Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nižbor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna pod hrademRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:39552:598Sokol Nižbor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastorek Robert
Holý Martin
 
 
Šmíd Miroslav
Hakl Petr
 
 
-5-77-6 1301
2.Boudník Petr
Cajthaml Miroslav
 
 
Sedmík Zdeněk
Čuda Zdeněk
 
 
10-768 3111
3.Pastorek RobertŠmíd Miroslav-4-9-7  0312
4.Cajthaml MiroslavHakl Petr-7-9-4  0313
5.Holý MartinSedmík Zdeněk-68-5-6 1314
6.Boudník PetrČuda Zdeněk454  3024
7.Cajthaml MiroslavŠmíd Miroslav7-9-68-62325
8.Holý MartinHakl Petr-9-1297-32326
9.Boudník PetrSedmík Zdeněk-5-8-10  0327
10.Pastorek RobertČuda Zdeněk827  3037
11.Holý MartinŠmíd Miroslav-8-98-5 1338
12.Boudník PetrHakl Petr-77-8733248
13.Pastorek RobertSedmík Zdeněk-6-9-7  0349
14.Cajthaml MiroslavČuda Zdeněk5127  3059
15.Boudník PetrŠmíd Miroslav-9-4-11  03510
16.Pastorek RobertHakl Petr-7-9-2  03511
17.Cajthaml MiroslavSedmík Zdeněk-8-8-6  03512
18.Holý MartinČuda Zdeněk446  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pastorek Robert13Šmíd Miroslav40
Cajthaml Miroslav13Hakl Petr31
Holý Martin13Sedmík Zdeněk40
Boudník Petr22Čuda Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Záluží AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ ZálužíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:38640:652TJ Slovan Lochovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Václav
Bělohlávek Jiří
 
 
Dražan Jiří
Němec Tomáš
 
 
-6-7-10  0301
2.Chlustina Jaroslav
Kalerta František
 
 
Rácz Rudolf
Kureš Milan
 
 
79-8-10-52302
3.Ptáček VáclavDražan Jiří2-45-8103212
4.Chlustina JaroslavNěmec Tomáš-1088-673222
5.Bělohlávek JiříRácz Rudolf-103-9-9 1323
6.Kalerta FrantišekKureš Milan-94-48-52324
7.Chlustina JaroslavDražan Jiří-9-6-7  0325
8.Bělohlávek JiříNěmec Tomáš-37-7-9 1326
9.Kalerta FrantišekRácz Rudolf-146611 3136
10.Ptáček VáclavKureš Milan491  3046
11.Bělohlávek JiříDražan Jiří8-7-5-1 1347
12.Kalerta FrantišekNěmec Tomáš-8-68-9 1348
13.Ptáček VáclavRácz Rudolf7168  3058
14.Chlustina JaroslavKureš Milan2135  3068
15.Kalerta FrantišekDražan Jiří-11-5-9  0369
16.Ptáček VáclavNěmec Tomáš-72-89-1123610
17.Chlustina JaroslavRácz Rudolf1378  30710
18.Bělohlávek JiříKureš Milan-4-6-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ptáček Václav31Dražan Jiří31
Chlustina Jaroslav31Němec Tomáš31
Bělohlávek Jiří04Rácz Rudolf13
Kalerta František13Kureš Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:13638:488TJ Chaloupky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nguyen Van Vui
Chinh Ngo Van
 
 
Vurm Radek
Švamberk Michal
 
 
255  3010
2.Lysý Tomáš
Novák Stanislav
 
 
Švamberk Jan
Solar Václav
 
 
7-1111-10103220
3.Nguyen Van VuiŠvamberk Michal746  3030
4.Novák StanislavVurm Radek7109  3040
5.Chinh Ngo VanŠvamberk Jan8-897 3150
6.Lysý TomášSolar Václav975  3060
7.Novák StanislavŠvamberk Michal898  3070
8.Chinh Ngo VanVurm Radek322  3080
9.Lysý Tomᚊvamberk Jan9-8710 3190
10.Nguyen Van VuiSolar Václav8-9-77-52391
11.Chinh Ngo VanŠvamberk Michal5107  30101
12.Lysý TomášVurm Radek798  30111
13.Nguyen Van VuiŠvamberk Jan598  30121
14.Novák StanislavSolar Václav8-556 31131
15.Lysý Tomᚊvamberk Michal8-73-11432141
16.Nguyen Van VuiVurm Radek334  30151
17.Novák StanislavŠvamberk Jan9108  30161
18.Chinh Ngo VanSolar VáclavWO    03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nguyen Van Vui31Švamberk Michal04
Novák Stanislav40Vurm Radek04
Chinh Ngo Van30Švamberk Jan04
Lysý Tomáš40Solar Václav12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BroumyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:30689:666TJ Sokol Žebrák B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Pavel
Kuška Miroslav
 
 
Ulbrich Petr
Mašek Josef
 
 
879  3010
2.Roztočil Jiří
Svoboda Jaromír
 
 
Rosa Martin
Konopásek Miroslav
 
 
97-48 3120
3.Macháček PavelRosa Martin-5-44493230
4.Svoboda JaromírMašková Marie8-46-353240
5.Kuška MiroslavKonopásek Miroslav-8-109-7 1341
6.Roztočil JiříMašek Josef758  3051
7.Svoboda JaromírRosa Martin6-66-5-52352
8.Kuška MiroslavMašková Marie6-8-6883262
9.Roztočil JiříKonopásek Miroslav69-4-1063272
10.Macháček PavelMašek Josef-99-78-62373
11.Kuška MiroslavRosa Martin-7776 3183
12.Roztočil JiříMašková Marie994  3093
13.Macháček PavelKonopásek Miroslav8-6-7-9 1394
14.Svoboda JaromírMašek Josef-5-4-7  0395
15.Roztočil JiříRosa Martin-8-5791032105
16.Macháček PavelMašková Marie10-697 31115
17.Svoboda JaromírKonopásek Miroslav8-794 31125
18.Kuška MiroslavMašek Josef11-896 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macháček Pavel22Rosa Martin13
Svoboda Jaromír22Mašková Marie04
Kuška Miroslav31Konopásek Miroslav22
Roztočil Jiří40Mašek Josef22
Teplota 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:42663:734TJ Lokomotiva Zdice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezák Václav
Flodr Leoš
 
 
Prokop Břetislav
Spousta Martin
 
 
1157  3010
2.Myslík Martin st.
Kraus František
 
 
Praizler Roman
Šín Jaroslav ml.
 
 
-36-9-5 1311
3.Slezák VáclavSpousta Martin-102310 3121
4.Myslík Martin st.Prokop Břetislav-6-878-52322
5.Preis TomášPraizler Roman-6-5-3  0323
6.Kraus FrantišekŠín Jaroslav ml.8-7-4763233
7.Myslík Martin st.Spousta Martin-511-48-52334
8.Preis TomášProkop Břetislav-7-129-7 1335
9.Kraus FrantišekPraizler Roman5-9-8-6 1336
10.Slezák VáclavŠín Jaroslav ml.17-69-9113246
11.Preis TomášSpousta Martin9-6-6-9 1347
12.Kraus FrantišekProkop Břetislav-6-898-62348
13.Slezák VáclavPraizler Roman78-78 3158
14.Myslík Martin st.Šín Jaroslav ml.-89-810-92359
15.Kraus FrantišekSpousta Martin4-767 3169
16.Slezák VáclavProkop Břetislav-1010-11-10 13610
17.Myslík Martin st.Praizler RomanWO    03611
18.Flodr LeošŠín Jaroslav ml.-8-485632711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slezák Václav31Spousta Martin22
Myslík Martin st.03Prokop Břetislav40
Preis Tomáš03Praizler Roman21
Kraus František22Šín Jaroslav ml.13
Flodr Leoš10   
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS