Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:22603:484TJ Sokol Žebrák C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlosar Roman
Šlosar Milan
 
 
Poncar Václav
Jeníček Vladimír
 
 
-11948 3110
2.Drsek Václav
Spousta David
 
 
Spousta Martin
Preis Tomáš
 
 
877  3020
3.Spousta DavidSpousta Martin919  3030
4.Drsek VáclavJeníček Vladimír-3-5-7  0331
5.Šlosar MilanPreis Tomáš378  3041
6.Šlosar RomanPoncar Václav-104-8-5 1342
7.Drsek VáclavSpousta Martin-7-2-6  0343
8.Šlosar MilanJeníček Vladimír759  3053
9.Šlosar RomanPreis Tomáš742  3063
10.Spousta DavidPoncar Václav677  3073
11.Šlosar MilanSpousta Martin-7-11-6  0374
12.Šlosar RomanJeníček Vladimír245  3084
13.Spousta DavidPreis Tomáš-6-84263294
14.Drsek VáclavPoncar Václav-8-14-10 1395
15.Šlosar RomanSpousta Martin10-45-11-162396
16.Spousta DavidJeníček Vladimír797  30106
17.Drsek VáclavPreis Tomáš-810410 31116
18.Šlosar MilanPoncar VáclavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Spousta David40Spousta Martin31
Drsek Václav13Jeníček Vladimír13
Šlosar Milan21Preis Tomáš04
Šlosar Roman22Poncar Václav21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdejcina AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ ZdejcinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:169:50402:629TJ Sokol Králův Dvůr C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gladič Michal
Urban Josef
 
 
Vrecion Jiří
Kračmer Matěj
 
 
-3-5-8  0301
2.Pertl Antonín
Kodet Roman
 
 
Bielčik Miroslav
Břížďala Miroslav ml.
 
 
992  3011
3.Gladič MichalBielčik Miroslav-4-2-3  0312
4.Urban JosefVrecion Jiří-4-10-4  0313
5.Kodet RomanKračmer Matěj-11-59-7 1314
6.Pertl AntonínBřížďala Miroslav ml.-8-89-3 1315
7.Urban JosefBielčik Miroslav-2-4-8  0316
8.Kodet RomanVrecion Jiří-6-10-8  0317
9.Pertl AntonínKračmer Matěj9-9-6-1 1318
10.Gladič MichalBřížďala Miroslav ml.-5-6-5  0319
11.Kodet RomanBielčik Miroslav-8-3-8  03110
12.Pertl AntonínVrecion Jiří108-1-7932210
13.Gladič MichalKračmer Matěj-3-6-4  03211
14.Urban JosefBřížďala Miroslav ml.-7-8-8  03212
15.Pertl AntonínBielčik Miroslav-8-10-6  03213
16.Gladič MichalVrecion Jiří-5-6-3  03214
17.Urban JosefKračmer Matěj-7-6-8  03215
18.Kodet RomanBřížďala Miroslav ml.-9-7-9  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gladič Michal04Bielčik Miroslav40
Urban Josef04Vrecion Jiří31
Kodet Roman04Kračmer Matěj40
Pertl Antonín13Břížďala Miroslav ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Srbsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V Chaloupkách 29,SrbskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:51424:642TJ Sokol Hudlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřinec Jiří
Ranzi Piero
 
 
Sklenář David
Sklenář Tomáš
 
 
-4-6-8  0301
2.Šeršeň Miroslav
Horáček Miroslav
 
 
Lev Leoš
Lev Daniel
 
 
-7-10-4  0302
3.Ranzi PieroSklenář Tomáš-5-4-5  0303
4.Šeršeň MiroslavSklenář David-55-6-13 1304
5.Vavřinec JiříLev Daniel-6-9-6  0305
6.Horáček MiroslavLev Leoš-10-4-7  0306
7.Šeršeň MiroslavSklenář Tomáš-910-9-4 1307
8.Vavřinec JiříSklenář David-7-7-5  0308
9.Horáček MiroslavLev Daniel-9-4-6  0309
10.Ranzi PieroLev Leoš8-7-8-6 13010
11.Vavřinec JiříSklenář Tomáš-2-4-9  03011
12.Horáček MiroslavSklenář David-5-4-6  03012
13.Ranzi PieroLev Daniel11-99-6-1023013
14.Šeršeň MiroslavLev Leoš5-4-9-6 13014
15.Horáček MiroslavSklenář Tomáš-7-5-3  03015
16.Ranzi PieroSklenář David-5-2-10  03016
17.Šeršeň MiroslavLev Daniel8710  30116
18.Vavřinec JiříLev Leoš-4-6-5  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ranzi Piero04Sklenář Tomáš40
Šeršeň Miroslav13Sklenář David40
Vavřinec Jiří04Lev Daniel31
Horáček Miroslav04Lev Leoš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlštejn č.p. 106 PSČ 267 18 Karlštejn, Sokolovna pod hrademRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:167:50272:612TJ Slovan Lochovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habětín Jaroslav
Cůbr Martin
 
 
Anděl Miloš
Jirkovský Antonín st.
 
 
-5-7-2  0301
2.Polomík Albert
 
 
Kureš Milan
Janeček Václav
 
 
WO    0302
3.Habětín JaroslavJaneček Václav319  3012
4.Polomík AlbertJirkovský Antonín st.-4-2-3  0313
5.Cůbr MartinKureš Milan-7-49-3 1314
6.Anděl MilošWO    0315
7.Polomík AlbertJaneček Václav-3-4-7  0316
8.Cůbr MartinJirkovský Antonín st.-5-5-5  0317
9.Kureš MilanWO    0318
10.Habětín JaroslavAnděl Miloš78-4-993228
11.Cůbr MartinJaneček Václav-3-2-3  0329
12.Jirkovský Antonín st.WO    03210
13.Habětín JaroslavKureš Milan-8-11-20  03211
14.Polomík AlbertAnděl Miloš-3-4-3  03212
15.Janeček VáclavWO    03213
16.Habětín JaroslavJirkovský Antonín st.-7-7-12  03214
17.Polomík AlbertKureš Milan-2-8-8  03215
18.Cůbr MartinAnděl Miloš-4-5-6  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Habětín Jaroslav22Janeček Václav21
Polomík Albert04Jirkovský Antonín st.30
Cůbr Martin04Kureš Milan30
   Anděl Miloš21
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy