Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nižbor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36660:628Sokol Nižbor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Praizler Roman
Šín Jaroslav ml.
 
 
Pech Jan
Šmíd Miroslav
 
 
9810  3010
2.Prokop Břetislav
Kolínský Václav
 
 
Hakl Petr
Dvořák Jan
 
 
-99-96-52311
3.Kolínský VáclavŠmíd Miroslav-9-56-7 1312
4.Praizler RomanPech Jan-75-9983222
5.Šín Jaroslav ml.Dvořák Jan8-8108 3132
6.Prokop BřetislavHakl Petr3-98-993242
7.Praizler RomanŠmíd Miroslav8-5-11-6 1343
8.Šín Jaroslav ml.Pech Jan-789-9-72344
9.Prokop BřetislavDvořák Jan-6-116-8 1345
10.Kolínský VáclavHakl Petr-5-4-16  0346
11.Šín Jaroslav ml.Šmíd Miroslav8512  3056
12.Prokop BřetislavPech Jan-107-5-4 1357
13.Kolínský VáclavDvořák Jan7-9-6-7 1358
14.Praizler RomanHakl Petr10-624 3168
15.Prokop BřetislavŠmíd Miroslav7-6-8-9 1369
16.Kolínský VáclavPech Jan-6-411-6 13610
17.Praizler RomanDvořák JanWO    30710
18.Šín Jaroslav ml.Hakl PetrWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolínský Václav04Šmíd Miroslav31
Praizler Roman21Pech Jan31
Šín Jaroslav ml.21Dvořák Jan21
Prokop Břetislav13Hakl Petr12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BroumyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36624:615nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flodr Leoš
Slezák Václav
 
 
Konopásek Miroslav
Rosa Martin
 
 
-8912-773210
2.Kraus František
Myslík Martin st.
 
 
Mašek Josef
Mašková Marie
 
 
8-7-7-8 1311
3.Slezák VáclavMašková Marie475  3021
4.Kraus FrantišekRosa Martin8-103-10-72322
5.Myslík Martin st.Konopásek Miroslav8-854 3132
6.Flodr LeošMašek Josef226  3042
7.Kraus FrantišekMašková Marie675  3052
8.Myslík Martin st.Rosa Martin-6-8-6  0353
9.Flodr LeošKonopásek Miroslav-92-41053263
10.Slezák VáclavMašek Josef-5-4-4  0364
11.Myslík Martin st.Mašková Marie-4-411-8 1365
12.Flodr LeošRosa Martin825  3075
13.Slezák VáclavKonopásek Miroslav-6-3-10  0376
14.Kraus FrantišekMašek Josef-6-79-3 1377
15.Flodr LeošMašková Marie-8-639163287
16.Slezák VáclavRosa Martin-10-123-9 1388
17.Kraus FrantišekKonopásek Miroslav7-10-6673298
18.Myslík Martin st.Mašek Josef-4-7-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slezák Václav13Mašková Marie13
Kraus František22Rosa Martin31
Myslík Martin st.13Konopásek Miroslav13
Flodr Leoš40Mašek Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Praskolesy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Zaječov 126, Lidový dům ZaječovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39687:699TJ Praskolesy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fischer Lukáš
Herman Miloš ml.
 
 
Novák Aleš
Týbl Vladimír
 
 
897  3010
2.Solar Václav
Švamberk Jan
 
 
Novák Petr
Bárta Michal
 
 
975  3020
3.Švamberk JanNovák Petr-128-9-9 1321
4.Fischer LukášTýbl Vladimír-7-811-8 1322
5.Solar VáclavNovák Aleš-10995 3132
6.Herman Miloš ml.Bárta Michal710-9-6-62333
7.Fischer LukášNovák Petr-15867 3143
8.Solar VáclavTýbl Vladimír-10-78-8 1344
9.Herman Miloš ml.Novák Aleš-89-8-7 1345
10.Švamberk JanBárta Michal-10478 3155
11.Solar VáclavNovák Petr9-10-8493265
12.Vurm RadekTýbl Vladimír-9-4-5  0366
13.Švamberk JanNovák Aleš-89-8-7 1367
14.Fischer LukášBárta Michal88-7-9103277
15.Vurm RadekNovák Petr6-5-8-10 1378
16.Švamberk JanTýbl Vladimír-6-7-9  0379
17.Fischer LukášNovák Aleš-96-81093289
18.Solar VáclavBárta Michal-97-8-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švamberk Jan13Novák Petr22
Fischer Lukáš31Týbl Vladimír40
Solar Václav22Novák Aleš22
Herman Miloš ml.02Bárta Michal22
Vurm Radek02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33683:668nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chinh Ngo Van
Nguyen Van Vui
 
 
Dražan Jiří
Jirkovský Antonín ml.
 
 
610-10-10-82301
2.Novák Stanislav
Lysý Tomáš
 
 
Němec Tomáš
Rácz Rudolf
 
 
12-998 3111
3.Nguyen Van VuiJirkovský Antonín ml.61014  3021
4.Chinh Ngo VanDražan Jiří-10-10-10  0322
5.Lysý TomášRácz Rudolf716-88 3132
6.Novák StanislavNěmec Tomáš-8-8-9  0333
7.Chinh Ngo VanJirkovský Antonín ml.88-9-6-82334
8.Lysý TomášDražan Jiří107-2-4-82335
9.Novák StanislavRácz Rudolf-8674 3145
10.Nguyen Van VuiNěmec Tomáš-48-10-5 1346
11.Lysý TomášJirkovský Antonín ml.569  3056
12.Novák StanislavDražan Jiří8-59-7-42357
13.Nguyen Van VuiRácz Rudolf73-39 3167
14.Chinh Ngo VanNěmec Tomáš78-8-773277
15.Novák StanislavJirkovský Antonín ml.578  3087
16.Větrovský PetrDražan Jiří-6-78-7 1388
17.Chinh Ngo VanRácz Rudolf9014  3098
18.Lysý TomášNěmec Tomáš-96-7-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nguyen Van Vui21Jirkovský Antonín ml.13
Chinh Ngo Van22Dražan Jiří40
Lysý Tomáš22Rácz Rudolf04
Novák Stanislav22Němec Tomáš31
Větrovský Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Záluží AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ ZálužíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35665:672nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Václav
Chlustina Jaroslav
 
 
Pastorek Robert
Holý Martin
 
 
-8878 3110
2.Hnízdil Tomáš
Kalerta František
 
 
Cajthaml Miroslav
Pastorek Lukáš
 
 
897  3020
3.Chlustina JaroslavPastorek Robert8-58-8-32321
4.Kalerta FrantišekPastorek Lukáš6-9-10-5 1322
5.Hnízdil TomášHolý Martin-5-89-6 1323
6.Ptáček VáclavCajthaml Miroslav5-875 3133
7.Kalerta FrantišekPastorek Robert10-7-9-6 1334
8.Hnízdil TomášPastorek Lukáš8-8-10-8 1335
9.Ptáček VáclavHolý Martin876  3045
10.Chlustina JaroslavCajthaml Miroslav-3888 3155
11.Hnízdil TomášPastorek Robert7-7-5-6 1356
12.Ptáček VáclavPastorek Lukáš-79-5-9 1357
13.Chlustina JaroslavHolý Martin677  3067
14.Kalerta FrantišekCajthaml Miroslav6-5-4683277
15.Ptáček VáclavPastorek Robert-314-9-9 1378
16.Chlustina JaroslavPastorek Lukáš-71188 3188
17.Kalerta FrantišekHolý Martin-1166-4-72389
18.Hnízdil TomášCajthaml Miroslav6-7-8553299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chlustina Jaroslav31Pastorek Robert40
Kalerta František13Pastorek Lukáš31
Hnízdil Tomáš13Holý Martin22
Ptáček Václav22Cajthaml Miroslav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS