Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:25599:548TJ Sokol Hudlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Tomáš
Dvořák Kamil
 
 
Jirkovský Antonín st.
Anděl Miloš
 
 
-89-71053210
2.Vaculík Stanislav ml.
Bartůněk David
 
 
Kureš Milan
Plecitý Stanislav
 
 
796  3020
3.Dvořák KamilJirkovský Antonín st.-12-779-92321
4.Bartůněk DavidPlecitý Stanislav3-106-663231
5.Vaculík Stanislav ml.Kureš Milan7-485 3141
6.Sklenář TomášAnděl Miloš3104  3051
7.Bartůněk DavidJirkovský Antonín st.7-998 3161
8.Vaculík Stanislav ml.Plecitý Stanislav941  3071
9.Sklenář TomášKureš Milan8-1124 3181
10.Dvořák KamilAnděl Miloš9-10-81093291
11.Vaculík Stanislav ml.Jirkovský Antonín st.WO    0392
12.Sklenář TomášPlecitý Stanislav452  30102
13.Dvořák KamilKureš Milan566  30112
14.Bartůněk DavidAnděl Miloš-8-109-7 13113
15.Sklenář TomášJirkovský Antonín st.WO    03114
16.Dvořák KamilPlecitý Stanislav4-824 31124
17.Bartůněk DavidKureš Milan879  30134
18.Vaculík Stanislav ml.Anděl MilošWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Kamil31Jirkovský Antonín st.11
Bartůněk David31Plecitý Stanislav04
Vaculík Stanislav ml.20Kureš Milan04
Sklenář Tomáš30Anděl Miloš12
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdejcina AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ ZdejcinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:18596:469TJ Zdejcina A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hazuka Jiří
Klaus Ladislav
 
 
Holý Stanislav
Habětín Jaroslav
 
 
286  3010
2.Pertl Antonín
Kodet Roman
 
 
Gürtner Pavel
Pastorek Ondřej
 
 
68-26 3120
3.Hazuka JiříHolý Stanislav1045  3030
4.Klaus LadislavHabětín Jaroslav241  3040
5.Pertl AntonínGürtner Pavel-1111-8-11 1341
6.Kodet RomanPastorek Ondřej1065  3051
7.Klaus LadislavHolý Stanislav676  3061
8.Pertl AntonínHabětín Jaroslav456  3071
9.Kodet RomanGürtner Pavel56-146 3181
10.Hazuka JiříPastorek Ondřej-465-1093291
11.Pertl AntonínHolý Stanislav8310  30101
12.Kodet RomanHabětín Jaroslav94-9-9932111
13.Hazuka JiříGürtner Pavel359  30121
14.Urban JosefPastorek Ondřej-67-11-12 13122
15.Kodet RomanHolý StanislavWO    03123
16.Hazuka JiříHabětín Jaroslav897  30133
17.Urban JosefGürtner PavelWO    30143
18.Pertl AntonínPastorek OndřejWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hazuka Jiří40Holý Stanislav03
Klaus Ladislav20Habětín Jaroslav04
Pertl Antonín21Gürtner Pavel12
Kodet Roman30Pastorek Ondřej12
Urban Josef01   
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:43411:626TJ Chaloupky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poncar Václav
Jeníček Vladimír
 
 
Větrovský Petr
Kořínek František
 
 
WO    0301
2.Hašek Zdeněk
Spousta Martin
 
 
Růžička Jaroslav
Sedláček Petr
 
 
-761-543211
3.Hašek ZdeněkKořínek František5-7-54-72312
4.Spousta MartinRůžička Jaroslav743  3022
5.Jeníček VladimírSedláček PetrWO    0323
6.Poncar VáclavVětrovský Petr9-98-8-62324
7.Spousta MartinKořínek František2-857 3134
8.Jeníček VladimírRůžička JaroslavWO    0335
9.Poncar VáclavSedláček Petr897  3045
10.Hašek ZdeněkVětrovský Petr99-7-3-62346
11.Jeníček VladimírKořínek FrantišekWO    0347
12.Poncar VáclavRůžička Jaroslav-8586 3157
13.Hašek ZdeněkSedláček Petr-7-69-8 1358
14.Spousta MartinVětrovský Petr-2-7-9  0359
15.Poncar VáclavKořínek FrantišekWO    03510
16.Hašek ZdeněkRůžička JaroslavWO    03511
17.Spousta MartinSedláček Petr-799-7-823512
18.Jeníček VladimírVětrovský PetrWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hašek Zdeněk03Kořínek František11
Spousta Martin22Růžička Jaroslav02
Poncar Václav21Sedláček Petr21
   Větrovský Petr30
WO07WO70



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26628:577TJ Sokol Žebrák D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zíma Radek
Drahovzal Petr
 
 
Šeršeň Miroslav
Horáček Miroslav
 
 
-9267 3110
2.Cajthaml Pavel
Mencl Josef
 
 
Vavřinec Jiří
Ranzi Piero
 
 
-7-5-6  0311
3.Mencl JosefŠeršeň Miroslav8-3-6-11 1312
4.Zíma RadekRanzi Piero8-1011-253222
5.Cajthaml PavelHoráček Miroslav866  3032
6.Drahovzal PetrVavřinec Jiří786  3042
7.Zíma RadekŠeršeň Miroslav-3-9-1  0343
8.Cajthaml PavelRanzi Piero768  3053
9.Drahovzal PetrHoráček Miroslav776  3063
10.Mencl JosefVavřinec Jiří7-3-64-62364
11.Cajthaml PavelŠeršeň Miroslav-118103 3174
12.Drahovzal PetrRanzi Piero-68-89-82375
13.Mencl JosefHoráček Miroslav-9-91010-102376
14.Zíma RadekVavřinec Jiří887  3086
15.Drahovzal PetrŠeršeň Miroslav12-647 3196
16.Mencl JosefRanzi Piero8-5-4-6 1397
17.Zíma RadekHoráček Miroslav874  30107
18.Cajthaml PavelVavřinec Jiří545  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mencl Josef04Šeršeň Miroslav22
Zíma Radek31Ranzi Piero22
Cajthaml Pavel40Horáček Miroslav13
Drahovzal Petr31Vavřinec Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:46556:692TJ Sokol Králův Dvůr C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spousta Jan
Spousta David
 
 
Vrecion Jiří
Kračmer Matěj
 
 
-8-74-9 1301
2.Šlosar Milan
Šlosar Roman
 
 
Bielčik Miroslav
Břížďala Miroslav ml.
 
 
-46-8-7 1302
3.Spousta DavidKračmer Matěj9-9119 3112
4.Spousta JanVrecion Jiří-10-68-8 1313
5.Šlosar RomanBřížďala Miroslav ml.9-6-8-8 1314
6.Šlosar MilanBielčik Miroslav-8-9-5  0315
7.Spousta JanKračmer Matěj-7-69883225
8.Šlosar RomanVrecion Jiří-8-4-3  0326
9.Šlosar MilanBřížďala Miroslav ml.-9-7-8  0327
10.Spousta DavidBielčik Miroslav98-7-9-82328
11.Šlosar RomanKračmer Matěj9108  3038
12.Šlosar MilanVrecion Jiří-779-6-22339
13.Spousta DavidBřížďala Miroslav ml.-10725 3149
14.Spousta JanBielčik Miroslav-89-7-7 13410
15.Šlosar MilanKračmer Matěj-78-69-423411
16.Spousta DavidVrecion Jiří-4-4-3  03412
17.Spousta JanBřížďala Miroslav ml.-8-10-11  03413
18.Šlosar RomanBielčik MiroslavWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Spousta David22Kračmer Matěj13
Spousta Jan13Vrecion Jiří40
Šlosar Roman12Břížďala Miroslav ml.31
Šlosar Milan04Bielčik Miroslav30
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS