Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:43460:605TJ Sokol Žebrák C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spousta Martin
Jeníček Vladimír
 
 
Spousta David
Spousta Jan
 
 
-9-9-3  0301
2.Johan Hynek
Jelšina Lukáš
 
 
Šlosar Roman
Šlosar Milan
 
 
-9-7-4  0302
3.Jelšina LukášSpousta Jan-5-0-13  0303
4.Spousta MartinSpousta David-9-11-6  0304
5.Jeníček VladimírŠlosar Milan8-67-5-72305
6.Johan HynekŠlosar Roman-7-9-9  0306
7.Spousta MartinSpousta Jan-8-5-8  0307
8.Jeníček VladimírSpousta David9-10-4-6 1308
9.Johan HynekŠlosar Milan-2-4-4  0309
10.Jelšina Lukᚊlosar Roman8-9-99-623010
11.Jeníček VladimírSpousta JanWO    03011
12.Johan HynekSpousta David-58-1-3 13012
13.Jelšina Lukᚊlosar Milan-6-2-5  03013
14.Spousta MartinDrsek Václav867  30113
15.Johan HynekSpousta JanWO    30213
16.Jelšina LukášSpousta David-8-2-8  03214
17.Spousta MartinŠlosar Milan1187  30314
18.Jeníček VladimírDrsek Václav615-116 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jelšina Lukáš04Spousta Jan20
Spousta Martin22Spousta David40
Jeníček Vladimír12Šlosar Milan31
Johan Hynek03Šlosar Roman20
   Drsek Václav02
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdejcina ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:24677:529TJ Sokol Králův Dvůr C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrecion Jiří
Rada Jonáš
 
 
Kodet Roman
Pertl Antonín
 
 
-79-6-8 1301
2.Bielčik Miroslav
Břížďala Miroslav ml.
 
 
Gladič Michal
Klaus Ladislav
 
 
96-3-6-52302
3.Bielčik MiroslavGladič Michal356  3012
4.Vrecion JiříKodet Roman6-7-9353222
5.Rada JonášKlaus Ladislav7-96-7-42323
6.Břížďala Miroslav ml.Pertl Antonín5-7-6-7 1324
7.Vrecion JiříGladič Michal496  3034
8.Rada JonášKodet Roman-146-7-5 1335
9.Břížďala Miroslav ml.Klaus Ladislav46-97 3145
10.Bielčik MiroslavPertl Antonín-13-119-9 1346
11.Rada JonášGladič Michal656  3056
12.Břížďala Miroslav ml.Kodet Roman6-1197 3166
13.Bielčik MiroslavKlaus Ladislav197  3076
14.Vrecion JiříPertl Antonín412-108 3186
15.Břížďala Miroslav ml.Gladič Michal632  3096
16.Bielčik MiroslavKodet Roman710-99 31106
17.Vrecion JiříKlaus Ladislav85WO  30116
18.Rada JonášPertl AntonínWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bielčik Miroslav31Gladič Michal04
Vrecion Jiří40Kodet Roman13
Rada Jonáš12Klaus Ladislav13
Břížďala Miroslav ml.31Pertl Antonín21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice CVrchní
rozhodčí:
Hrkal Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:17536:472TJ Sokol Hudlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Tomáš
Sklenář David
 
 
Vavřinec Jiří
Šeršeň Miroslav
 
 
78-56 3110
2.Vaculík Stanislav ml.
Lev Daniel
 
 
Horáček Miroslav
Lev Těšivoj
 
 
865  3020
3.Lev DanielVavřinec Jiří865  3030
4.Sklenář DavidHoráček Miroslav786  3040
5.Vaculík Stanislav ml.Šeršeň Miroslav-5-978-92341
6.Sklenář TomášLev Těšivoj897  3051
7.Sklenář DavidVavřinec Jiří6-789 3161
8.Vaculík Stanislav ml.Horáček Miroslav658  3071
9.Sklenář Tomᚊeršeň MiroslavWO    0372
10.Lev DanielLev Těšivoj486  3082
11.Vaculík Stanislav ml.Vavřinec Jiří748  3092
12.Sklenář TomášHoráček MiroslavWO    0393
13.Lev DanielŠeršeň Miroslav-8-685632103
14.Sklenář DavidLev Těšivoj685  30113
15.Sklenář TomášVavřinec JiříWO    03114
16.Lev DanielHoráček Miroslav592  30124
17.Sklenář DavidŠeršeň Miroslav569  30134
18.Vaculík Stanislav ml.Lev Těšivoj-3445 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lev Daniel40Vavřinec Jiří03
Sklenář David40Horáček Miroslav03
Vaculík Stanislav ml.31Šeršeň Miroslav12
Sklenář Tomáš10Lev Těšivoj04
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:29668:620TJ Slovan Lochovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kureš Milan
Janeček Tomáš
 
 
Gottwald Miroslav
Gürtner Pavel
 
 
10-9-9883210
2.Jirkovský Antonín st.
Plecitý Stanislav
 
 
Holý Stanislav
Kratochvíl Jindřich
 
 
-11783 3120
3.Jirkovský Antonín st.Gottwald Miroslav1016  3030
4.Janeček TomášGürtner Pavel-5-5-7  0331
5.Plecitý StanislavHolý Stanislav-77-210-62332
6.Kureš MilanKratochvíl Jindřich6-79-943242
7.Janeček TomášGottwald Miroslav243  3052
8.Plecitý StanislavGürtner Pavel-10-5-3  0353
9.Kureš MilanHolý Stanislav1096  3063
10.Jirkovský Antonín st.Kratochvíl Jindřich676  3073
11.Plecitý StanislavGottwald Miroslav-511-512-122374
12.Kureš MilanGürtner Pavel-79-10-10 1375
13.Jirkovský Antonín st.Holý Stanislav8108  3085
14.Janeček TomášKratochvíl Jindřich3-669 3195
15.Kureš MilanGottwald Miroslav102-79 31105
16.Jirkovský Antonín st.Gürtner Pavel-6109-9-723106
17.Janeček TomášHolý Stanislav8-776 31116
18.Plecitý StanislavKratochvíl Jindřich-76-4-8 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jirkovský Antonín st.31Gottwald Miroslav13
Janeček Tomáš31Gürtner Pavel40
Plecitý Stanislav04Holý Stanislav13
Kureš Milan31Kratochvíl Jindřich13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS