Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:51488:693TJ Sokol Hudlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hašek Zdeněk
Spousta Martin
 
 
Sklenář Tomáš
Sklenář David
 
 
-8-89-8 1301
2.Poncar Václav
Jílek Jiří
 
 
Vaculík Stanislav ml.
Dvořák Kamil
 
 
7-4-14943211
3.Jílek JiříSklenář Tomáš-6-4-7  0312
4.Spousta MartinSklenář David-7-9-11  0313
5.Hašek ZdeněkVaculík Stanislav ml.-115-9-9 1314
6.Poncar VáclavDvořák Kamil-76-78-72315
7.Spousta MartinSklenář Tomáš-76-11-4 1316
8.Hašek ZdeněkSklenář David-5-6-3  0317
9.Poncar VáclavVaculík Stanislav ml.-66136 3127
10.Jílek JiříDvořák Kamil-6-9-6  0328
11.Hašek ZdeněkSklenář Tomáš-5-6-4  0329
12.Poncar VáclavSklenář DavidWO    03210
13.Jílek JiříVaculík Stanislav ml.-5-6510-623211
14.Spousta MartinDvořák Kamil4-2-6-3 13212
15.Poncar VáclavSklenář TomášWO    03213
16.Jílek JiříSklenář David-5-6-3  03214
17.Spousta MartinVaculík Stanislav ml.-9-1111-9 13215
18.Hašek ZdeněkDvořák Kamil-610-7-6 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jílek Jiří04Sklenář Tomáš30
Spousta Martin04Sklenář David30
Hašek Zdeněk04Vaculík Stanislav ml.31
Poncar Václav11Dvořák Kamil40
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Žebrák, Sokolská 189Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:27633:588TJ Sokol Žebrák C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlosar Roman
Šlosar Milan
 
 
Janeček Václav
Janeček Tomáš
 
 
667  3010
2.Drsek Václav
Spousta Jan
 
 
Kureš Milan
Plecitý Stanislav
 
 
888  3020
3.Šlosar RomanAnděl Miloš844  3030
4.Spousta JanJaneček Tomáš646  3040
5.Drsek VáclavKureš Milan13-7-4-5 1341
6.Šlosar MilanPlecitý Stanislav563  3051
7.Spousta JanAnděl Miloš6-897 3161
8.Drsek VáclavJaneček Tomáš69-611 3171
9.Šlosar MilanKureš Milan-6-89-7 1372
10.Šlosar RomanPlecitý Stanislav12-696 3182
11.Drsek VáclavAnděl Miloš-997-8-82383
12.Šlosar MilanJaneček Tomáš98-6-10-82384
13.Šlosar RomanKureš Milan-3-13-3  0385
14.Spousta JanPlecitý Stanislav636  3095
15.Šlosar MilanAnděl Miloš-4855 31105
16.Šlosar RomanJaneček Tomáš-984-9732115
17.Spousta JanKureš MilanWO    03116
18.Drsek VáclavPlecitý Stanislav-9-887-923117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlosar Roman31Anděl Miloš13
Spousta Jan30Janeček Tomáš13
Drsek Václav13Kureš Milan30
Šlosar Milan22Plecitý Stanislav13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:12639:380TJ Sokol Králův Dvůr C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrecion Jiří
Kračmer Matěj
 
 
Holý Stanislav
Gottwald Miroslav
 
 
565  3010
2.Bielčik Miroslav
Břížďala Miroslav ml.
 
 
Polomík Albert
Pastorek Ondřej
 
 
567  3020
3.Bielčik MiroslavHolý Stanislav467  3030
4.Vrecion JiříGottwald Miroslav582  3040
5.Kračmer MatějPolomík Albert741  3050
6.Břížďala Miroslav ml.Pastorek Ondřej47-66 3160
7.Vrecion JiříHolý Stanislav641  3070
8.Kračmer MatějGottwald Miroslav635  3080
9.Břížďala Miroslav ml.Polomík Albert231  3090
10.Bielčik MiroslavPastorek Ondřej5-1046 31100
11.Kračmer MatějHolý Stanislav-910-9-9 13101
12.Břížďala Miroslav ml.Gottwald Miroslav64-96 31111
13.Bielčik MiroslavPolomík Albert555  30121
14.Vrecion JiříPastorek Ondřej5-968 31131
15.Břížďala Miroslav ml.Holý Stanislav48-92 31141
16.Bielčik MiroslavGottwald Miroslav67-57 31151
17.Vrecion JiříPolomík Albert163  30161
18.Kračmer MatějPastorek Ondřej-11-9-4  03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bielčik Miroslav40Holý Stanislav13
Vrecion Jiří40Gottwald Miroslav04
Kračmer Matěj22Polomík Albert04
Břížďala Miroslav ml.40Pastorek Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Srbsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V Chaloupkách 29, SrbskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:28563:529nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřinec Jiří
Ranzi Piero
 
 
Hoskovec Václav
Růžička Jaroslav
 
 
946  3010
2.Horáček Miroslav
Šeršeň Miroslav
 
 
Větrovský Petr
Kořínek František
 
 
-6-879-92311
3.Šeršeň MiroslavKořínek František-6-4-8  0312
4.Ranzi PieroHoskovec Václav8105  3022
5.Horáček MiroslavRůžička Jaroslav-88-99-102323
6.Vavřinec JiříVětrovský Petr-6-8-9  0324
7.Ranzi PieroKořínek František-6-7-6  0325
8.Horáček MiroslavHoskovec Václav442  3035
9.Vavřinec JiříRůžička Jaroslav786  3045
10.Šeršeň MiroslavVětrovský Petr-61399 3155
11.Horáček MiroslavKořínek František-8-84-7 1356
12.Vavřinec JiříHoskovec Václav1064  3066
13.Šeršeň MiroslavRůžička Jaroslav467  3076
14.Ranzi PieroVětrovský Petr-5-6-9  0377
15.Vavřinec JiříKořínek František-12-3-3  0378
16.Šeršeň MiroslavHoskovec Václav399  3088
17.Ranzi PieroRůžička Jaroslav935  3098
18.Horáček MiroslavVětrovský Petr-9-9-10  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šeršeň Miroslav31Kořínek František40
Ranzi Piero22Hoskovec Václav04
Horáček Miroslav13Růžička Jaroslav13
Vavřinec Jiří22Větrovský Petr31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy