Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna pod hrademRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:32681:658TJ Sokol Karlštejn B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gottwald Miroslav
Gürtner Pavel
 
 
Adamec Luboš
Horáček Miroslav
 
 
3-76-533210
2.Holý Stanislav
Habětín Jaroslav
 
 
Vavřinec Jiří
Ranzi Piero
 
 
-89-610123220
3.Gottwald MiroslavHoráček Miroslav-1010-9-8 1321
4.Gürtner PavelRanzi Piero-74119 3131
5.Holý StanislavVavřinec Jiří-679-10-92332
6.Habětín JaroslavAdamec Luboš-8-136-7 1333
7.Gürtner PavelHoráček Miroslav-10839 3143
8.Holý StanislavRanzi Piero811-9-793253
9.Habětín JaroslavVavřinec Jiří-9-10-3  0354
10.Gottwald MiroslavAdamec Luboš-811-97-62355
11.Holý StanislavHoráček Miroslav599  3065
12.Habětín JaroslavRanzi Piero-9-5-7  0366
13.Gottwald MiroslavLev Těšivoj8-8109 3176
14.Gürtner PavelAdamec Luboš9-688 3186
15.Habětín JaroslavHoráček Miroslav-8-4-1  0387
16.Gottwald MiroslavRanzi Piero-7872 3197
17.Gürtner PavelLev Těšivoj256  30107
18.Holý StanislavAdamec Luboš1099  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gottwald Miroslav22Horáček Miroslav22
Gürtner Pavel40Ranzi Piero13
Holý Stanislav31Vavřinec Jiří20
Habětín Jaroslav04Adamec Luboš22
   Lev Těšivoj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35595:576TJ Sokol Králův Dvůr C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rácz Rudolf
Kureš Milan
 
 
Břížďala Miroslav ml.
Bělohoubek Vlastimil
 
 
-8-10-4  0301
2.Janeček Tomáš
Anděl Miloš
 
 
Vrecion Jiří
Rada Jonáš
 
 
-9-8-5  0302
3.Anděl MilošVrecion Jiří-4-1-8  0303
4.Janeček TomášBělohoubek Vlastimil-5-686-82304
5.Rácz RudolfRada Jonáš-69610 3114
6.Kureš MilanBřížďala Miroslav ml.6-4-8-13 1315
7.Janeček TomášVrecion Jiří-6-8-9  0316
8.Rácz RudolfBělohoubek Vlastimil-12-710-10 1317
9.Kureš MilanRada Jonáš-89-5443227
10.Anděl MilošBřížďala Miroslav ml.9-7-9-10 1328
11.Rácz RudolfVrecion Jiří101210  3038
12.Kureš MilanBělohoubek Vlastimil8-59-7-72339
13.Anděl MilošRada Jonáš10-7-8983249
14.Janeček TomášBřížďala Miroslav ml.-5-4-5  03410
15.Kureš MilanVrecion Jiří996  30510
16.Anděl MilošBělohoubek VlastimilWO    30610
17.Janeček TomášRada JonášWO    30710
18.Rácz RudolfBřížďala Miroslav ml.WO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Anděl Miloš12Vrecion Jiří22
Janeček Tomáš03Bělohoubek Vlastimil30
Rácz Rudolf21Rada Jonáš03
Kureš Milan22Břížďala Miroslav ml.30
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:44470:627TJ Sokol Hudlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mencl Josef
Hřích Václav
 
 
Vaculík Stanislav ml.
Sarvaš Vilém
 
 
7-5-6-5 1301
2.Zíma Radek
Cajthaml Pavel
 
 
Sklenář David
Sklenář Tomáš
 
 
-88-9-8 1302
3.Cajthaml PavelSklenář Tomáš-8-79-3 1303
4.Zíma RadekSklenář David-4-1-4  0304
5.Mencl JosefSarvaš Vilém-8-4-7  0305
6.Hřích VáclavVaculík Stanislav ml.-5-5-2  0306
7.Zíma RadekSklenář Tomáš98-6-7-32307
8.Mencl JosefSklenář David-7-8-6  0308
9.Hřích VáclavSarvaš Vilém7-5-9-10 1309
10.Cajthaml PavelVaculík Stanislav ml.8911  3019
11.Mencl JosefSklenář Tomáš7-9-5-4 13110
12.Hřích VáclavSklenář David-3-8-6  03111
13.Cajthaml PavelSarvaš Vilém899  30211
14.Zíma RadekVaculík Stanislav ml.8-9-5-4 13212
15.Hřích VáclavSklenář TomášWO    30312
16.Cajthaml PavelSklenář David-3-3-1  03313
17.Zíma RadekSarvaš Vilém7-39-7932413
18.Mencl JosefVaculík Stanislav ml.-8-6-4  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cajthaml Pavel22Sklenář Tomáš30
Zíma Radek13Sklenář David40
Mencl Josef04Sarvaš Vilém22
Hřích Václav03Vaculík Stanislav ml.31
WO10WO01
KONTROLA: Milan Kureš 7.10.2017



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdejcina ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32508:596nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hašek Zdeněk
Spousta Martin
 
 
Pertl Antonín
Šívr Milan
 
 
9-4-9643210
2.
 
 

 
 
WO    0311
3.Hašek ZdeněkGladič Michal578  3021
4.Spousta MartinPertl Antonín-1158-1423231
5.Poncar VáclavKodet Roman-9-86-6 1332
6.Šívr MilanWO    0333
7.Spousta MartinGladič Michal416  3043
8.Poncar VáclavPertl Antonín-510-613-92344
9.Kodet RomanWO    0345
10.Hašek ZdeněkŠívr Milan747  3055
11.Poncar VáclavGladič Michal543  3065
12.Pertl AntonínWO    0366
13.Hašek ZdeněkKodet Roman-15-359-62367
14.Spousta MartinŠívr Milan779  3077
15.Gladič MichalWO    0378
16.Hašek ZdeněkPertl Antonín-29910 3188
17.Spousta MartinKodet Roman710-4-10-62389
18.Poncar VáclavŠívr Milan978  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hašek Zdeněk31Gladič Michal03
Spousta Martin31Pertl Antonín12
Poncar Václav22Kodet Roman30
   Šívr Milan03
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS