Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdejcina ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25646:560TJ Sokol Žebrák D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zíma Radek
Müller Michal
 
 
Gladič Michal
Ledvoň Jaroslav
 
 
1037  3010
2.Cajthaml Pavel
Mencl Josef
 
 
Kodet Roman
Pertl Antonín
 
 
1210-8-2-92311
3.Mencl JosefGladič Michal610-43 3121
4.Zíma RadekLedvoň Jaroslav224  3031
5.Müller MichalKodet Roman10-9-89133241
6.Cajthaml PavelPertl Antonín72-67 3151
7.Zíma RadekGladič Michal9-8710 3161
8.Müller MichalLedvoň Jaroslav-71074 3171
9.Cajthaml PavelKodet Roman-9-7-5  0372
10.Mencl JosefPertl Antonín-98-88-72373
11.Müller MichalGladič Michal457  3083
12.Cajthaml PavelLedvoň Jaroslav786  3093
13.Mencl JosefKodet Roman6-9-5-8 1394
14.Zíma RadekPertl Antonín-7-6-4  0395
15.Cajthaml PavelGladič Michal555  30105
16.Mencl JosefLedvoň Jaroslav594  30115
17.Zíma RadekKodet Roman910-127 31125
18.Müller MichalPertl Antonín-8-7-9  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mencl Josef22Gladič Michal04
Zíma Radek31Ledvoň Jaroslav04
Müller Michal31Kodet Roman22
Cajthaml Pavel31Pertl Antonín31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:39496:482TJ Sokol Hudlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlosar Roman
Šlosar Milan
 
 
Sklenář David
Lev Daniel
 
 
-753-7-72301
2.Drsek Václav
Dvořák Pavel
 
 

 
 
WO    3011
3.Šlosar RomanSklenář David-58-3-4 1312
4.Šlosar MilanLev Daniel-5-3-8  0313
5.Drsek VáclavVaculík Stanislav ml.-6-8-7  0314
6.Dvořák PavelWO    3024
7.Šlosar MilanSklenář David5-6-7-5 1325
8.Drsek VáclavLev Daniel-10-4-4  0326
9.Dvořák PavelVaculík Stanislav ml.-9-7-9  0327
10.Šlosar RomanWO    3037
11.Drsek VáclavSklenář David-769-4-92338
12.Dvořák PavelLev Daniel8-1-2-9 1339
13.Šlosar VojtěchVaculík Stanislav ml.-6-8-6  03310
14.Šlosar MilanWO    30410
15.Dvořák PavelSklenář David-7-5-10  03411
16.Šlosar VojtěchLev Daniel-5-4-6  03412
17.Šlosar MilanVaculík Stanislav ml.7-6-8-9 13413
18.Drsek VáclavWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šlosar Roman01Sklenář David40
Šlosar Milan03Lev Daniel40
Drsek Václav03Vaculík Stanislav ml.40
Dvořák Pavel03   
Šlosar Vojtěch02   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Srbsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:28668:627TJ Srbsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeršeň Miroslav
Lev Těšivoj
 
 
Kureš Milan
Janeček Václav
 
 
1397  3010
2.Vavřinec Jiří
Ranzi Piero
 
 
Janeček Tomáš
Plecitý Stanislav
 
 
748  3020
3.Ranzi PieroAnděl Miloš91015  3030
4.Šeršeň MiroslavJaneček Tomáš677  3040
5.Lev TěšivojKureš Milan8-7-6-5 1341
6.Vavřinec JiříPlecitý Stanislav767  3051
7.Šeršeň MiroslavAnděl Miloš8-7-7883261
8.Lev TěšivojJaneček Tomáš-71010-9-72362
9.Vavřinec JiříKureš Milan6-978 3172
10.Ranzi PieroPlecitý Stanislav-9-568-62373
11.Lev TěšivojAnděl Miloš-88-88-82374
12.Vavřinec JiříJaneček Tomáš-688-9-82375
13.Ranzi PieroKureš Milan-12-10-8  0376
14.Šeršeň MiroslavPlecitý Stanislav949  3086
15.Vavřinec JiříAnděl Miloš-9-6-6  0387
16.Ranzi PieroJaneček Tomáš887  3097
17.Šeršeň MiroslavKureš Milan7-858 31107
18.Lev TěšivojPlecitý Stanislav-99-8-8 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ranzi Piero22Anděl Miloš22
Šeršeň Miroslav40Janeček Tomáš22
Lev Těšivoj04Kureš Milan22
Vavřinec Jiří22Plecitý Stanislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:13669:496TJ Chaloupky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Větrovský Petr
Trejbal Petr
 
 
Holý Stanislav
Gürtner Pavel
 
 
-5929 3110
2.Kindl David
Kořínek František
 
 
Gottwald Miroslav
Kratochvíl Jindřich
 
 
1089  3020
3.Větrovský PetrGottwald Miroslav876  3030
4.Kindl DavidHolý Stanislav697  3040
5.Trejbal PetrGürtner Pavel78-79 3150
6.Kořínek FrantišekKratochvíl Jindřich-868-1053260
7.Kindl DavidGottwald Miroslav676  3070
8.Trejbal PetrHolý Stanislav7-96-553280
9.Kořínek FrantišekGürtner Pavel369  3090
10.Větrovský PetrKratochvíl Jindřich845  30100
11.Růžička JaroslavGottwald Miroslav-9-9-9  03101
12.Kořínek FrantišekHolý Stanislav478  30111
13.Větrovský PetrGürtner Pavel774  30121
14.Kindl DavidKratochvíl Jindřich896  30131
15.Kořínek FrantišekGottwald Miroslav848  30141
16.Větrovský PetrHolý Stanislav489  30151
17.Kindl DavidGürtner Pavel14-6-87532161
18.Růžička JaroslavKratochvíl Jindřich310-9-7732171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Větrovský Petr40Gottwald Miroslav13
Kindl David40Holý Stanislav04
Trejbal Petr20Gürtner Pavel04
Kořínek František40Kratochvíl Jindřich04
Růžička Jaroslav11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS