Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 13:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:21622:493TJ Slovan Lochovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kureš Milan
Plecitý Stanislav
 
 
Johan Hynek
Prokop Jan
 
 
-5964 3110
2.Anděl Miloš
Jirkovský Antonín st.
 
 
Hašek Zdeněk
Poncar Václav
 
 
8-88-883220
3.Plecitý StanislavHašek Zdeněk-12-69-4 1321
4.Jirkovský Antonín st.Prokop Jan471  3031
5.Anděl MilošJohan Hynek3-9-8743241
6.Kureš MilanPoncar Václav-2-2-2  0342
7.Jirkovský Antonín st.Hašek Zdeněk-97-5753252
8.Anděl MilošProkop Jan888  3062
9.Kureš MilanJohan Hynek734  3072
10.Plecitý StanislavPoncar Václav-7-10-6  0373
11.Anděl MilošHašek Zdeněk-7-10-10  0374
12.Kureš MilanProkop Jan2410  3084
13.Plecitý StanislavJohan Hynek945  3094
14.Jirkovský Antonín st.Poncar Václav489  30104
15.Kureš MilanHašek Zdeněk9-77-7732114
16.Plecitý StanislavProkop Jan895  30124
17.Jirkovský Antonín st.Johan Hynek5313  30134
18.Anděl MilošPoncar VáclavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plecitý Stanislav22Hašek Zdeněk22
Jirkovský Antonín st.40Prokop Jan04
Anděl Miloš21Johan Hynek04
Kureš Milan31Poncar Václav21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna pod hrademRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:46546:644TJ Sokol Žebrák D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Stanislav
Gürtner Pavel
 
 
Zíma Radek
Drahovzal Petr
 
 
89-8-7-122301
2.Gottwald Miroslav
Pastorek Ondřej
 
 
Mencl Josef
Cajthaml Pavel
 
 
-8-1210-7 1302
3.Pastorek OndřejDrahovzal Petr-8-9-5  0303
4.Holý StanislavCajthaml Pavel-9-5-2  0304
5.Gottwald MiroslavZíma Radek-10-7-3  0305
6.Gürtner PavelMencl Josef81012  3015
7.Holý StanislavDrahovzal Petr-6-8-4  0316
8.Gottwald MiroslavCajthaml Pavel9-7-7-2 1317
9.Gürtner PavelZíma Radek-11-8-11  0318
10.Pastorek OndřejMencl Josef6-9-7-9 1319
11.Gottwald MiroslavDrahovzal Petr-8-69-4 13110
12.Gürtner PavelCajthaml Pavel-7-9551132210
13.Pastorek OndřejZíma Radek4-92-4732310
14.Holý StanislavMencl Josef-7-8-10  03311
15.Gürtner PavelDrahovzal PetrWO    30411
16.Pastorek OndřejCajthaml Pavel-5-410-5 13412
17.Holý StanislavZíma Radek-10-7-5  03413
18.Gottwald MiroslavMencl Josef-6-9-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pastorek Ondřej13Drahovzal Petr30
Holý Stanislav04Cajthaml Pavel31
Gottwald Miroslav04Zíma Radek31
Gürtner Pavel21Mencl Josef31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:38494:539TJ Sokol Žebrák C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínek František
Růžička Jaroslav
 
 
Spousta Jan
Spousta David
 
 
-9-9-4  0301
2.Větrovský Petr
Kindl David
 
 
Šlosar Roman
Šlosar Milan
 
 
-8-8-6  0302
3.Růžička JaroslavSpousta David-6-1-5  0303
4.Kindl DavidŠlosar Roman108-94 3113
5.Větrovský PetrŠlosar Milan-7839 3123
6.Kořínek FrantišekSpousta Jan-7-4-10  0324
7.Kindl DavidSpousta David3-3-14-8 1325
8.Větrovský PetrŠlosar Roman-6-8-7  0326
9.Kořínek FrantišekŠlosar Milan757  3036
10.Růžička JaroslavSpousta Jan-4-4-7  0337
11.Větrovský PetrSpousta David-8-10-4  0338
12.Kořínek FrantišekŠlosar Roman-9-7-3  0339
13.Růžička JaroslavŠlosar Milan-3-109-2 13310
14.Kindl DavidSpousta JanWO    30410
15.Kořínek FrantišekSpousta David98-10-6-923411
16.Růžička JaroslavŠlosar Roman-7-4-5  03412
17.Kindl DavidŠlosar Milan985  30512
18.Větrovský PetrSpousta JanWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Jaroslav04Spousta David40
Kindl David21Šlosar Roman31
Větrovský Petr12Šlosar Milan13
Kořínek František13Spousta Jan20
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:10Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:11683:490TJ Sokol Králův Dvůr C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrecion Jiří
Kračmer Matěj
 
 
Vavřinec Jiří
Ranzi Piero
 
 
1045  3010
2.Bielčik Miroslav
Břížďala Miroslav ml.
 
 
Horáček Miroslav
Šeršeň Miroslav
 
 
945  3020
3.Bielčik MiroslavHoráček Miroslav8711  3030
4.Vrecion JiříRanzi Piero25-107 3140
5.Kračmer MatějVavřinec Jiří884  3050
6.Břížďala Miroslav ml.Šeršeň Miroslav71112  3060
7.Vrecion JiříHoráček Miroslav-117-9893270
8.Kračmer MatějRanzi Piero8910  3080
9.Břížďala Miroslav ml.Vavřinec Jiří6911  3090
10.Bielčik MiroslavŠeršeň Miroslav58-10-9432100
11.Kračmer MatějHoráček Miroslav7-76-9432110
12.Břížďala Miroslav ml.Ranzi Piero51011  30120
13.Bielčik MiroslavVavřinec Jiří637  30130
14.Vrecion JiříŠeršeň Miroslav6109  30140
15.Břížďala Miroslav ml.Horáček Miroslav-9375 31150
16.Bielčik MiroslavRanzi Piero684  30160
17.Vrecion JiříVavřinec Jiří676  30170
18.Kračmer MatějŠeršeň Miroslav8-5-9-8 13171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bielčik Miroslav40Horáček Miroslav04
Vrecion Jiří40Ranzi Piero04
Kračmer Matěj31Vavřinec Jiří04
Břížďala Miroslav ml.40Šeršeň Miroslav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS