Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Praskolesy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál TJ PraskolesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54332:628TJ Sokol Hudlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Týbl Vojtěch
Pokorný Jiří
 
 
Nový Oto
Dvořák Kamil
 
 
-118-9-4 1301
2.Pokorný Jiří
Brotánek Zdeněk
 
 
Štanc Ota
Bartůněk David
 
 
-3-7-3  0302
3.Týbl VojtěchDvořák Kamil-4-3-5  0303
4.Brotánek JiříŠtanc Ota-3-4-8  0304
5.Brotánek ZdeněkNový Oto-3-4-4  0305
6.Pokorný JiříBartůněk David-7-7-6  0306
7.Brotánek JiříDvořák Kamil-9-1-8  0307
8.Brotánek ZdeněkŠtanc Ota-1-2-8  0308
9.Pokorný JiříNový Oto-5-6-1  0309
10.Týbl VojtěchBartůněk David-28-5-8 13010
11.Brotánek ZdeněkDvořák Kamil-6-6-8  03011
12.Pokorný JiříŠtanc Ota-68-6-8 13012
13.Týbl VojtěchNový Oto-4-5-4  03013
14.Brotánek JiříBartůněk David-5-5-4  03014
15.Pokorný JiříDvořák Kamil-7-8-7  03015
16.Týbl VojtěchŠtanc Ota-7-77-10 13016
17.Brotánek VítNový Oto-1-2-1  03017
18.Brotánek ZdeněkBartůněk David-9-4-7  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Týbl Vojtěch04Dvořák Kamil40
Brotánek Jiří03Štanc Ota40
Brotánek Zdeněk04Nový Oto40
Pokorný Jiří04Bartůněk David40
Brotánek Vít01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Srbsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Záluží BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům SrbskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:27512:472TJ Srbsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Filip
Pokorný Miloš
 
 
Hnízdil Michal
Koros Filip
 
 
254  3010
2.Morda Vratislav
Vopěnka Petr
 
 
Hnízdil Tomáš ml.
Foltýn David
 
 
9-87-5-72311
3.Němec FilipHnízdil Tomáš ml.-3-3-4  0312
4.Morda VratislavHnízdil Michal243  3022
5.Vopěnka PetrFoltýn David773  3032
6.Pokorný MilošKoros Filip6-767 3142
7.Morda VratislavHnízdil Tomáš ml.-5-8-4  0343
8.Vopěnka PetrHnízdil Michal6510  3053
9.Pokorný MilošHnízdil Jan-5-4-4  0354
10.Němec FilipKoros Filip154  3064
11.Vopěnka PetrHnízdil Tomáš ml.-6-7-5  0365
12.Pokorný MilošHnízdil Michal-7469 3175
13.Němec FilipHnízdil Jan-7-3-6  0376
14.Morda VratislavKoros Filip716  3086
15.Pokorný MilošHnízdil Tomáš ml.-3-2-2  0387
16.Němec FilipHnízdil Michal754  3097
17.Morda VratislavHnízdil Jan-410-8-8 1398
18.Vopěnka PetrKoros Filip-12505 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němec Filip22Hnízdil Tomáš ml.40
Morda Vratislav22Hnízdil Michal04
Vopěnka Petr31Foltýn David01
Pokorný Miloš22Koros Filip04
   Hnízdil Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna pod hrademRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:39407:605TJ Sokol Králův Dvůr D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habětín Jaroslav
Pastorek Ondřej
 
 
Hlaváček Jan
Junek Jan
 
 
578  3010
2.
 
 

 
 
WO    0311
3.Habětín JaroslavHlávka Zdeněk5-3-67-52312
4.Pastorek OndřejHlaváček Jan4-9-98-102313
5.Polomík AlbertJunek Jan-5-2-3  0314
6.Hubingerová NatálieWO    0315
7.Pastorek OndřejHlávka Zdeněk8-8910 3125
8.Polomík AlbertHlaváček Jan-1-1-6  0326
9.Junek JanWO    0327
10.Habětín JaroslavHubingerová Natálie565  3037
11.Polomík AlbertHlávka Zdeněk-2-3-2  0338
12.Hlaváček JanWO    0339
13.Habětín JaroslavJunek Jan377  3049
14.Pastorek OndřejHubingerová Natálie656  3059
15.Hlávka ZdeněkWO    03510
16.Habětín JaroslavHlaváček Jan9-4-5-4 13511
17.Pastorek OndřejJunek Jan9-78-9832611
18.Polomík AlbertHubingerová Natálie-8910-10-823612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Habětín Jaroslav22Hlávka Zdeněk21
Pastorek Ondřej31Hlaváček Jan30
Polomík Albert04Junek Jan12
   Hubingerová Natálie12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Žebrák, Sokolská 189Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34673:650nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drsek Václav
Votava Jiří
 
 
Vurm Radek
Švamberk Michal
 
 
8-9-79-52301
2.Dvořák Pavel
Palek Petr
 
 
Hřeben Stanislav
Rydrych Jan
 
 
137-7-1183211
3.Palek PetrRydrych Jan467  3021
4.Dvořák PavelŠvamberk Michal-86-12-7 1322
5.Votava JiříHřeben Stanislav-8-7-8  0323
6.Hatina PetrVurm Radek79-76 3133
7.Dvořák PavelRydrych Jan-8645 3143
8.Votava JiříŠvamberk Michal-78-6-8 1344
9.Hatina PetrHřeben Stanislav8-784 3154
10.Palek PetrVurm Radek67-10-8-102355
11.Votava JiříRydrych Jan65-108 3165
12.Hatina PetrŠvamberk Michal995  3075
13.Palek PetrHřeben Stanislav9-9-69-122376
14.Dvořák PavelVurm Radek-11-7-8  0377
15.Hatina PetrRydrych Jan1096  3087
16.Palek PetrŠvamberk Michal-6-7-4  0388
17.Dvořák PavelHřeben Stanislav8-959 3198
18.Votava JiříVurm Radek10-7-8-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palek Petr13Rydrych Jan04
Dvořák Pavel22Švamberk Michal31
Votava Jiří13Hřeben Stanislav22
Hatina Petr40Vurm Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:9546:322TJ Lokomotiva Zdice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krbec Václav
Jílek Jiří
 
 
Prokop Jan
Prokop Břetislav Vít
 
 
453  3010
2.Johan Oldřich
Johan Jiří
 
 
Šilhavý Petr
Šilhavá Ivana
 
 
1169  3020
3.Krbec VáclavProkop Jan346  3030
4.Jílek JiříProkop Břetislav Vít247  3040
5.Johan OldřichŠilhavý Petr6105  3050
6.Johan JiříŠilhavá Ivana763  3060
7.Jílek JiříProkop Jan689  3070
8.Johan OldřichProkop Břetislav Vít624  3080
9.Johan JiříŠilhavý Petr-5-4-7  0381
10.Krbec VáclavŠilhavá Ivana582  3091
11.Johan OldřichProkop Jan356  30101
12.Johan JiříProkop Břetislav Vít434  30111
13.Krbec VáclavŠilhavý Petr-3-6-8  03112
14.Jílek JiříŠilhavá Ivana343  30122
15.Johan JiříProkop Jan1066  30132
16.Krbec VáclavProkop Břetislav Vít220  30142
17.Jílek JiříŠilhavý Petr-1-5-8  03143
18.Johan OldřichŠilhavá Ivana533  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krbec Václav31Prokop Jan04
Jílek Jiří31Prokop Břetislav Vít04
Johan Oldřich40Šilhavý Petr31
Johan Jiří31Šilhavá Ivana04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy