Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice DVrchní
rozhodčí:
Hrkal Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:10 TJ Sokol Hudlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrkal Rudolf
Nový Oto
 
 
Hubinger Josef
Pokorný Miloš
 
 
     3010
2.Bartůněk David
Štanc Ota
 
 
Morda Vratislav
Vopěnka Petr
 
 
     3020
3.Bartůněk DavidMorda Vratislav     3030
4.Hrkal RudolfHubinger Josef     3040
5.Štanc OtaVopěnka Petr     3050
6.Nový OtoPokorný Miloš     3060
7.Hrkal RudolfMorda Vratislav     3170
8.Štanc OtaHubinger Josef     3080
9.Nový OtoVopěnka Petr     3090
10.Bartůněk DavidPokorný Miloš     30100
11.Štanc OtaMorda Vratislav     13101
12.Nový OtoHubinger Josef     31111
13.Bartůněk DavidVopěnka Petr     30121
14.Hrkal RudolfPokorný Miloš     31131
15.Nový OtoMorda Vratislav     32141
16.Bartůněk DavidHubinger Josef     31151
17.Hrkal RudolfVopěnka Petr     31161
18.Štanc OtaPokorný Miloš     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartůněk David40Morda Vratislav13
Hrkal Rudolf40Hubinger Josef04
Štanc Ota31Vopěnka Petr04
Nový Oto40Pokorný Miloš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Praskolesy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál TJ PraskolesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1710:52379:657TJ Sokol Králův Dvůr D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Jiří
Týbl Vojtěch
 
 
Hlaváček Jan
Hlávka Zdeněk
 
 
-85913 3110
2.Brotánek Jiří
Brotánek Zdeněk
 
 
Hucek Filip
Rada Jonáš
 
 
-2-2-8  0311
3.Pokorný JiříHucek Filip-48-8-7 1312
4.Týbl VojtěchRada Jonáš-6-8-7  0313
5.Brotánek JiříHlaváček Jan-4-79-6 1314
6.Brotánek ZdeněkHlávka Zdeněk-4-4-2  0315
7.Týbl VojtěchHucek Filip-9-677-92316
8.Brotánek JiříRada Jonáš-4-4-4  0317
9.Brotánek ZdeněkHlaváček Jan-5-6-1  0318
10.Pokorný JiříHlávka Zdeněk7-5-99-62319
11.Brotánek JiříHucek Filip-8-5-6  03110
12.Brotánek VítRada Jonáš-1-2-1  03111
13.Pokorný JiříHlaváček Jan-8-8-7  03112
14.Týbl VojtěchHlávka Zdeněk-5-3-5  03113
15.Brotánek VítHucek Filip-1-1-2  03114
16.Pokorný JiříRada Jonáš-5-910-10 13115
17.Týbl VojtěchHlaváček Jan-2-2-6  03116
18.Brotánek JiříHlávka Zdeněk-2-8-2  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Jiří04Hucek Filip40
Týbl Vojtěch04Rada Jonáš40
Brotánek Jiří04Hlaváček Jan40
Brotánek Zdeněk02Hlávka Zdeněk40
Brotánek Vít02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Záluží BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ ZálužíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:33489:524TJ Sokol Žebrák E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foltýn David
Hnízdil Tomáš ml.
 
 
Dvořák Pavel
Šlosar Vojtěch
 
 
884  3010
2.Hůrka Václav
Hnízdil Jan
 
 
Drsek Václav
Hatina Petr
 
 
10-7-8-10 1311
3.Hnízdil Tomáš ml.Dvořák Pavel338  3021
4.Foltýn DavidŠlosar Vojtěch736  3031
5.Koros FilipDrsek Václav-4-3-3  0332
6.Hnízdil MichalHatina Petr-8-3-7  0333
7.Foltýn DavidDvořák Pavel-5552 3143
8.Koros FilipŠlosar Vojtěch-8-47-6 1344
9.Hnízdil MichalDrsek Václav-7-4-6  0345
10.Hnízdil Tomáš ml.Hatina Petr7110  3055
11.Koros FilipDvořák Pavel-3-2-4  0356
12.Hnízdil MichalŠlosar Vojtěch-8-9-2  0357
13.Hnízdil Tomáš ml.Drsek Václav725  3067
14.Hnízdil JanHatina Petr-6-8-14  0368
15.Hnízdil MichalDvořák Pavel-2-2-2  0369
16.Hnízdil Tomáš ml.Šlosar Vojtěch529  3079
17.Hnízdil JanDrsek Václav6-8-6783289
18.Koros FilipHatina Petr-9-87-4 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hnízdil Tomáš ml.40Dvořák Pavel22
Foltýn David20Šlosar Vojtěch22
Koros Filip04Drsek Václav22
Hnízdil Michal04Hatina Petr31
Hnízdil Jan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:7636:264TJ Lokomotiva Zdice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krbec Václav
Johan František
 
 
Habětín Jaroslav
Dočekal Ivan
 
 
1164  3010
2.Johan Jiří
Johan František
 
 

 
 
WO    3020
3.Johan JiříHabětín Jaroslav9-9-10-9 1321
4.Krbec VáclavDočekal Ivan382  3031
5.Pánek PetrPolomík Albert322  3041
6.Johan FrantišekWO    3051
7.Krbec VáclavHabětín Jaroslav78-84 3161
8.Pánek PetrDočekal Ivan725  3071
9.Jílek JiříPolomík Albert352  3081
10.Johan JiříWO    3091
11.Pánek PetrHabětín Jaroslav4-88-10632101
12.Jílek JiříDočekal Ivan347  30111
13.Johan JiříPolomík Albert424  30121
14.Krbec VáclavWO    30131
15.Jílek JiříHabětín Jaroslav8-875 31141
16.Johan JiříDočekal Ivan695  30151
17.Krbec VáclavPolomík Albert226  30161
18.Pánek PetrWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Johan Jiří21Habětín Jaroslav13
Krbec Václav30Dočekal Ivan04
Pánek Petr30Polomík Albert04
Jílek Jiří30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:40553:658TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokop Jan
Johan Hynek
 
 
Hřeben Stanislav
Kratochvíl Matěj
 
 
10-8-87-92301
2.Šilhavý Petr
Šilhavá Ivana
 
 
Švamberk Michal
Vurm Radek
 
 
-1-8-7  0302
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793212
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1313
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3023
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1324
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0325
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3035
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62336
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1337
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1338
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103248
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3058
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0359
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  03510
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  30610
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03611
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šilhavý Petr31Švamberk Michal31
Šilhavá Ivana04Kratochvíl Matěj13
Prokop Jan22Hřeben Stanislav22
Johan Hynek13Vurm Radek40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy