Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:20684:504TJ Sokol Králův Dvůr C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrecion Jiří
Kračmer Matěj
 
 
Zíma Radek
Mencl Josef
 
 
-69-9-10 1301
2.Bielčik Miroslav
Břížďala Miroslav ml.
 
 
Drahovzal Petr
Cajthaml Pavel
 
 
7-579 3111
3.Kračmer MatějMencl Josef788  3021
4.Bielčik MiroslavZíma Radek9-86-10-62322
5.Břížďala Miroslav ml.Cajthaml Pavel1-7-97-82323
6.Vrecion JiříDrahovzal Petr937  3033
7.Bielčik MiroslavMencl Josef619  3043
8.Břížďala Miroslav ml.Zíma Radek696  3053
9.Vrecion JiříCajthaml Pavel-9-83-9 1354
10.Kračmer MatějDrahovzal Petr65-810 3164
11.Břížďala Miroslav ml.Mencl Josef974  3074
12.Vrecion JiříZíma Radek986  3084
13.Kračmer MatějCajthaml Pavel-73-108-82385
14.Bielčik MiroslavDrahovzal Petr-87-91063295
15.Vrecion JiříMencl Josef1365  30105
16.Kračmer MatějZíma Radek117-54 31115
17.Bielčik MiroslavCajthaml PavelWO    30125
18.Břížďala Miroslav ml.Drahovzal PetrWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kračmer Matěj31Mencl Josef04
Bielčik Miroslav21Zíma Radek13
Břížďala Miroslav ml.21Cajthaml Pavel30
Vrecion Jiří31Drahovzal Petr03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:25673:592TJ Lokomotiva Zdice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poncar Václav
Spousta Martin
 
 
Horáček Miroslav
Šeršeň Miroslav
 
 
7107  3010
2.Preis Tomáš
Hašek Zdeněk
 
 
Vavřinec Jiří
Ranzi Piero
 
 
-9-864103220
3.Hašek ZdeněkŠeršeň Miroslav9-6-118-72321
4.Spousta MartinHoráček Miroslav-96710 3131
5.Preis TomášRanzi Piero-9-79-6 1332
6.Poncar VáclavVavřinec Jiří275  3042
7.Spousta MartinŠeršeň Miroslav-611-57-82343
8.Preis TomášHoráček Miroslav-9-357-92344
9.Poncar VáclavRanzi Piero-7-99-4 1345
10.Hašek ZdeněkVavřinec Jiří959  3055
11.Preis Tomᚊeršeň Miroslav-4-5-5  0356
12.Poncar VáclavHoráček Miroslav476  3066
13.Hašek ZdeněkRanzi Piero3-6174 3176
14.Spousta MartinVavřinec Jiří463  3086
15.Poncar VáclavŠeršeň Miroslav6-510-463296
16.Hašek ZdeněkHoráček Miroslav448  30106
17.Spousta MartinRanzi Piero98-137 31116
18.Preis TomášVavřinec Jiří9107  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hašek Zdeněk31Šeršeň Miroslav31
Spousta Martin31Horáček Miroslav13
Preis Tomáš13Ranzi Piero22
Poncar Václav31Vavřinec Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdejcina AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ ZdejcinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1522:46556:674TJ Chaloupky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ledvoň Jaroslav
Zíma Karel
 
 
Kořínek František
Růžička Jaroslav
 
 
-108-9-8 1301
2.Pertl Antonín
Kodet Roman
 
 
Větrovský Petr
Kindl David
 
 
-8-4-7  0302
3.Zíma KarelRůžička Jaroslav9-7-16-9 1303
4.Kodet RomanKořínek František-89-6-9 1304
5.Pertl AntonínKindl David-7-9-8  0305
6.Ledvoň JaroslavVětrovský Petr-2-2-1  0306
7.Kodet RomanRůžička Jaroslav6-588 3116
8.Pertl AntonínKořínek František5910  3026
9.Ledvoň JaroslavKindl David-5-1-8  0327
10.Zíma KarelVětrovský Petr-8-766-82328
11.Pertl AntonínRůžička Jaroslav654  3038
12.Ledvoň JaroslavKořínek František-5-4-5  0339
13.Zíma KarelKindl David-7-6-4  03310
14.Kodet RomanVětrovský Petr8-97-6-923311
15.Ledvoň JaroslavRůžička Jaroslav7-76-5-823312
16.Zíma KarelKořínek František8-7-8-4 13313
17.Kodet RomanKindl David8-99-8-723314
18.Pertl AntonínVětrovský Petr-78-9-7 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zíma Karel04Růžička Jaroslav22
Kodet Roman13Kořínek František31
Pertl Antonín22Kindl David40
Ledvoň Jaroslav04Větrovský Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:18620:398TJ Sokol Hudlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Tomáš
Sklenář David
 
 
Holý Stanislav
Gürtner Pavel
 
 
1096  3010
2.Vaculík Stanislav ml.
Sarvaš Vilém
 
 

 
 
WO    3020
3.Sklenář DavidGottwald Miroslav495  3030
4.Vaculík Stanislav ml.Holý Stanislav67-89 3140
5.Sarvaš VilémGürtner Pavel-98-7-5 1341
6.Sklenář TomášWO    3051
7.Vaculík Stanislav ml.Gottwald Miroslav487  3061
8.Sarvaš VilémHolý Stanislav5-8-6-7 1362
9.Štanc OtaGürtner Pavel6-8-3-7 1363
10.Sklenář DavidWO    3073
11.Sarvaš VilémGottwald Miroslav8-98-9-82374
12.Štanc OtaHolý Stanislav-8768 3184
13.Sklenář DavidGürtner Pavel6104  3094
14.Vaculík Stanislav ml.WO    30104
15.Štanc OtaGottwald Miroslav-8647 31114
16.Sklenář DavidHolý Stanislav689  30124
17.Vaculík Stanislav ml.Gürtner Pavel-7-8-9  03125
18.Sarvaš VilémWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sklenář David30Gottwald Miroslav13
Vaculík Stanislav ml.21Holý Stanislav13
Sarvaš Vilém03Gürtner Pavel31
Štanc Ota21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS