Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BroumyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostiství v Olešné, Olešná 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1618:52570:730TJ Broumy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fischer Lukáš
Herman Miloš ml.
 
 
Mašek Josef
Ulbrich Petr
 
 
-9-6-5  0301
2.Švamberk Jan
Solar Václav
 
 
Rosa Martin
Mašková Marie
 
 
912-8-383211
3.Herman Miloš ml.Ulbrich Petr-6-12-5  0312
4.Švamberk JanRosa Martin-5-6-9  0313
5.Solar VáclavMašková Marie-598-9-102314
6.Fischer LukášMašek Josef-9-3-8  0315
7.Švamberk JanUlbrich Petr98-5-4-72316
8.Solar VáclavRosa Martin-7-810-6 1317
9.Fischer LukášMašková Marie-6-9-7  0318
10.Herman Miloš ml.Mašek Josef-89-9-7 1319
11.Solar VáclavUlbrich Petr-9-610-6 13110
12.Fischer LukášRosa Martin-3-6-8  03111
13.Herman Miloš ml.Mašková Marie-88-97732211
14.Švamberk JanMašek Josef8-35-7-823212
15.Fischer LukášUlbrich Petr10-8-8-7 13213
16.Herman Miloš ml.Rosa Martin-8-11-7  03214
17.Švamberk JanMašková Marie-88-7-6 13215
18.Solar VáclavMašek Josef-65-5-11 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herman Miloš ml.13Ulbrich Petr40
Švamberk Jan04Rosa Martin40
Solar Václav04Mašková Marie31
Fischer Lukáš04Mašek Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:24621:537TJ Lokomotiva Zdice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Praizler Roman
Šín Jaroslav ml.
 
 
Němec Tomáš
Rácz Rudolf
 
 
64-71 3110
2.Prokop Břetislav
Kolínský Václav
 
 
Jirkovský Antonín ml.
Dražan Jiří
 
 
774  3020
3.Prokop BřetislavJirkovský Antonín ml.-5-96-4 1321
4.Praizler RomanDražan Jiří-7879 3131
5.Šín Jaroslav ml.Rácz Rudolf7710  3041
6.Kolínský VáclavNěmec Tomáš-9-10-6  0342
7.Praizler RomanJirkovský Antonín ml.79-9-6-72343
8.Šín Jaroslav ml.Dražan Jiří64-39 3153
9.Kolínský VáclavRácz Rudolf12-3-10-8 1354
10.Prokop BřetislavNěmec Tomáš7109  3064
11.Šín Jaroslav ml.Jirkovský Antonín ml.76-8-3-112365
12.Kolínský VáclavDražan Jiří769  3075
13.Prokop BřetislavRácz Rudolf698  3085
14.Praizler RomanNěmec Tomáš-4-95-6 1386
15.Kolínský VáclavJirkovský Antonín ml.-76-8-6 1387
16.Prokop BřetislavDražan Jiří789  3097
17.Praizler RomanRácz Rudolf668  30107
18.Šín Jaroslav ml.Němec TomášWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prokop Břetislav31Jirkovský Antonín ml.40
Praizler Roman22Dražan Jiří04
Šín Jaroslav ml.21Rácz Rudolf13
Kolínský Václav13Němec Tomáš21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:30527:573TJ Lokomotiva Zdice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flodr Leoš
Slezák Václav
 
 
Cajthaml Miroslav
Pastorek Lukáš
 
 
979  3010
2.
 
 
Holý Martin
Pastorek Robert
 
 
WO    0311
3.Slezák VáclavPastorek Lukáš54-77 3121
4.Kraus FrantišekHolý Martin67-711 3131
5.Flodr LeošPastorek Robert4-807 3141
6.Cajthaml MiroslavWO    0342
7.Kraus FrantišekPastorek Lukáš8-69-8-132343
8.Flodr LeošHolý Martin5-797 3153
9.Pastorek RobertWO    0354
10.Slezák VáclavCajthaml Miroslav73-78 3164
11.Flodr LeošPastorek Lukáš3-810-12-52365
12.Holý MartinWO    0366
13.Slezák VáclavPastorek Robert7-782 3176
14.Kraus FrantišekCajthaml Miroslav-9-75763286
15.Pastorek LukášWO    0387
16.Slezák VáclavHolý Martin5-675 3197
17.Kraus FrantišekPastorek Robert786  30107
18.Flodr LeošCajthaml Miroslav747  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slezák Václav40Pastorek Lukáš21
Kraus František31Holý Martin03
Flodr Leoš31Pastorek Robert03
   Cajthaml Miroslav03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Záluží AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ ZálužíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:43549:664TJ Sokol Žebrák B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalerta František
Ptáček Václav
 
 
Zíma Radek
Spousta David
 
 
3812  3010
2.Hnízdil Tomáš ml.
Šindelář Pavel
 
 
Macháček Pavel
Svoboda Jaromír
 
 
7-4-8-9 1311
3.Ptáček VáclavZíma Radek7-6-5-6 1312
4.Hnízdil Tomáš ml.Spousta David-10-976113222
5.Kalerta FrantišekMacháček Pavel-6-4-6  0323
6.Hnízdil TomášSvoboda Jaromír-69-8-6 1324
7.Hnízdil Tomáš ml.Zíma Radek-74-89-52325
8.Kalerta FrantišekSpousta David-89-12-10 1326
9.Hnízdil TomášMacháček Pavel9611  3036
10.Šindelář PavelSvoboda Jaromír-11-7-11  0337
11.Kalerta FrantišekZíma Radek854  3047
12.Hnízdil TomášSpousta David-7-8-4  0348
13.Šindelář PavelMacháček Pavel8-83-3-72349
14.Hnízdil Tomáš ml.Svoboda Jaromír-6-5-4  03410
15.Hnízdil TomášZíma RadekWO    03411
16.Šindelář PavelSpousta David8-7-6101032511
17.Hnízdil Tomáš ml.Macháček Pavel-6-2-8  03512
18.Kalerta FrantišekSvoboda Jaromír-78-9-7 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ptáček Václav01Zíma Radek21
Hnízdil Tomáš ml.13Spousta David22
Kalerta František13Macháček Pavel31
Hnízdil Tomáš12Svoboda Jaromír40
Šindelář Pavel12   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Praskolesy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál TJ PraskolesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39636:619TJ Chaloupky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Hynek
Novák Aleš
 
 
Chinh Ngo Van
Nguyen Van Vui
 
 
-5-56793210
2.Novák Petr
Bárta Michal
 
 
Novák Stanislav
Lysý Tomáš
 
 
8-6-3-8 1311
3.Novák PetrNguyen Van Vui-7-8-9  0312
4.Bláha HynekLysý Tomáš-9975 3122
5.Novák AlešChinh Ngo Van-6-6-8  0323
6.Bárta MichalNovák Stanislav7-8-11-9 1324
7.Bláha HynekNguyen Van Vui423  3034
8.Novák AlešLysý Tomáš-1010-13-6 1335
9.Bárta MichalChinh Ngo Van-985-863245
10.Novák PetrNovák Stanislav-58-6-5 1346
11.Novák AlešNguyen Van Vui-12-3-9  0347
12.Bárta MichalLysý Tomáš911-5-5-92348
13.Novák PetrChinh Ngo Van7-98-9-102349
14.Bláha HynekNovák Stanislav53-97 3159
15.Bárta MichalNguyen Van Vui-213-712-723510
16.Novák PetrLysý TomášWO    30610
17.Bláha HynekChinh Ngo VanWO    30710
18.Novák AlešNovák Stanislav-6-6-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Petr03Nguyen Van Vui31
Bláha Hynek30Lysý Tomáš21
Novák Aleš04Chinh Ngo Van21
Bárta Michal13Novák Stanislav31
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS