Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:17569:350TJ Sokol Hudlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štanc Ota
Nový Oto
 
 
Habětín Jaroslav
Pastorek Ondřej
 
 
6-776 3110
2.Sklenář Jakub
Lulák Matěj
 
 

 
 
WO    3020
3.Sklenář JakubPastorek Ondřej-6-5-4  0321
4.Lulák MatějHabětín Jaroslav-6-7-11  0322
5.Štanc OtaPolomík Albert286  3032
6.Nový OtoWO    3042
7.Lulák MatějPastorek Ondřej-1-6-3  0343
8.Štanc OtaHabětín Jaroslav454  3053
9.Nový OtoPolomík Albert461  3063
10.Sklenář JakubWO    3073
11.Štanc OtaPastorek Ondřej698  3083
12.Nový OtoHabětín Jaroslav-28-91113293
13.Sklenář JakubPolomík Albert15-2-10432103
14.Lulák MatějWO    30113
15.Nový OtoPastorek Ondřej1086  30123
16.Sklenář JakubHabětín Jaroslav-8-10-7  03124
17.Lulák MatějPolomík Albert689  30134
18.Štanc OtaWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sklenář Jakub12Pastorek Ondřej22
Lulák Matěj12Habětín Jaroslav22
Štanc Ota30Polomík Albert04
Nový Oto30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Záluží BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostiství v Olešné, Olešná 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:30659:659TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vurm Radek
Hřeben Stanislav
 
 
Koros Zdeněk
Koros Filip
 
 
645  3010
2.Šmíd Tomáš
Kratochvíl Matěj
 
 
Hůrka Václav
Hnízdil Jan
 
 
9-5-2-6 1311
3.Kratochvíl MatějKoros Zdeněk-68-5993221
4.Šmíd TomášKoros Filip363  3031
5.Vurm RadekHůrka Václav569  3041
6.Hřeben StanislavHnízdil Jan-6-39983251
7.Šmíd TomášKoros Zdeněk8-99-783261
8.Vurm RadekKoros Filip99-99 3171
9.Hřeben StanislavHůrka Václav67-613 3181
10.Kratochvíl MatějHnízdil Jan-3-11-5  0382
11.Vurm RadekKoros Zdeněk-389-6103292
12.Hřeben StanislavKoros Filip76-29 31102
13.Velvarský JiříHůrka Václav-3-5-11  03103
14.Šmíd TomášHnízdil Jan-5-9-8  03104
15.Hřeben StanislavKoros Zdeněk6-48-8932114
16.Velvarský JiříKoros Filip69-9-8-723115
17.Šmíd TomášHůrka Václav91110  30125
18.Vurm RadekHnízdil Jan107-9-8532135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Matěj11Koros Zdeněk04
Šmíd Tomáš31Koros Filip13
Vurm Radek40Hůrka Václav13
Hřeben Stanislav40Hnízdil Jan22
Velvarský Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Praskolesy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:25647:557TJ Lokomotiva Zdice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Johan Hynek
Prokop Jan
 
 
Pokorný Jiří
Týbl Vojtěch
 
 
-9-118-7 1301
2.Šilhavý Petr
Šilhavá Ivana
 
 
Hronza Rudolf
Brotánek Zdeněk
 
 
73-9-683211
3.Johan HynekSudík Jiří-6677 3121
4.Prokop JanTýbl Vojtěch13107  3031
5.Šilhavý PetrPokorný Jiří998  3041
6.Šilhavá IvanaHronza Rudolf-102-4-8 1342
7.Prokop JanSudík Jiří667  3052
8.Šilhavý PetrTýbl Vojtěch169  3062
9.Šilhavá IvanaPokorný Jiří-5-7-1  0363
10.Johan HynekHronza Rudolf-88-117-52364
11.Šilhavý PetrSudík Jiří416  3074
12.Šilhavá IvanaTýbl Vojtěch7-8-7-6 1375
13.Johan HynekPokorný Jiří6-7-6-8 1376
14.Prokop JanHronza Rudolf757  3086
15.Šilhavá IvanaBrotánek Jiří543  3096
16.Johan HynekTýbl Vojtěch510-3-9432106
17.Prokop JanPokorný Jiří9-7-911632116
18.Šilhavý PetrHronza Rudolf788  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Johan Hynek22Sudík Jiří03
Prokop Jan40Týbl Vojtěch13
Šilhavý Petr40Pokorný Jiří22
Šilhavá Ivana13Hronza Rudolf22
   Brotánek Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:30733:667TJ Lokomotiva Zdice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jílek Jiří
Pánek Petr
 
 
Němec Filip
Lev Těšivoj
 
 
-105-91083210
2.Johan Oldřich
Johan František
 
 
Hubinger Josef
Vopěnka Petr
 
 
5-97-7-82311
3.Jílek JiříHubinger Josef6-498 3121
4.Pánek PetrLev Těšivoj10610  3031
5.Johan OldřichNěmec Filip6-6-9973241
6.Johan FrantišekVopěnka Petr-7810-7-32342
7.Pánek PetrHubinger Josef-6646 3152
8.Johan OldřichLev Těšivoj57-7-873262
9.Johan FrantišekNěmec Filip8-6-8993272
10.Jílek JiříMorda Vratislav11108  3082
11.Johan OldřichHubinger Josef-6-7-8  0383
12.Johan FrantišekLev Těšivoj25-7-553293
13.Jílek JiříNěmec Filip-75-94832103
14.Pánek PetrMorda Vratislav4-8810 31113
15.Johan FrantišekHubinger Josef-6-9-8  03114
16.Jílek JiříLev Těšivoj788  30124
17.Pánek PetrNěmec Filip115-96 31134
18.Johan OldřichMorda Vratislav-98-59932144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jílek Jiří40Hubinger Josef22
Pánek Petr40Lev Těšivoj04
Johan Oldřich31Němec Filip04
Johan František22Vopěnka Petr10
   Morda Vratislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:29570:561TJ Sokol Žebrák E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drsek Václav
Palek Petr
 
 
Rada Jonáš
Hlaváček Jan
 
 
4-78-883210
2.Dvořák Pavel
Flieger Roman
 
 
Zamazalová Klára
Hlávka Zdeněk
 
 
711-105 3120
3.Dvořák PavelHlaváček Jan-14-5-3  0321
4.Drsek VáclavRada Jonáš-11674 3131
5.Palek PetrZamazalová Klára3710  3041
6.Flieger RomanHlávka Zdeněk-5-4-5  0342
7.Drsek VáclavHlaváček Jan78-78 3152
8.Palek PetrRada Jonáš-7-7-3  0353
9.Flieger RomanZamazalová Klára876  3063
10.Dvořák PavelHlávka Zdeněk-8-810863273
11.Palek PetrHlaváček Jan-6-9-6  0374
12.Flieger RomanRada Jonáš-3-4-3  0375
13.Dvořák PavelZamazalová Klára366  3085
14.Drsek VáclavHlávka Zdeněk4610  3095
15.Flieger RomanHlaváček Jan12-3-6-6 1396
16.Dvořák PavelRada Jonáš-8-4-9  0397
17.Drsek VáclavZamazalová Klára934  30107
18.Palek PetrHlávka Zdeněk-9986 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Pavel22Hlaváček Jan31
Drsek Václav40Rada Jonáš31
Palek Petr22Zamazalová Klára04
Flieger Roman13Hlávka Zdeněk13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy