Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nižbor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:28703:594Sokol Nižbor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Jan
Šmíd Miroslav
 
 
Spousta David
Macháček Pavel
 
 
6-7811 3110
2.Hakl Petr
Dvořák Jan
 
 
Roztočil Jiří
Svoboda Jaromír
 
 
-95-72-82311
3.Pech JanMacháček Pavel969  3021
4.Šmíd MiroslavRoztočil Jiří9118  3031
5.Hakl PetrSpousta David-8-6-4  0332
6.Dvořák JanSvoboda Jaromír777  3042
7.Šmíd MiroslavMacháček Pavel-962-923252
8.Hakl PetrRoztočil Jiří8-7-48-72353
9.Dvořák JanSpousta David5-98-6-22354
10.Pech JanSvoboda Jaromír-10616-7-92355
11.Hakl PetrMacháček Pavel78-10-11-72356
12.Dvořák JanRoztočil Jiří-8-7-8  0357
13.Pech JanSpousta David8-884 3167
14.Šmíd MiroslavSvoboda Jaromír-117-51463277
15.Dvořák JanMacháček Pavel-641110 3187
16.Pech JanRoztočil Jiří1WO   3097
17.Šmíd MiroslavSpousta DavidWO    30107
18.Hakl PetrSvoboda Jaromír7118  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pech Jan31Macháček Pavel13
Šmíd Miroslav30Roztočil Jiří22
Hakl Petr13Spousta David21
Dvořák Jan22Svoboda Jaromír13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Praskolesy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna PraskolesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:30601:483nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Petr
Bárta Michal
 
 
Flodr Leoš
Kraus František
 
 
87-9-6-52301
2.Bláha Hynek
Týbl Vladimír
 
 

 
 
WO    3011
3.Novák PetrFlodr Leoš-5-4-6  0312
4.Bláha HynekKraus František4-1157 3122
5.Týbl VladimírMyslík Martin st.-94-9-8 1323
6.Bárta MichalWO    3033
7.Bláha HynekFlodr Leoš10-6-10-7 1334
8.Týbl VladimírKraus František3-89-7-52335
9.Bárta MichalMyslík Martin st.459  3045
10.Novák PetrWO    3055
11.Týbl VladimírFlodr Leoš-59-6-7 1356
12.Bárta MichalKraus František9-9-6-2 1357
13.Novák PetrMyslík Martin st.8-8-68183267
14.Bláha HynekWO    3077
15.Bárta MichalFlodr Leoš-2-28-9 1378
16.Novák PetrKraus František-5-6-7  0379
17.Bláha HynekMyslík Martin st.483  3089
18.Týbl VladimírWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Novák Petr12Flodr Leoš40
Bláha Hynek21Kraus František31
Týbl Vladimír03Myslík Martin st.13
Bárta Michal12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:32520:544TJ Lokomotiva Zdice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Praizler Roman
Šín Jaroslav ml.
 
 
Nguyen Van Vui
Chinh Ngo Van
 
 
487  3010
2.
 
 
Lysý Tomáš
Novák Stanislav
 
 
WO    0311
3.Prokop BřetislavNguyen Van Vui674  3021
4.Praizler RomanNovák Stanislav-74102 3131
5.Šín Jaroslav ml.Chinh Ngo Van710-107 3141
6.Lysý TomášWO    0342
7.Praizler RomanNguyen Van VuiWO    3052
8.Šín Jaroslav ml.Novák Stanislav-724-833262
9.Chinh Ngo VanWO    0363
10.Prokop BřetislavLysý Tomáš-7-898103273
11.Šín Jaroslav ml.Nguyen Van VuiWO    3083
12.Novák StanislavWO    0384
13.Prokop BřetislavChinh Ngo Van7-7914 3194
14.Praizler RomanLysý Tomáš-7-10-9  0395
15.Nguyen Van VuiWO    0396
16.Prokop BřetislavNovák Stanislav-98-66832106
17.Praizler RomanChinh Ngo Van4-9-65432116
18.Šín Jaroslav ml.Lysý Tomáš-9-612-10 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Prokop Břetislav40Nguyen Van Vui01
Praizler Roman21Novák Stanislav03
Šín Jaroslav ml.21Chinh Ngo Van03
   Lysý Tomáš21
WO25WO52



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BroumyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Záluží ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična zš BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:16659:461TJ Broumy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulbrich Petr
Mašek Josef
 
 
Ptáček Václav
Hnízdil Tomáš ml.
 
 
8910  3010
2.Konopásek Miroslav
Rosa Martin
 
 
Hnízdil Tomáš
Kalerta František
 
 
-9294 3120
3.Ulbrich PetrHnízdil Tomáš ml.-97106 3130
4.Rosa MartinPtáček Václav559  3040
5.Mašek JosefKalerta František773  3050
6.Konopásek MiroslavBělohlávek Jiří442  3060
7.Rosa MartinHnízdil Tomáš ml.-84510 3170
8.Mašek JosefPtáček Václav444  3080
9.Konopásek MiroslavKalerta František87-116 3190
10.Ulbrich PetrBělohlávek Jiří5-487 31100
11.Mašek JosefHnízdil Tomáš ml.8-1244 31110
12.Konopásek MiroslavHnízdil Tomáš535  30120
13.Ulbrich PetrKalerta František-814-6732130
14.Rosa MartinBělohlávek Jiří344  30140
15.Konopásek MiroslavHnízdil Tomáš ml.7-104-5-823141
16.Ulbrich PetrHnízdil Tomáš-785-9632151
17.Rosa MartinKalerta FrantišekWO    03152
18.Mašek JosefBělohlávek Jiří527  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ulbrich Petr40Hnízdil Tomáš ml.13
Rosa Martin30Ptáček Václav02
Mašek Josef40Kalerta František03
Konopásek Miroslav31Bělohlávek Jiří04
   Hnízdil Tomáš02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:19509:486TJ Slovan Lochovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Tomáš
Rácz Rudolf
 
 
Šmíd Tomáš
Vurm Radek
 
 
589  3010
2.Dražan Jiří
Jirkovský Antonín ml.
 
 
Švamberk Jan
Solar Václav
 
 
589  3020
3.Rácz RudolfVurm Radek6-8-7-6 1321
4.Jirkovský Antonín ml.Šmíd Tomáš956  3031
5.Němec Tomᚊvamberk Jan257  3041
6.Dražan JiříSolar Václav5-6-7853251
7.Jirkovský Antonín ml.Vurm Radek864  3061
8.Němec Tomᚊmíd Tomáš232  3071
9.Dražan JiříŠvamberk Jan-1899 3181
10.Rácz RudolfSolar VáclavWO    0382
11.Němec TomášVurm Radek999  3092
12.Dražan JiříŠmíd Tomáš558  30102
13.Rácz RudolfŠvamberk JanWO    03103
14.Jirkovský Antonín ml.Solar Václav-1879 31113
15.Dražan JiříVurm Radek6109  30123
16.Rácz RudolfŠmíd TomášWO    03124
17.Jirkovský Antonín ml.Švamberk Jan894  30134
18.Němec TomášSolar Václav9-8-7-6 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rácz Rudolf01Vurm Radek13
Jirkovský Antonín ml.40Šmíd Tomáš03
Němec Tomáš31Švamberk Jan03
Dražan Jiří40Solar Václav12
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS