79-9 1327
10.Gaži RadekRais Jindřich9-7-6-5 1328
11.Káninský JaroslavDráždil Milan848  3038
12.Bartko Pavel ml.Princ Petr10-4149 3148
13.Gaži RadekKrob Jan-4-7-8  0349
14.Říha ZdeněkRais Jindřich-812-8-12 13410
15.Bartko Pavel ml.Dráždil Milan-7-8-5  03411
16.Gaži RadekPrinc Petr-2-710-5 13412
17.Říha ZdeněkKrob Jan511-6-9-423413
18.Káninský JaroslavRais Jindřich9-758 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gaži Radek04Dráždil Milan31
Říha Zdeněk04Princ Petr31
Káninský Jaroslav31Krob Jan31
Bartko Pavel ml.13Rais Jindřich31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blšany u Loun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní centrum Blšany u Loun 26Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:51475:688TJ Spartak Lubenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilhelm Pavel
Růžička František
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Podařil Petr
 
 
10-4-7-12 1301
2.Čimpera Alexandr
Menšík Václav st.
 
 
Kieswetter Vojtěch st.
Šašek Vladimír
 
 
5-79-853211
3.Vilhelm PavelVukliševič Zdeněk st.-8-4-8  0312
4.Růžička FrantišekPodařil Petr-8-5-6  0313
5.Čimpera AlexandrKieswetter Vojtěch st.-6-9-7  0314
6.Menšík Václav st.Šašek Vladimír10-5-5-5 1315
7.Růžička FrantišekVukliševič Zdeněk st.-7-3-1  0316
8.Čimpera AlexandrPodařil Petr-5-10-9  0317
9.Menšík Václav st.Kieswetter Vojtěch st.-96-108-52318
10.Vilhelm PavelŠašek Vladimír-29-611113228
11.Čimpera AlexandrVukliševič Zdeněk st.-5-11-4  0329
12.Menšík Václav st.Podařil Petr-6-5-7  03210
13.Vilhelm PavelKieswetter Vojtěch st.-6-5-4  03211
14.Vilhelm JosefŠašek Vladimír-3-7-5  03212
15.Menšík Václav st.Vukliševič Zdeněk st.-210-18832312
16.Vilhelm PavelPodařil Petr-7-9-4  03313
17.Vilhelm JosefKieswetter Vojtěch st.-2-5-8  03314
18.Čimpera AlexandrŠašek Vladimír-7-98-11 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilhelm Pavel13Vukliševič Zdeněk st.31
Růžička František02Podařil Petr40
Čimpera Alexandr04Kieswetter Vojtěch st.40
Menšík Václav st.13Šašek Vladimír31
Vilhelm Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Peruc AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Havran KryryRozhodčí:Bucek Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ PerucRozhodčí:Kučera Vladimír
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Ineman Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17 TJ Sokol Peruc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Vladimír
Kuželka Zdeněk
 
 
Kolář Pavel
Kachelmaier Miroslav st.
 
 
     3010
2.Ineman Robert
Liška Libor
 
 
Kneifl Jan
Lorenc František st.
 
 
     3120
3.Kučera VladimírKolář Pavel     3030
4.Černý PavelKachelmaier Miroslav st.     3240
5.Liška LiborKneifl Jan     3050
6.Ineman RobertLorenc František st.     0351
7.Černý PavelKolář Pavel     3161
8.Liška LiborKachelmaier Miroslav st.     3071
9.Ineman RobertKneifl Jan     3081
10.Kučera VladimírLorenc František st.     0382
11.Liška LiborKolář Pavel     3092
12.Ineman RobertKachelmaier Miroslav st.     30102
13.Kučera VladimírKneifl Jan     30112
14.Černý PavelLorenc František st.     13113
15.Ineman RobertKolář Pavel     30123
16.Kuželka ZdeněkKachelmaier Miroslav st.     23124
17.Černý PavelKneifl Jan     30134
18.Liška LiborLorenc František st.     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Vladimír21Kolář Pavel04
Černý Pavel31Kachelmaier Miroslav st.13
Liška Libor40Kneifl Jan04
Ineman Robert31Lorenc František st.31
Kuželka Zdeněk01   
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Cítoliby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:40 TJ Sever Žatec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Menčík Pavel
Holý Václav
 
 
Suško Michal
Leska Vojtěch
 
 
     0301
2.Zmatlík Jaroslav st.
Makarius Jaromír
 
 
Vyhnálek Vladimír
Karas Pavel
 
 
     2302
3.Brandtl AlešLeska Vojtěch     0303
4.Zmatlík Jaroslav st.Suško Michal     3113
5.Menčík PavelVyhnálek Vladimír     3123
6.Holý VáclavKaras Pavel     3033
7.Zmatlík Jaroslav st.Leska Vojtěch     3143
8.Menčík PavelSuško Michal     3253
9.Holý VáclavVyhnálek Vladimír     2354
10.Brandtl AlešKaras Pavel     3164
11.Menčík PavelLeska Vojtěch     2365
12.Holý VáclavSuško Michal     0366
13.Brandtl AlešVyhnálek Vladimír     1367
14.Zmatlík Jaroslav st.Karas Pavel     1368
15.Makarius JaromírLeska Vojtěch     0369
16.Brandtl AlešSuško Michal     23610
17.Zmatlík Jaroslav st.Vyhnálek Vladimír     13611
18.Menčík PavelKaras Pavel     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brandtl Aleš13Leska Vojtěch31
Zmatlík Jaroslav st.22Suško Michal22
Menčík Pavel31Vyhnálek Vladimír31
Holý Václav12Karas Pavel13
Makarius Jaromír01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy