Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24651:548TJ Chaloupky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Větrovský Petr
Kořínek František
 
 
Rácz Rudolf
Jirkovský Antonín st.
 
 
9-79-7-102301
2.Kindl David
Mraček František
 
 
Kureš Milan
Janeček Tomáš
 
 
937  3011
3.Větrovský PetrRácz Rudolf1177  3021
4.Kindl DavidJaneček Tomáš59-86 3131
5.Mraček FrantišekJirkovský Antonín st.-7-129-11 1332
6.Kořínek FrantišekKureš Milan-8789 3142
7.Kindl DavidRácz Rudolf566  3052
8.Růžička JaroslavJaneček Tomáš-7-7-5  0353
9.Kořínek FrantišekJirkovský Antonín st.-969-893263
10.Větrovský PetrKureš Milan886  3073
11.Růžička JaroslavRácz Rudolf-8-8-8  0374
12.Kořínek FrantišekJaneček Tomáš-9656 3184
13.Větrovský PetrJirkovský Antonín st.-8-493-42385
14.Kindl DavidKureš Milan1097  3095
15.Kořínek FrantišekRácz Rudolf577  30105
16.Větrovský PetrJaneček Tomáš5-967 31115
17.Kindl DavidJirkovský Antonín st.WO    30125
18.Růžička JaroslavKureš Milan-88-6-8 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Větrovský Petr31Rácz Rudolf13
Kindl David30Janeček Tomáš13
Mraček František01Jirkovský Antonín st.21
Kořínek František40Kureš Milan13
Růžička Jaroslav03   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice CVrchní
rozhodčí:
Hrkal Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:33659:624TJ Sokol Hudlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Tomáš
Vaculík Stanislav ml.
 
 
Vrecion Jiří
Kračmer Matěj
 
 
-7968 3110
2.Lev Leoš
Štanc Ota
 
 
Bielčik Miroslav
Břížďala Miroslav ml.
 
 
-6-7-5  0311
3.Lev LeošBielčik Miroslav6-10-9-7 1312
4.Štanc OtaVrecion Jiří-8-7-9  0313
5.Vaculík Stanislav ml.Kračmer Matěj-88-3-5 1314
6.Sklenář TomášBřížďala Miroslav ml.786  3024
7.Štanc OtaBielčik Miroslav-9-9-8  0325
8.Vaculík Stanislav ml.Vrecion Jiří-5577 3135
9.Sklenář TomášKračmer Matěj846  3045
10.Lev LeošBřížďala Miroslav ml.77-10-993255
11.Vaculík Stanislav ml.Bielčik Miroslav7-8-6423265
12.Sklenář TomášVrecion Jiří88-95 3175
13.Lev LeošKračmer Matěj72-85 3185
14.Štanc OtaBřížďala Miroslav ml.-1010-8-7 1386
15.Sklenář TomášBielčik Miroslav-710-3693296
16.Lev LeošVrecion Jiří-109-8-6 1397
17.Štanc OtaKračmer Matěj8-911-8932107
18.Vaculík Stanislav ml.Břížďala Miroslav ml.685  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lev Leoš22Bielčik Miroslav22
Štanc Ota13Vrecion Jiří22
Vaculík Stanislav ml.31Kračmer Matěj13
Sklenář Tomáš40Břížďala Miroslav ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdejcina ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Žebrák, Sokolská 189Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:19613:505TJ Sokol Žebrák C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spousta David
Spousta Jan
 
 
Gladič Michal
Klaus Ladislav
 
 
536  3010
2.Šlosar Roman
Šlosar Milan
 
 
Kodet Roman
Hazuka Jiří
 
 
738  3020
3.Spousta DavidGladič Michal567  3030
4.Spousta JanHazuka Jiří248  3040
5.Šlosar MilanKlaus Ladislav-12-8410-82341
6.Šlosar RomanKodet Roman85-99 3151
7.Spousta JanGladič Michal638  3061
8.Šlosar MilanHazuka Jiří765  3071
9.Šlosar RomanKlaus Ladislav-1110-5-4 1372
10.Spousta DavidKodet Roman368  3082
11.Šlosar MilanGladič Michal456  3092
12.Drsek VáclavHazuka Jiří9-4-7-9 1393
13.Spousta DavidKlaus Ladislav-11-899932103
14.Spousta JanKodet Roman6108  30113
15.Drsek VáclavGladič Michal2910  30123
16.Spousta DavidHazuka Jiří6-897 31133
17.Spousta JanKlaus LadislavWO    03134
18.Šlosar MilanKodet Roman9-7-7-7 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Spousta David40Gladič Michal04
Spousta Jan30Hazuka Jiří13
Šlosar Milan22Klaus Ladislav21
Šlosar Roman11Kodet Roman13
Drsek Václav11   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:40662:694TJ Sokol Žebrák D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hašek Zdeněk
Johan Hynek
 
 
Drahovzal Petr
Cajthaml Pavel
 
 
10-7-11-11 1301
2.Spousta Martin
Poncar Václav
 
 
Zíma Radek
Mencl Josef
 
 
-12-9-9  0302
3.Hašek ZdeněkZíma Radek11-11-8883212
4.Spousta MartinMencl Josef59-84 3122
5.Poncar VáclavDrahovzal Petr-7124-7-62323
6.Johan HynekCajthaml Pavel-5-7-6  0324
7.Spousta MartinZíma Radek1-57-5-82325
8.Poncar VáclavMencl Josef657  3035
9.Johan HynekDrahovzal Petr-10-5-10  0336
10.Hašek ZdeněkCajthaml Pavel-4-177-9 1337
11.Poncar VáclavZíma Radek-98-33103247
12.Johan HynekMencl Josef-1054-8-22348
13.Hašek ZdeněkDrahovzal Petr7-87-8-72349
14.Spousta MartinCajthaml Pavel7713  3059
15.Johan HynekZíma Radek-4104-8-823510
16.Hašek ZdeněkMencl Josef8116  30610
17.Spousta MartinDrahovzal Petr68-6-7632710
18.Poncar VáclavCajthaml PavelWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hašek Zdeněk22Zíma Radek22
Spousta Martin31Mencl Josef13
Poncar Václav21Drahovzal Petr31
Johan Hynek04Cajthaml Pavel21
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS