Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nižbor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:29664:595TJ Chaloupky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lysý Tomáš
Větrovský Petr
 
 
Sedmík Zdeněk
Hakl Petr
 
 
-69-5-7 1301
2.Chinh Ngo Van
Nguyen Van Vui
 
 
Šmíd Miroslav
Dvořák Jan
 
 
9611  3011
3.Větrovský PetrSedmík Zdeněk-6-56463221
4.Nguyen Van VuiDvořák Jan139-54 3131
5.Lysý TomášHakl Petr778  3041
6.Chinh Ngo VanŠmíd Miroslav-311-9-5 1342
7.Nguyen Van VuiSedmík Zdeněk7-5-68-82343
8.Lysý TomášDvořák Jan5-1533 3153
9.Chinh Ngo VanHakl Petr8-774 3163
10.Větrovský PetrŠmíd Miroslav-69-4-9 1364
11.Lysý TomášSedmík Zdeněk10314  3074
12.Chinh Ngo VanDvořák Jan-6-93-7 1375
13.Větrovský PetrHakl Petr968  3085
14.Nguyen Van VuiŠmíd Miroslav-8-798103295
15.Chinh Ngo VanSedmík Zdeněk-57-9-9 1396
16.Větrovský PetrDvořák Jan10-8-3-6 1397
17.Nguyen Van VuiHakl Petr33-93 31107
18.Lysý Tomᚊmíd MiroslavWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Větrovský Petr22Sedmík Zdeněk22
Nguyen Van Vui31Dvořák Jan22
Lysý Tomáš30Hakl Petr04
Chinh Ngo Van13Šmíd Miroslav21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Záluží AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Praskolesy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ ZálužíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35652:662TJ Záluží A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlustina Jaroslav
Hnízdil Tomáš
 
 
Týbl Vladimír
Bláha Hynek
 
 
-8-10-7  0301
2.Kalerta František
Ptáček Václav
 
 
Novák Petr
Bárta Michal
 
 
368  3011
3.Chlustina JaroslavBláha Hynek12-3-11-5 1312
4.Kalerta FrantišekTýbl Vladimír8129  3022
5.Ptáček VáclavNovák Petr8-8118 3132
6.Hnízdil TomášBárta Michal-7-1161093242
7.Kalerta FrantišekBláha Hynek-9-5-8  0343
8.Ptáček VáclavTýbl Vladimír758  3053
9.Hnízdil TomášNovák Petr10-3-5833263
10.Chlustina JaroslavBárta Michal-10-116-7 1364
11.Ptáček VáclavBláha Hynek-8-8-7  0365
12.Hnízdil TomášTýbl Vladimír-7-88-6 1366
13.Chlustina JaroslavNovák Petr896  3076
14.Kalerta FrantišekBárta Michal-6-78893286
15.Hnízdil TomášBláha Hynek-8-7-9  0387
16.Chlustina JaroslavTýbl Vladimír76-4-773297
17.Kalerta FrantišekNovák Petr105-8-11-22398
18.Ptáček VáclavBárta Michal-7-859532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlustina Jaroslav22Bláha Hynek40
Kalerta František22Týbl Vladimír13
Ptáček Václav31Novák Petr13
Hnízdil Tomáš22Bárta Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11683:381TJ Sokol Žebrák B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuška Miroslav
Macháček Pavel
 
 
Pastorek Robert
Cajthaml Miroslav
 
 
6-1085 3110
2.Roztočil Jiří
Svoboda Jaromír
 
 

 
 
WO    3020
3.Macháček PavelHolý Martin-6897 3130
4.Roztočil JiříPastorek Robert263  3040
5.Kuška MiroslavCajthaml Miroslav5-1378 3150
6.Svoboda JaromírWO    3060
7.Roztočil JiříHolý Martin3-798 3170
8.Kuška MiroslavPastorek Robert457  3080
9.Svoboda JaromírCajthaml Miroslav697  3090
10.Macháček PavelWO    30100
11.Kuška MiroslavHolý Martin78-69 31110
12.Svoboda JaromírPastorek Robert76-4-8-1223111
13.Macháček PavelCajthaml Miroslav79-88 31121
14.Roztočil JiříWO    30131
15.Svoboda JaromírHolý Martin17-133 31141
16.Macháček PavelPastorek Robert8313  30151
17.Roztočil JiříCajthaml Miroslav-88102 31161
18.Kuška MiroslavWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Macháček Pavel30Holý Martin04
Roztočil Jiří30Pastorek Robert13
Kuška Miroslav30Cajthaml Miroslav04
Svoboda Jaromír21   
WO50WO05
KO 17:20 BEZ ZÁVAD Jiří Kopřiva



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:25679:636TJ Slovan Lochovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dražan Jiří
Němec Tomáš
 
 
Flodr Leoš
Slezák Václav
 
 
10710  3010
2.Zitta Přemysl
Jirkovský Antonín ml.
 
 
Kraus František
Preis Tomáš
 
 
687  3020
3.Zitta PřemyslFlodr Leoš-89-8-6 1321
4.Dražan JiříSlezák Václav-2-76-15 1322
5.Jirkovský Antonín ml.Kraus František-8977 3132
6.Němec TomášPreis Tomáš893  3042
7.Dražan JiříFlodr Leoš-713-88-92343
8.Jirkovský Antonín ml.Slezák Václav-7-7-6  0344
9.Němec TomášKraus František-4910-883254
10.Zitta PřemyslPreis Tomáš5107  3064
11.Jirkovský Antonín ml.Flodr Leoš-914109 3174
12.Němec TomášSlezák Václav11-4-88113284
13.Zitta PřemyslKraus František31010  3094
14.Dražan JiříPreis Tomáš788  30104
15.Němec TomášFlodr Leoš-6-7-7  03105
16.Zitta PřemyslSlezák Václav8-105-9432115
17.Dražan JiříKraus František10810  30125
18.Jirkovský Antonín ml.Preis Tomáš-5-7491132135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zitta Přemysl31Flodr Leoš31
Dražan Jiří22Slezák Václav22
Jirkovský Antonín ml.31Kraus František04
Němec Tomáš31Preis Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:17724:521TJ Lokomotiva Zdice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Praizler Roman
Šín Jaroslav ml.
 
 
Švamberk Jan
Solar Václav
 
 
1169  3010
2.Prokop Břetislav
Spousta Martin
 
 
Herman Miloš ml.
Fischer Lukáš
 
 
2-89-833220
3.Prokop BřetislavHerman Miloš ml.-91187 3130
4.Šín Jaroslav ml.Švamberk Jan1038  3040
5.Praizler RomanFischer Lukáš331  3050
6.Spousta MartinSolar Václav5-75-873260
7.Šín Jaroslav ml.Herman Miloš ml.207  3070
8.Praizler RomanŠvamberk Jan369  3080
9.Spousta MartinFischer Lukáš8-1176 3190
10.Prokop BřetislavSolar Václav-7-8610332100
11.Praizler RomanHerman Miloš ml.66-95 31110
12.Spousta MartinŠvamberk Jan7-12-9-7 13111
13.Prokop BřetislavFischer Lukáš869  30121
14.Šín Jaroslav ml.Solar Václav-10649 31131
15.Spousta MartinHerman Miloš ml.9-6-1211732141
16.Prokop BřetislavŠvamberk Jan8-643 31151
17.Šín Jaroslav ml.Fischer Lukáš786  30161
18.Praizler RomanSolar Václav-7837 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prokop Břetislav40Herman Miloš ml.04
Šín Jaroslav ml.40Švamberk Jan13
Praizler Roman40Fischer Lukáš04
Spousta Martin31Solar Václav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS