Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Srbsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V Chaloupkách 29, SrbskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:42531:648TJ Sokol Hudlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lev Těšivoj
Hubinger Josef
 
 
Štanc Ota
Bartůněk David
 
 
9-10910 3110
2.Morda Vratislav
Vopěnka Petr
 
 
Dvořák Kamil
Nový Oto
 
 
-6887 3120
3.Hubinger JosefNový Oto9-6-9-5 1321
4.Vopěnka PetrBartůněk David-7-8-2  0322
5.Morda VratislavŠtanc Ota-8-3-7  0323
6.Lev TěšivojDvořák Kamil-7-5-11  0324
7.Vopěnka PetrNový Oto-85-3-8 1325
8.Morda VratislavBartůněk David886  3035
9.Lev TěšivojŠtanc Ota1187  3045
10.Hubinger JosefDvořák Kamil-3-10-6  0346
11.Morda VratislavNový Oto-46-8963256
12.Lev TěšivojBartůněk David5-7-4-4 1357
13.Hubinger JosefŠtanc Ota10-16-10-6 1358
14.Vopěnka PetrDvořák Kamil-5-3-8  0359
15.Lev TěšivojNový Oto-27-7-5 13510
16.Hubinger JosefBartůněk David5-6-105732610
17.Vopěnka PetrŠtanc Ota-7-5-8  03611
18.Morda VratislavDvořák Kamil-6-3-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hubinger Josef13Nový Oto31
Vopěnka Petr04Bartůněk David22
Morda Vratislav22Štanc Ota31
Lev Těšivoj13Dvořák Kamil40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Praskolesy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33660:658nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávka Zdeněk
Hucek Richard
 
 
Brotánek Zdeněk
Hronza Rudolf
 
 
8-9513 3110
2.Junek Jan
Melenec Matěj
 
 
Týbl Vojtěch
Pokorný Jiří
 
 
8-7-91073220
3.Hlávka ZdeněkBrotánek Zdeněk555  3030
4.Hucek RichardHronza Rudolf-3-54-7 1331
5.Junek JanTýbl Vojtěch-97-105-112332
6.Melenec MatějPokorný Jiří-6-7-11  0333
7.Hucek RichardBrotánek Zdeněk-10-6-4  0334
8.Junek JanHronza Rudolf19-810 3144
9.Melenec MatějTýbl Vojtěch1111-74 3154
10.Hlávka ZdeněkPokorný Jiří-27-108-12355
11.Junek JanBrotánek Jiří1057  3065
12.Melenec MatějHronza Rudolf35-39 3175
13.Hlávka ZdeněkTýbl Vojtěch91510  3085
14.Hucek RichardPokorný Jiří-211-5-4 1386
15.Melenec MatějBrotánek Jiří6127  3096
16.Hlávka ZdeněkHronza Rudolf1210-8-8-122397
17.Hucek RichardTýbl Vojtěch-6-8-10  0398
18.Junek JanPokorný Jiří-54-46-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlávka Zdeněk22Brotánek Zdeněk11
Hucek Richard04Hronza Rudolf22
Junek Jan22Týbl Vojtěch22
Melenec Matěj31Pokorný Jiří40
   Brotánek Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Záluží BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27611:576TJ Sokol Žebrák E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Pavel
Hatina Petr
 
 
Foltýn David
Hnízdil Tomáš ml.
 
 
7512  3010
2.Drsek Václav
Šlosar Vojtěch
 
 
Hnízdil Michal
Hnízdil Jan
 
 
8-836 3120
3.Hatina PetrFoltýn David7811  3030
4.Drsek VáclavHnízdil Michal935  3040
5.Flieger RomanHnízdil Tomáš ml.-3-3-0  0341
6.Dvořák PavelHnízdil Jan-898-1173251
7.Drsek VáclavFoltýn David-9279 3161
8.Flieger RomanHnízdil Michal95-7-853271
9.Dvořák PavelHnízdil Tomáš ml.-6-8-7  0372
10.Hatina PetrHnízdil Jan4-7-5-8 1373
11.Šlosar VojtěchFoltýn David-89-5-13 1374
12.Dvořák PavelHnízdil Michal753  3084
13.Hatina PetrHnízdil Tomáš ml.-9-499-72385
14.Drsek VáclavHnízdil Jan-9-1012-5 1386
15.Dvořák PavelFoltýn David11109  3096
16.Hatina PetrHnízdil Michal787  30106
17.Drsek VáclavHnízdil Tomáš ml.665  30116
18.Šlosar VojtěchHnízdil Jan-4-2-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hatina Petr22Foltýn David13
Drsek Václav31Hnízdil Michal04
Flieger Roman11Hnízdil Tomáš ml.31
Dvořák Pavel31Hnízdil Jan31
Šlosar Vojtěch02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna pod hrademRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:174:53295:618TJ Lokomotiva Zdice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habětín Jaroslav
Manzac Jean-Paul
 
 
Jílek Jiří
Pánek Petr
 
 
-3-3-5  0301
2.Polomík Albert
Cůbr Martin
 
 
Krůta Stanislav
Krbec Václav
 
 
-4-4-2  0302
3.Habětín JaroslavJílek Jiří-7-810-10 1303
4.Manzac Jean-PaulPánek Petr-1-1-5  0304
5.Polomík AlbertKrůta Stanislav-6-9-9  0305
6.Cůbr MartinKrbec Václav-2-4-1  0306
7.Manzac Jean-PaulJílek Jiří-6-9-6  0307
8.Polomík AlbertPánek Petr-2-6-8  0308
9.Cůbr MartinKrůta Stanislav-1-5-0  0309
10.Habětín JaroslavKrbec Václav-2-4-3  03010
11.Polomík AlbertJílek Jiří-7-1-6  03011
12.Cůbr MartinPánek Petr-5-8-9  03012
13.Habětín JaroslavKrůta Stanislav89-6-5732112
14.Manzac Jean-PaulKrbec Václav-7-8-8  03113
15.Cůbr MartinJílek Jiří-6-7-2  03114
16.Habětín JaroslavPánek Petr-3-2-5  03115
17.Manzac Jean-PaulKrůta Stanislav-4-5-4  03116
18.Polomík AlbertKrbec Václav-4-1-1  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Habětín Jaroslav13Jílek Jiří40
Manzac Jean-Paul04Pánek Petr40
Polomík Albert04Krůta Stanislav31
Cůbr Martin04Krbec Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostinství v OlešnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:17577:353TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švamberk Michal
Vurm Radek
 
 

 
 
WO    3010
2.Hřeben Stanislav
Velvarský Jiří
 
 
Šilhavý Petr
Šilhavá Ivana
 
 
710-6-593220
3.Velvarský JiříŠilhavý Petr-5-2-6  0321
4.Hřeben StanislavŠilhavá Ivana957  3031
5.Vurm RadekProkop Břetislav Vít342  3041
6.Švamberk MichalWO    3051
7.Hřeben StanislavŠilhavý Petr-4-5-7  0352
8.Vurm RadekŠilhavá Ivana1-886 3162
9.Švamberk MichalProkop Břetislav Vít346  3072
10.Velvarský JiříWO    3082
11.Vurm RadekŠilhavý Petr-1061111 3192
12.Šmíd Tomᚊilhavá Ivana849  30102
13.Velvarský JiříProkop Břetislav Vít54-76 31112
14.Hřeben StanislavWO    30122
15.Šmíd Tomᚊilhavý Petr-5-7-6  03123
16.Velvarský JiříŠilhavá Ivana-9-9-9  03124
17.Hřeben StanislavProkop Břetislav Vít179  30134
18.Vurm RadekWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Velvarský Jiří12Šilhavý Petr31
Hřeben Stanislav21Šilhavá Ivana13
Vurm Radek30Prokop Břetislav Vít04
Švamberk Michal10   
Šmíd Tomáš11   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy