Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nižbor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:20615:511Sokol Nižbor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Miroslav
Hakl Petr
 
 
Holý Martin
Pastorek Robert
 
 
674  3010
2.Dvořák Jan
Sedmík Zdeněk
 
 
Holý Stanislav
Gürtner Pavel
 
 
662  3020
3.Sedmík ZdeněkHolý Martin66-1211 3130
4.Homolka TomášPastorek Robert-9-886-52331
5.Dvořák JanHolý Stanislav1035  3041
6.Šmíd MiroslavGürtner Pavel68-9-873251
7.Homolka TomášHolý Martin-6-5-4  0352
8.Dvořák JanPastorek Robert10-278 3162
9.Šmíd MiroslavHolý Stanislav543  3072
10.Sedmík ZdeněkGürtner Pavel636  3082
11.Dvořák JanHolý Martin-11-7-9  0383
12.Šmíd MiroslavPastorek Robert88-76 3193
13.Sedmík ZdeněkHolý Stanislav-9444 31103
14.Hakl PetrGürtner Pavel69-86 31113
15.Šmíd MiroslavHolý MartinWO    03114
16.Sedmík ZdeněkPastorek Robert887  30124
17.Hakl PetrHolý Stanislav910-79 31134
18.Dvořák JanGürtner Pavel687  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedmík Zdeněk40Holý Martin21
Homolka Tomáš02Pastorek Robert13
Dvořák Jan31Holý Stanislav04
Šmíd Miroslav30Gürtner Pavel04
Hakl Petr20   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Záluží ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31724:675TJ Slovan Lochovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dražan Jiří
Němec Tomáš
 
 
Chlustina Jaroslav
Kalerta František
 
 
8-899 3110
2.Rácz Rudolf
Jirkovský Antonín st.
 
 
Hnízdil Tomáš
Hnízdil Tomáš ml.
 
 
-78-99-72311
3.Jirkovský Antonín st.Chlustina Jaroslav-104-104-122312
4.Rácz RudolfKalerta František-11-10-7  0313
5.Němec TomášHnízdil Tomáš ml.49-107 3123
6.Dražan JiříHnízdil Tomáš9-109-9-92324
7.Rácz RudolfChlustina Jaroslav-10-8-13  0325
8.Němec TomášKalerta František4714  3035
9.Dražan JiříHnízdil Tomáš ml.8-8910 3145
10.Jirkovský Antonín st.Hnízdil Tomáš9-9-9-8 1346
11.Němec TomášChlustina Jaroslav10129  3056
12.Dražan JiříKalerta František10105  3066
13.Jirkovský Antonín st.Hnízdil Jan8910  3076
14.Rácz RudolfHnízdil Tomáš-88-9893286
15.Dražan JiříChlustina Jaroslav76-99 3196
16.Jirkovský Antonín st.Kalerta František-9-9-9  0397
17.Rácz RudolfHnízdil Jan-48-92-92398
18.Němec TomášHnízdil Tomáš-108812 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirkovský Antonín st.13Chlustina Jaroslav22
Rácz Rudolf13Kalerta František22
Němec Tomáš40Hnízdil Tomáš ml.02
Dražan Jiří31Hnízdil Tomáš22
   Hnízdil Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostiství v Olešné, Olešná 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:44601:687TJ Chaloupky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fischer Lukáš
Vurm Radek
 
 
Nguyen Van Vui
Chinh Ngo Van
 
 
-8-7-9  0301
2.Švamberk Jan
Herman Miloš ml.
 
 
Novák Stanislav
Větrovský Petr
 
 
9-8-7993211
3.Švamberk JanNguyen Van Vui-67-5893221
4.Fischer LukášVětrovský Petr87-9-693231
5.Vurm RadekChinh Ngo Van8-4-3-8 1332
6.Herman Miloš ml.Novák Stanislav-6-6-8  0333
7.Fischer LukášNguyen Van Vui-8-8-12  0334
8.Vurm RadekVětrovský Petr6-5-5-7 1335
9.Herman Miloš ml.Chinh Ngo Van1174  3045
10.Švamberk JanNovák Stanislav9-8-7-9 1346
11.Vurm RadekNguyen Van Vui-10-7-9  0347
12.Herman Miloš ml.Větrovský Petr6-7-9683257
13.Švamberk JanChinh Ngo Van1099  3067
14.Fischer LukášNovák Stanislav-69-9-8 1368
15.Herman Miloš ml.Nguyen Van Vui-9-7-6  0369
16.Švamberk JanVětrovský Petr-79-6-11 13610
17.Fischer LukášChinh Ngo Van-77-9-6 13611
18.Vurm RadekNovák Stanislav-9-84-4 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švamberk Jan22Nguyen Van Vui31
Fischer Lukáš13Větrovský Petr22
Vurm Radek04Chinh Ngo Van22
Herman Miloš ml.22Novák Stanislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BroumyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična zš BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28634:585TJ Broumy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulbrich Petr
Mašek Josef
 
 
Macháček Pavel
Spousta Jan
 
 
78-25 3110
2.Mašková Marie
Rosa Martin
 
 
Svoboda Jaromír
Spousta David
 
 
-8-67963220
3.Ulbrich PetrSvoboda Jaromír-11-107-7 1321
4.Rosa MartinMacháček Pavel34-86 3131
5.Mašek JosefSpousta Jan1011-9-983241
6.Mašková MarieSpousta David-7574 3151
7.Rosa MartinSvoboda Jaromír746  3061
8.Mašek JosefMacháček Pavel953  3071
9.Mašková MarieSpousta Jan-4-5-7  0372
10.Ulbrich PetrSpousta David47-17 3182
11.Mašek JosefSvoboda Jaromír672  3092
12.Mašková MarieMacháček Pavel-8-29-6 1393
13.Vais VladimírZíma Radek-4-7-5  0394
14.Rosa MartinSpousta David993  30104
15.Mašková MarieSvoboda Jaromír9-710-10932114
16.Vais VladimírMacháček Pavel-4-7-10  03115
17.Rosa MartinZíma Radek1069  30125
18.Mašek JosefSpousta David6-68-9-1023126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ulbrich Petr11Svoboda Jaromír13
Rosa Martin40Macháček Pavel22
Mašek Josef31Spousta Jan11
Mašková Marie22Spousta David13
Vais Vladimír02Zíma Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33493:498nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Praizler Roman
Šín Jaroslav ml.
 
 
Flodr Leoš
Slezák Václav
 
 
-67-58-62301
2.
 
 

 
 
WO    3011
3.Spousta MartinPreis Tomáš83-10-1193221
4.Šín Jaroslav ml.Flodr Leoš10127  3031
5.Praizler RomanSlezák Václav-6-798-92332
6.WO    0333
7.Šín Jaroslav ml.Preis Tomáš737  3043
8.Praizler RomanFlodr Leoš-5-7-6  0344
9.Slezák VáclavWO    0345
10.Spousta MartinWO    3055
11.Praizler RomanPreis Tomáš42-3-1243265
12.Flodr LeošWO    0366
13.Spousta MartinSlezák Václav-7-6-9  0367
14.Šín Jaroslav ml.WO    3077
15.Preis TomášWO    0378
16.Spousta MartinFlodr Leoš-3-3-8  0379
17.Šín Jaroslav ml.Slezák Václav78-10-953289
18.Praizler RomanWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Spousta Martin12Preis Tomáš03
Šín Jaroslav ml.30Flodr Leoš21
Praizler Roman12Slezák Václav21
WO44WO44

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS