Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:20634:553TJ Sokol Žebrák C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlosar Roman
Šlosar Milan
 
 
Šeršeň Miroslav
Horáček Miroslav
 
 
656  3010
2.Drsek Václav
Spousta Jan
 
 
Vavřinec Jiří
Ranzi Piero
 
 
8-67-9-82311
3.Drsek VáclavHoráček Miroslav-79-6-8 1312
4.Šlosar MilanRanzi Piero8118  3022
5.Spousta JanVavřinec Jiří866  3032
6.Šlosar RomanŠeršeň Miroslav9-486 3142
7.Šlosar MilanHoráček Miroslav78-99 3152
8.Spousta JanRanzi Piero914  3062
9.Šlosar RomanVavřinec Jiří8914  3072
10.Drsek VáclavŠeršeň Miroslav-79-6-8 1373
11.Spousta JanHoráček Miroslav688  3083
12.Šlosar RomanRanzi Piero8810  3093
13.Drsek VáclavVavřinec Jiří-5-9-7  0394
14.Šlosar MilanŠeršeň Miroslav89-9-7-92395
15.Šlosar RomanHoráček Miroslav7108  30105
16.Drsek VáclavRanzi Piero-88-9-11 13106
17.Šlosar MilanVavřinec Jiří976  30116
18.Spousta JanŠeršeň Miroslav877  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drsek Václav04Horáček Miroslav13
Šlosar Milan31Ranzi Piero13
Spousta Jan40Vavřinec Jiří13
Šlosar Roman40Šeršeň Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:46514:663TJ Chaloupky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahovzal Petr
Cajthaml Pavel
 
 
Kindl David
Větrovský Petr
 
 
-87-65-72301
2.Zíma Radek
Mencl Josef
 
 
Kořínek František
Růžička Jaroslav
 
 
-7-117363211
3.Mencl JosefKindl David-7-9-4  0312
4.Zíma RadekKořínek František1177  3022
5.Cajthaml PavelVětrovský Petr-8-4-8  0323
6.Drahovzal PetrRůžička Jaroslav-57613 3133
7.Zíma RadekKindl David-9-7-5  0334
8.Cajthaml PavelKořínek František-8-5-5  0335
9.Drahovzal PetrVětrovský Petr-8-4-5  0336
10.Mencl JosefRůžička Jaroslav-8-976-52337
11.Cajthaml PavelKindl David10-5-69-32338
12.Drahovzal PetrKořínek František-6-4-5  0339
13.Mencl JosefVětrovský Petr6-7-4-1 13310
14.Zíma RadekRůžička Jaroslav-151155 31410
15.Drahovzal PetrKindl David-6-9-10  03411
16.Mencl JosefKořínek František-7-6-7  03412
17.Zíma RadekVětrovský Petr-9-109-3 13413
18.Cajthaml PavelRůžička JaroslavWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mencl Josef04Kindl David40
Zíma Radek22Kořínek František31
Cajthaml Pavel03Větrovský Petr40
Drahovzal Petr13Růžička Jaroslav12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:14659:429TJ Lokomotiva Zdice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poncar Václav
Hašek Zdeněk
 
 
Holý Stanislav
Gottwald Miroslav
 
 
11-938 3110
2.Jeníček Vladimír
Preis Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Hašek ZdeněkHolý Stanislav8-454 3130
4.Jeníček VladimírGottwald Miroslav94-107 3140
5.Preis TomášHabětín Jaroslav109-1610 3150
6.Poncar VáclavWO    3060
7.Jeníček VladimírHolý Stanislav849  3070
8.Preis TomášGottwald Miroslav-7279 3180
9.Poncar VáclavHabětín Jaroslav886  3090
10.Hašek ZdeněkWO    30100
11.Preis TomášHolý Stanislav11-6-118-1023101
12.Poncar VáclavGottwald Miroslav6-9107 31111
13.Hašek ZdeněkHabětín Jaroslav586  30121
14.Jeníček VladimírWO    30131
15.Poncar VáclavHolý StanislavWO    03132
16.Hašek ZdeněkGottwald Miroslav910-116 31142
17.Jeníček VladimírHabětín Jaroslav89-710 31152
18.Preis TomášWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hašek Zdeněk30Holý Stanislav12
Jeníček Vladimír30Gottwald Miroslav04
Preis Tomáš21Habětín Jaroslav04
Poncar Václav20   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdejcina ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32680:622TJ Slovan Lochovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirkovský Antonín st.
Jirkovský Antonín
 
 
Hazuka Jiří
Ledvoň Jaroslav
 
 
15-7-711-42301
2.Anděl Miloš
Plecitý Stanislav
 
 
Kodet Roman
Gladič Michal
 
 
157-711 3111
3.Anděl MilošGladič Michal653  3021
4.Jirkovský Antonín st.Ledvoň Jaroslav453  3031
5.Rácz RudolfHazuka Jiří12-8-68-102332
6.Plecitý StanislavKodet Roman-11-3-9  0333
7.Jirkovský Antonín st.Gladič Michal443  3043
8.Rácz RudolfLedvoň Jaroslav9-106-733253
9.Plecitý StanislavHazuka Jiří-6-8-5  0354
10.Anděl MilošKodet Roman-56-8-7 1355
11.Rácz RudolfGladič Michal334  3065
12.Plecitý StanislavLedvoň Jaroslav-108-97113275
13.Anděl MilošHazuka Jiří-6-10-11  0376
14.Jirkovský Antonín st.Kodet Roman-7-4-8  0377
15.Plecitý StanislavGladič Michal867  3087
16.Anděl MilošLedvoň Jaroslav-10569 3197
17.Jirkovský Antonín st.Hazuka Jiří9-87-9732107
18.Rácz RudolfKodet Roman11-97-9-1223108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Anděl Miloš22Gladič Michal04
Jirkovský Antonín st.31Ledvoň Jaroslav04
Rácz Rudolf22Hazuka Jiří31
Plecitý Stanislav22Kodet Roman40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS