Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:42575:657TJ Sokol Králův Dvůr C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahovzal Petr
Zíma Radek
 
 
Vrecion Jiří
Kračmer Matěj
 
 
9-9-5-9 1301
2.Cajthaml Pavel
Müller Michal
 
 
Rada Jonáš
Břížďala Miroslav ml.
 
 
-87-9673211
3.Müller MichalKračmer Matěj7-7-69-72312
4.Cajthaml PavelRada Jonáš-8655 3122
5.Drahovzal PetrBřížďala Miroslav ml.-49-8-10 1323
6.Zíma RadekVrecion Jiří-6-8-3  0324
7.Cajthaml PavelKračmer Matěj117-5-873234
8.Drahovzal PetrRada Jonáš9128  3044
9.Zíma RadekBřížďala Miroslav ml.-8-5-8  0345
10.Müller MichalVrecion Jiří-6-3-6  0346
11.Drahovzal PetrKračmer Matěj-98-17-10 1347
12.Zíma RadekRada Jonáš129  3057
13.Müller MichalBřížďala Miroslav ml.-10-5-9  0358
14.Cajthaml PavelVrecion Jiří-2-94-8 1359
15.Zíma RadekKračmer Matěj8-7-6-9 13510
16.Müller MichalRada Jonáš7-876 31610
17.Cajthaml PavelBřížďala Miroslav ml.-6-88-5 13611
18.Drahovzal PetrVrecion JiříWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Müller Michal13Kračmer Matěj31
Cajthaml Pavel22Rada Jonáš04
Drahovzal Petr12Břížďala Miroslav ml.40
Zíma Radek13Vrecion Jiří30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Srbsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům SrbskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:25575:395TJ Srbsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ranzi Piero
Vavřinec Jiří
 
 
Jeníček Vladimír
Poncar Václav
 
 
-37-9-7 1301
2.Šeršeň Miroslav
Horáček Miroslav
 
 

 
 
WO    3011
3.Ranzi PieroHašek Zdeněk9-586 3121
4.Šeršeň MiroslavJeníček Vladimír452  3031
5.Horáček MiroslavPoncar Václav-7-8-4  0332
6.Vavřinec JiříWO    3042
7.Šeršeň MiroslavHašek Zdeněk452  3052
8.Horáček MiroslavJeníček Vladimír-1-5-8  0353
9.Vavřinec JiříPoncar Václav-8-69-9 1354
10.Ranzi PieroWO    3064
11.Horáček MiroslavHašek Zdeněk-10-4-9  0365
12.Vavřinec JiříJeníček Vladimír5-7-8-5 1366
13.Ranzi PieroPoncar Václav-48-9563276
14.Šeršeň MiroslavWO    3086
15.Vavřinec JiříHašek Zdeněk-911-7-9 1387
16.Ranzi PieroJeníček Vladimír9-586 3197
17.Šeršeň MiroslavPoncar VáclavWO    30107
18.Horáček MiroslavWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ranzi Piero30Hašek Zdeněk22
Šeršeň Miroslav20Jeníček Vladimír22
Horáček Miroslav03Poncar Václav21
Vavřinec Jiří03   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdejcina ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:18585:366TJ Chaloupky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínek František
Růžička Jaroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Kindl David
Větrovský Petr
 
 
Hazuka Jiří
Kodet Roman
 
 
-7-8-7  0311
3.Růžička JaroslavHazuka Jiří-4-6-4  0312
4.Kindl DavidKodet Roman-8286 3122
5.Větrovský PetrUrban Josef5511  3032
6.Kořínek FrantišekWO    3042
7.Kindl DavidHazuka Jiří5-894 3152
8.Větrovský PetrKodet Roman823  3062
9.Kořínek FrantišekUrban Josef1055  3072
10.Růžička JaroslavWO    3082
11.Větrovský PetrHazuka Jiří372  3092
12.Sedláček PetrKodet Roman9-8-8-6 1393
13.Růžička JaroslavUrban Josef-5-77-12 1394
14.Kindl DavidWO    30104
15.Sedláček PetrHazuka Jiří7-7139 31114
16.Růžička JaroslavKodet Roman-9-8-5  03115
17.Kindl DavidUrban Josef767  30125
18.Větrovský PetrWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Růžička Jaroslav03Hazuka Jiří13
Kindl David30Kodet Roman22
Větrovský Petr30Urban Josef13
Kořínek František10   
Sedláček Petr11   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS