Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:42600:678TJ Slovan Lochovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Preis Tomáš
Johan Hynek
 
 
Rácz Rudolf
Jirkovský Antonín st.
 
 
-6-11-5  0301
2.Spousta Martin
Hašek Zdeněk
 
 
Kureš Milan
Plecitý Stanislav
 
 
5-471 3111
3.Hašek ZdeněkRácz Rudolf-8-3-7  0312
4.Spousta MartinJirkovský Antonín st.877  3022
5.Preis TomášKureš Milan-10-106-2 1323
6.Johan HynekPlecitý Stanislav87-9-4-122324
7.Spousta MartinRácz Rudolf7-4-89-102325
8.Preis TomášJirkovský Antonín st.-118-46113235
9.Johan HynekKureš Milan-3-9-5  0336
10.Hašek ZdeněkPlecitý Stanislav-7548 3146
11.Preis TomášRácz Rudolf-58-107-72347
12.Johan HynekJirkovský Antonín st.-6-5-3  0348
13.Hašek ZdeněkKureš Milan-6-68973258
14.Spousta MartinPlecitý Stanislav1912  3068
15.Johan HynekRácz Rudolf7-7-9-1 1369
16.Hašek ZdeněkJirkovský Antonín st.-6-47-9 13610
17.Spousta MartinKureš Milan7-6-108-523611
18.Preis TomášPlecitý Stanislav-8-7-4  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hašek Zdeněk22Rácz Rudolf40
Spousta Martin22Jirkovský Antonín st.22
Preis Tomáš13Kureš Milan31
Johan Hynek04Plecitý Stanislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:23717:627TJ Sokol Žebrák C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlosar Roman
Šlosar Milan
 
 
Kořínek František
Růžička Jaroslav
 
 
8-678 3110
2.Spousta David
Spousta Jan
 
 
Větrovský Petr
Kindl David
 
 
-7-689-92311
3.Šlosar RomanRůžička Jaroslav458  3021
4.Šlosar MilanKindl David-898-4103231
5.Spousta DavidVětrovský Petr78-96 3141
6.Spousta JanKořínek František878  3051
7.Šlosar MilanRůžička Jaroslav9-975 3161
8.Spousta DavidKindl David98-99 3171
9.Spousta JanVětrovský Petr10-9-87-82372
10.Šlosar RomanKořínek František-8767 3182
11.Spousta DavidRůžička Jaroslav674  3092
12.Spousta JanKindl David9-8-68-72393
13.Šlosar RomanVětrovský Petr811-711 31103
14.Šlosar MilanKořínek František9-7-6-9 13104
15.Spousta JanRůžička Jaroslav654  30114
16.Šlosar RomanKindl David-57119 31124
17.Šlosar MilanVětrovský Petr98-6-9832134
18.Spousta DavidKořínek František967  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlosar Roman40Růžička Jaroslav04
Šlosar Milan31Kindl David13
Spousta David40Větrovský Petr13
Spousta Jan22Kořínek František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Srbsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům SrbskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41577:653TJ Sokol Králův Dvůr C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeršeň Miroslav
Horáček Miroslav
 
 
Hlaváček Jan
Rada Jonáš
 
 
10-7-114-52301
2.Vavřinec Jiří
Ranzi Piero
 
 
Bielčik Miroslav
Břížďala Miroslav ml.
 
 
-1-9-7  0302
3.Ranzi PieroBielčik Miroslav-8-8-6  0303
4.Horáček MiroslavHlaváček Jan458  3013
5.Šeršeň MiroslavRada Jonáš-7-8-4  0314
6.Vavřinec JiříBřížďala Miroslav ml.-911-8-7 1315
7.Horáček MiroslavBielčik Miroslav3-8-5-10 1316
8.Šeršeň MiroslavHlaváček Jan-6776 3126
9.Vavřinec JiříRada Jonáš-5-18-3  0327
10.Ranzi PieroBřížďala Miroslav ml.1098  3037
11.Šeršeň MiroslavBielčik Miroslav5-1-5-4 1338
12.Vavřinec JiříHlaváček Jan-9-128873248
13.Ranzi PieroRada Jonáš5-87-10163258
14.Lev TěšivojBřížďala Miroslav ml.-7-4-7  0359
15.Vavřinec JiříBielčik Miroslav-5-10-4  03510
16.Ranzi PieroHlaváček Jan-10-5-4  03511
17.Lev TěšivojRada Jonáš-8-698-723512
18.Šeršeň MiroslavBřížďala Miroslav ml.1414  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ranzi Piero22Bielčik Miroslav40
Horáček Miroslav11Hlaváček Jan13
Šeršeň Miroslav22Rada Jonáš31
Vavřinec Jiří13Břížďala Miroslav ml.22
Lev Těšivoj02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS