Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nižbor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Praskolesy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NiřborRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:25633:524Sokol Nižbor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Miroslav
Hakl Petr
 
 
Novák Aleš
Bárta Michal
 
 
654  3010
2.Dvořák Jan
Homolka Tomáš
 
 
Týbl Vladimír
Bláha Hynek
 
 
-13-9-7  0311
3.Dvořák JanNovák Petr-94411 3121
4.Hakl PetrTýbl Vladimír-1149-943231
5.Homolka TomášBláha Hynek-7-8-9  0332
6.Šmíd MiroslavBárta Michal9-966 3142
7.Hakl PetrNovák Petr8-957 3152
8.Homolka TomášTýbl Vladimír2149  3062
9.Šmíd MiroslavBláha Hynek-7-8-10  0363
10.Dvořák JanBárta Michal587  3073
11.Homolka TomášNovák Petr-77410 3183
12.Šmíd MiroslavTýbl Vladimír11311  3093
13.Dvořák JanBláha Hynek-6-5-7  0394
14.Hakl PetrBárta Michal787  30104
15.Šmíd MiroslavNovák PetrWO    30114
16.Dvořák JanTýbl Vladimír97-46 31124
17.Hakl PetrBláha Hynek-10-4-8  03125
18.Homolka TomášBárta Michal-108-95-823126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jan31Novák Petr03
Hakl Petr31Týbl Vladimír04
Homolka Tomáš22Bláha Hynek40
Šmíd Miroslav21Bárta Michal13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:25647:484TJ Sokol Žebrák B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roztočil Jiří
Spousta David
 
 

 
 
WO    3010
2.Macháček Pavel
Kuška Miroslav
 
 
Chinh Ngo Van
Nguyen Van Vui
 
 
87-9-633220
3.Roztočil JiříNguyen Van Vui8-978 3130
4.Spousta DavidChinh Ngo Van-7-9-6  0331
5.Šlosar RomanNovák Stanislav911-10-883241
6.Kuška MiroslavWO    3051
7.Spousta DavidNguyen Van Vui-7-988-62352
8.Šlosar RomanChinh Ngo Van756  3062
9.Kuška MiroslavNovák Stanislav787  3072
10.Roztočil JiříWO    3082
11.Šlosar RomanNguyen Van Vui-8-105-4 1383
12.Kuška MiroslavChinh Ngo Van787  3093
13.Roztočil JiříNovák Stanislav8-7-810-82394
14.Spousta DavidWO    30104
15.Kuška MiroslavNguyen Van Vui-86-97-1023105
16.Roztočil JiříChinh Ngo VanWO    03106
17.Spousta DavidNovák Stanislav9-59-8532116
18.Šlosar RomanWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Roztočil Jiří11Nguyen Van Vui31
Spousta David12Chinh Ngo Van12
Šlosar Roman21Novák Stanislav13
Kuška Miroslav21   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Záluží ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33621:617TJ Lokomotiva Zdice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flodr Leoš
Preis Tomáš
 
 
Chlustina Jaroslav
Hnízdil Tomáš ml.
 
 
-8105-253210
2.Myslík Martin st.
Kraus František
 
 
Ptáček Václav
Kalerta František
 
 
-8-7-6  0311
3.Preis TomášChlustina Jaroslav34-95 3121
4.Myslík Martin st.Ptáček Václav-5-7-8  0322
5.Flodr LeošHnízdil Tomáš ml.585  3032
6.Kraus FrantišekHnízdil Tomáš10511  3042
7.Myslík Martin st.Chlustina Jaroslav-7-686-72343
8.Flodr LeošPtáček Václav7-967 3153
9.Kraus FrantišekHnízdil Tomáš ml.6512  3063
10.Preis TomášHnízdil Tomáš-7-4-8  0364
11.Flodr LeošChlustina Jaroslav-12-8145-92365
12.Kraus FrantišekPtáček Václav-10-10-7  0366
13.Preis TomášKalerta František-119-4-2 1367
14.Myslík Martin st.Hnízdil Tomáš-698-233277
15.Kraus FrantišekChlustina Jaroslav-18-5973287
16.Preis TomášPtáček Václav-6-6-8  0388
17.Myslík Martin st.Kalerta František-9499 3198
18.Flodr LeošHnízdil Tomáš732  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Preis Tomáš13Chlustina Jaroslav22
Myslík Martin st.22Ptáček Václav31
Flodr Leoš31Hnízdil Tomáš ml.02
Kraus František31Hnízdil Tomáš13
   Kalerta František11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:30680:634TJ Lokomotiva Zdice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokop Břetislav
Šín Jaroslav ml.
 
 
Pastorek Robert
Holý Martin
 
 
78-86 3110
2.Spousta Martin
Jelšina Lukáš
 
 
Cajthaml Miroslav
Gürtner Pavel
 
 
-614-11-6 1311
3.Spousta MartinPastorek Robert-6-591073221
4.Prokop BřetislavHolý Martin10-89-973231
5.Šín Jaroslav ml.Cajthaml Miroslav489  3041
6.Jelšina LukášGürtner Pavel5-8-7-8 1342
7.Prokop BřetislavPastorek Robert484  3052
8.Šín Jaroslav ml.Holý Martin1047  3062
9.Jelšina LukášCajthaml Miroslav-6-5-9  0363
10.Spousta MartinGürtner Pavel-99-8983273
11.Šín Jaroslav ml.Pastorek Robert-2467 3183
12.Jelšina LukášHolý Martin-87-69-102384
13.Spousta MartinCajthaml Miroslav89-14-973294
14.Prokop BřetislavGürtner Pavel-7597 31104
15.Jelšina LukášPastorek Robert-10-7-7  03105
16.Spousta MartinHolý Martin-7-9-9  03106
17.Prokop BřetislavCajthaml Miroslav389  30116
18.Šín Jaroslav ml.Gürtner Pavel88-85 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Spousta Martin31Pastorek Robert13
Prokop Břetislav40Holý Martin22
Šín Jaroslav ml.40Cajthaml Miroslav13
Jelšina Lukáš04Gürtner Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BroumyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična zš BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:29688:640TJ Broumy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konopásek Miroslav
Rosa Martin
 
 
Dražan Jiří
Jirkovský Antonín ml.
 
 
-84104 3110
2.Ulbrich Petr
Mašek Josef
 
 
Rácz Rudolf
Němec Tomáš
 
 
986  3020
3.Konopásek MiroslavJirkovský Antonín ml.-8-812-6 1321
4.Ulbrich PetrDražan Jiří888  3031
5.Rosa MartinNěmec Tomáš-3-88-8 1332
6.Mašek JosefRácz Rudolf664  3042
7.Ulbrich PetrJirkovský Antonín ml.6-99-10-82343
8.Mašková MarieDražan Jiří-71010-9-72344
9.Mašek JosefNěmec Tomáš798  3054
10.Konopásek MiroslavRácz Rudolf9-656 3164
11.Mašková MarieJirkovský Antonín ml.11-37-9-92365
12.Mašek JosefDražan Jiří-4-99-8 1366
13.Konopásek MiroslavNěmec Tomáš-66-5-6 1367
14.Ulbrich PetrRácz Rudolf78-84 3177
15.Mašek JosefJirkovský Antonín ml.8-7-71153287
16.Konopásek MiroslavDražan Jiří-7-11146-72388
17.Ulbrich PetrNěmec Tomáš887  3098
18.Mašková MarieRácz Rudolf595  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konopásek Miroslav13Jirkovský Antonín ml.31
Ulbrich Petr31Dražan Jiří31
Rosa Martin01Němec Tomáš22
Mašek Josef31Rácz Rudolf04
Mašková Marie12   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS