Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nižbor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:41604:665Sokol Nižbor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spousta Jan
Macháček Pavel
 
 
Pech Jan
Hakl Petr
 
 
26-7-883210
2.Zíma Radek
Šlosar Milan
 
 
Dvořák Jan
Sedmík Zdeněk
 
 
-3-63-7 1311
3.Macháček PavelŠmíd Miroslav1110-69 3121
4.Spousta JanPech Jan5-7-9-6 1322
5.Šlosar MilanDvořák Jan55-5-5-32323
6.Zíma RadekSedmík Zdeněk-7-9-4  0324
7.Spousta JanŠmíd Miroslav98-12-8103234
8.Šlosar MilanPech Jan-3-9-10  0335
9.Zíma RadekDvořák Jan-5-98-7 1336
10.Macháček PavelSedmík Zdeněk485  3046
11.Šlosar MilanŠmíd Miroslav-5-7-6  0347
12.Zíma RadekHakl Petr6-10-12-8 1348
13.Macháček PavelDvořák Jan7-5106 3158
14.Spousta JanSedmík Zdeněk8-775 3168
15.Zíma RadekŠmíd Miroslav-7-8-6  0369
16.Macháček PavelHakl Petr-14976 3179
17.Spousta JanDvořák Jan-108-4-14 13710
18.Šlosar MilanSedmík Zdeněk-7-3-3  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macháček Pavel40Šmíd Miroslav22
Spousta Jan22Pech Jan20
Šlosar Milan04Dvořák Jan31
Zíma Radek04Sedmík Zdeněk22
   Hakl Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Praskolesy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32635:599nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flodr Leoš
Preis Tomáš
 
 
Novák Aleš
Bárta Michal
 
 
676  3010
2.Slezák Václav
Myslík Martin st.
 
 
Bláha Hynek
Týbl Vladimír
 
 
-67-6863220
3.Flodr LeošNovák Aleš5117  3030
4.Myslík Martin st.Týbl Vladimír6-711-12-82331
5.Slezák VáclavBláha Hynek107-12-8-92332
6.Preis TomášBárta Michal-5-5-5  0333
7.Myslík Martin st.Novák Aleš7-11-89-92334
8.Slezák VáclavTýbl Vladimír412-65 3144
9.Preis TomášBláha Hynek-6-7-4  0345
10.Flodr LeošBárta Michal3-1463 3155
11.Slezák VáclavNovák Aleš755  3065
12.Preis TomášTýbl Vladimír-9-5-8  0366
13.Flodr LeošBláha Hynek-104107 3176
14.Myslík Martin st.Bárta Michal-28-10-3 1377
15.Preis TomášNovák Aleš-83-6-13 1378
16.Flodr LeošTýbl Vladimír624  3088
17.Myslík Martin st.Bláha Hynek-6-7-6  0389
18.Slezák VáclavBárta Michal894  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Flodr Leoš40Novák Aleš22
Myslík Martin st.04Týbl Vladimír22
Slezák Václav31Bláha Hynek31
Preis Tomáš04Bárta Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1430:46675:758TJ Lokomotiva Zdice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Větrovský Petr
Kořínek František
 
 
Praizler Roman
Šín Jaroslav ml.
 
 
5-5-8-9 1301
2.Nguyen Van Vui
Růžička Jaroslav
 
 
Prokop Břetislav
Spousta Martin
 
 
7-476 3111
3.Růžička JaroslavSpousta Martin-89-149-42312
4.Nguyen Van VuiŠín Jaroslav ml.9-5-59-32313
5.Větrovský PetrProkop Břetislav-15-79473223
6.Kořínek FrantišekPraizler Roman-779-1-62324
7.Nguyen Van VuiSpousta Martin468  3034
8.Větrovský PetrŠín Jaroslav ml.-7-7-17  0335
9.Kořínek FrantišekProkop Břetislav-2-64-10 1336
10.Růžička JaroslavPraizler Roman-49-14-8 1337
11.Větrovský PetrSpousta Martin-89-7-7 1338
12.Kořínek FrantišekŠín Jaroslav ml.-2-8-6  0339
13.Růžička JaroslavProkop Břetislav-8-79-5 13310
14.Nguyen Van VuiPraizler Roman-8-1483-623311
15.Kořínek FrantišekSpousta Martin103-98 31411
16.Růžička JaroslavŠín Jaroslav ml.12-8-6-9 13412
17.Nguyen Van VuiProkop Břetislav8-7-66-723413
18.Větrovský PetrPraizler Roman7-99-11-723414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Jaroslav04Spousta Martin22
Nguyen Van Vui13Šín Jaroslav ml.40
Větrovský Petr13Prokop Břetislav31
Kořínek František13Praizler Roman40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Záluží AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BroumyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ ZálužíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:52434:669TJ Broumy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Václav
Kalerta František
 
 
Konopásek Miroslav
Rosa Martin
 
 
-25-5-5 1301
2.Foltýn David
Bělohlávek Jiří
 
 
Mašek Josef
Mašková Marie
 
 
-47-6-5 1302
3.Ptáček VáclavMašková Marie-3-9-8  0303
4.Kalerta FrantišekRosa Martin10-6-5-6 1304
5.Foltýn DavidMašek Josef-6-9-6  0305
6.Bělohlávek JiříKonopásek Miroslav-6-8-3  0306
7.Kalerta FrantišekMašková Marie-6893 3116
8.Foltýn DavidRosa Martin-2-7-8  0317
9.Bělohlávek JiříMašek Josef-8-68-5 1318
10.Hnízdil JanKonopásek Miroslav-7-6-6  0319
11.Foltýn DavidMašková Marie-5-3-6  03110
12.Bělohlávek JiříRosa Martin-310-4-6 13111
13.Hnízdil JanMašek Josef-6-8-4  03112
14.Kalerta FrantišekKonopásek Miroslav10-5-129-923113
15.Bělohlávek JiříMašková Marie-6-2-7  03114
16.Hnízdil JanRosa Martin-6-5-7  03115
17.Kalerta FrantišekMašek Josef7-58-9-623116
18.Foltýn DavidKonopásek Miroslav-3-7-2  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ptáček Václav01Mašková Marie31
Kalerta František13Rosa Martin40
Foltýn David04Mašek Josef40
Bělohlávek Jiří04Konopásek Miroslav40
Hnízdil Jan03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Slovan Lochovice - Lochovice 77, 26723 LochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:37665:711TJ Slovan Lochovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vurm Radek
Herman Miloš ml.
 
 
Jirkovský Antonín ml.
Jirkovský Antonín st.
 
 
8-7-910103210
2.Švamberk Jan
Solar Václav
 
 
Dražan Jiří
Němec Tomáš
 
 
-19108 3120
3.Švamberk JanDražan Jiří712-9-893230
4.Herman Miloš ml.Jirkovský Antonín ml.989  3040
5.Solar VáclavJirkovský Antonín st.9-895 3150
6.Vurm RadekNěmec Tomáš-6-9-15  0351
7.Herman Miloš ml.Dražan Jiří989  3061
8.Solar VáclavJirkovský Antonín ml.-1612810 3171
9.Vurm RadekJirkovský Antonín st.-98-7-10 1372
10.Švamberk JanNěmec Tomáš-9-9-6  0373
11.Solar VáclavDražan Jiří-9-8-10  0374
12.Vurm RadekJirkovský Antonín ml.-15-10-11  0375
13.Švamberk JanJirkovský Antonín st.8910  3085
14.Herman Miloš ml.Němec Tomáš8-9-7-12 1386
15.Vurm RadekDražan Jiří-5-47-4 1387
16.Švamberk JanJirkovský Antonín ml.9-10-8-7 1388
17.Herman Miloš ml.Jirkovský Antonín st.-18-119-7 1389
18.Solar VáclavNěmec Tomáš-89-7-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švamberk Jan22Dražan Jiří22
Herman Miloš ml.22Jirkovský Antonín ml.22
Solar Václav22Jirkovský Antonín st.22
Vurm Radek04Němec Tomáš40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS