Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:48511:666TJ Sokol Hudlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jaroslav
Kořínek František
 
 
Lev Daniel
Vaculík Stanislav ml.
 
 
-5-8-4  0301
2.Kindl David
Mraček František
 
 
Sklenář David
Sarvaš Vilém
 
 
10-10-98103211
3.Růžička JaroslavSklenář David-3-5-8  0312
4.Mraček FrantišekLev Daniel-6-7-8  0313
5.Kindl DavidVaculík Stanislav ml.-8-13-9  0314
6.Kořínek FrantišekSarvaš Vilém5-86-6-102315
7.Mraček FrantišekSklenář David-6-5-4  0316
8.Kindl DavidLev Daniel-4-3-5  0317
9.Kořínek FrantišekVaculík Stanislav ml.10-6-10-4 1318
10.Růžička JaroslavSarvaš Vilém5-7-129-92319
11.Kindl DavidSklenář David-8-3-7  03110
12.Kořínek FrantišekLev Daniel-4-10-6  03111
13.Růžička JaroslavVaculík Stanislav ml.-658-81032211
14.Mraček FrantišekSarvaš Vilém6-99-6632311
15.Kořínek FrantišekSklenář David-10-4-4  03312
16.Růžička JaroslavLev Daniel-6-5-8  03313
17.Mraček FrantišekVaculík Stanislav ml.-6-6-2  03314
18.Kindl DavidSarvaš Vilém496  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Jaroslav13Sklenář David40
Mraček František13Lev Daniel40
Kindl David13Vaculík Stanislav ml.31
Kořínek František04Sarvaš Vilém22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:37597:606TJ Sokol Králův Dvůr C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spousta Martin
Hašek Zdeněk
 
 
Kračmer Matěj
Rada Jonáš
 
 
877  3010
2.Poncar Václav
Jeníček Vladimír
 
 
Bělohoubek Vlastimil
Břížďala Miroslav ml.
 
 
-6-6-6  0311
3.Jeníček VladimírBělohoubek Vlastimil-5-9-5  0312
4.Spousta MartinKračmer Matěj73-5-9-92313
5.Hašek ZdeněkRada Jonáš-12910-1093223
6.Poncar VáclavBřížďala Miroslav ml.-5-68-6 1324
7.Spousta MartinBělohoubek Vlastimil-79711 3134
8.Hašek ZdeněkKračmer Matěj-5-9-5  0335
9.Poncar VáclavRada Jonáš512  3045
10.Jeníček VladimírBřížďala Miroslav ml.-11-6-7  0346
11.Hašek ZdeněkBělohoubek Vlastimil571  3056
12.Poncar VáclavKračmer Matěj-9-5-8  0357
13.Jeníček VladimírRada Jonáš645  3067
14.Spousta MartinBřížďala Miroslav ml.-1210-91193277
15.Poncar VáclavBělohoubek Vlastimil-9-68443287
16.Jeníček VladimírKračmer Matěj-3-8-9  0388
17.Spousta MartinRada Jonáš-8-1011-10 1389
18.Hašek ZdeněkBřížďala Miroslav ml.-8-9-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jeníček Vladimír13Bělohoubek Vlastimil13
Spousta Martin22Kračmer Matěj40
Hašek Zdeněk22Rada Jonáš13
Poncar Václav22Břížďala Miroslav ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:23471:383TJ Sokol Žebrák C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spousta David
Spousta Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Palek Petr
Dvořák Pavel
 
 
Drahovzal Petr
Mencl Josef
 
 
-8-612-4 1311
3.Spousta DavidHřích Václav674  3021
4.Spousta JanDrahovzal Petr-9889 3131
5.Palek PetrMencl Josef4-399 3141
6.Dvořák PavelWO    3051
7.Spousta JanHřích Václav233  3061
8.Palek PetrDrahovzal Petr-6-4-7  0362
9.Dvořák PavelMencl Josef9-8-6-6 1363
10.Spousta DavidWO    3073
11.Palek PetrHřích Václav668  3083
12.Dvořák PavelDrahovzal Petr-5-7-4  0384
13.Spousta DavidMencl Josef755  3094
14.Spousta JanWO    30104
15.Dvořák PavelHřích VáclavWO    03105
16.Spousta DavidDrahovzal PetrWO    03106
17.Spousta JanMencl JosefWO    03107
18.Palek PetrWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Spousta David20Hřích Václav03
Spousta Jan20Drahovzal Petr21
Palek Petr21Mencl Josef12
Dvořák Pavel02   
WO53WO35



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Srbsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdejcina ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům SrbskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:38614:622TJ Zdejcina A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřinec Jiří
Šeršeň Miroslav
 
 
Hazuka Jiří
Ledvoň Jaroslav
 
 
9-10-97-72301
2.Adamec Luboš
Horáček Miroslav
 
 
Kodet Roman
Pertl Antonín
 
 
8-7-7-4 1302
3.Šeršeň MiroslavLedvoň Jaroslav643  3012
4.Horáček MiroslavHazuka Jiří377  3022
5.Vavřinec JiříPertl Antonín-5-6-9  0323
6.Adamec LubošKodet Roman-99-85-72324
7.Ranzi PieroLedvoň Jaroslav6-89-643234
8.Vavřinec JiříHazuka Jiří-8-3-9  0335
9.Adamec LubošPertl Antonín-7-689-62336
10.Šeršeň MiroslavKodet Roman910-65 3146
11.Vavřinec JiříLedvoň Jaroslav84-98 3156
12.Adamec LubošHazuka Jiří-6-8-6  0357
13.Šeršeň MiroslavPertl Antonín-9963 3167
14.Ranzi PieroKodet Roman-6-7-6  0368
15.Adamec LubošLedvoň Jaroslav-865-8-32369
16.Šeršeň MiroslavHazuka Jiří547  3079
17.Ranzi PieroPertl Antonín-10-5-7  03710
18.Vavřinec JiříKodet Roman-6-96-12 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šeršeň Miroslav40Ledvoň Jaroslav13
Horáček Miroslav10Hazuka Jiří22
Vavřinec Jiří13Pertl Antonín31
Adamec Luboš04Kodet Roman31
Ranzi Piero12   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS