Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice DVrchní
rozhodčí:
Hrkal Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:16665:515TJ Sokol Hudlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartůněk David
Štanc Ota
 
 
Krbec Václav
Pánek Petr
 
 
1011-911 3110
2.Dvořák Kamil
Lev Leoš
 
 
Johan Oldřich
Jílek Jiří
 
 
848  3020
3.Bartůněk DavidKrbec Václav2-899 3130
4.Dvořák KamilPánek Petr-788-9113240
5.Štanc OtaJohan Oldřich8-7-96-82341
6.Lev LeošJílek Jiří567  3051
7.Dvořák KamilKrbec Václav865  3061
8.Štanc OtaPánek Petr8-7-7-8 1362
9.Lev LeošJohan Oldřich-5887 3172
10.Bartůněk DavidJílek Jiří-9968 3182
11.Štanc OtaKrbec Václav343  3092
12.Lev LeošPánek Petr976  30102
13.Bartůněk DavidJohan Oldřich6810  30112
14.Dvořák KamilJílek Jiří832  30122
15.Lev LeošKrbec Václav788  30132
16.Bartůněk DavidPánek Petr4-3-2-11 13133
17.Dvořák KamilJohan Oldřich393  30143
18.Štanc OtaJílek Jiří8-977 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartůněk David31Krbec Václav04
Dvořák Kamil40Pánek Petr22
Štanc Ota22Johan Oldřich13
Lev Leoš40Jílek Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:41595:694TJ Sokol Žebrák E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhavý Petr
Šilhavá Ivana
 
 
Hatina Petr
Dvořák Pavel
 
 
-10-68-7 1301
2.Prokop Jan
Johan Hynek
 
 
Palek Petr
Drsek Václav
 
 
-17-5-12 1302
3.Šilhavý PetrHatina Petr4-101118 3112
4.Šilhavá IvanaDvořák Pavel-6-3-5  0313
5.Prokop JanPalek Petr-91313-763223
6.Johan HynekDrsek Václav-5-8-9  0324
7.Šilhavá IvanaHatina Petr-5-9-8  0325
8.Prokop JanDvořák Pavel95-59 3135
9.Johan HynekPalek Petr-138-4683245
10.Šilhavý PetrDrsek Václav11-6-3-382346
11.Prokop JanHatina Petr-5-5-63 1347
12.Johan HynekDvořák Pavel579  3057
13.Šilhavý PetrPalek Petr10-7-91393267
14.Šilhavá IvanaDrsek Václav-6-4-7  0368
15.Johan HynekHatina Petr7-8-9-10 1369
16.Šilhavý PetrDvořák Pavel9106  3079
17.Šilhavá IvanaPalek Petr-6-10-8  03710
18.Prokop JanDrsek Václav-5-4-3  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šilhavý Petr31Hatina Petr31
Šilhavá Ivana04Dvořák Pavel13
Prokop Jan22Palek Petr13
Johan Hynek22Drsek Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:51477:674TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávka Zdeněk
Hlaváček Jan
 
 
Vurm Radek
Švamberk Michal
 
 
-3-7712-92301
2.Hubingerová Natálie
Zamazalová Klára
 
 
Kratochvíl Matěj
Šmíd Tomáš
 
 
-9-5-6  0302
3.Hlaváček JanŠmíd Tomáš49-79 3112
4.Hlávka ZdeněkŠvamberk Michal-5-6-4  0313
5.Zamazalová KláraKratochvíl Matěj-4-58-3 1314
6.Hubingerová NatálieVurm Radek-3-2-3  0315
7.Hlávka ZdeněkŠmíd Tomáš4-9-128-102316
8.Zamazalová KláraŠvamberk Michal-5-3-4  0317
9.Hubingerová NatálieKratochvíl Matěj6-8-4-5 1318
10.Hlaváček JanVurm Radek7-9-10-5 1319
11.Zamazalová KláraŠmíd Tomáš8-5-3-5 13110
12.Hubingerová NatálieŠvamberk Michal-4-3-5  03111
13.Hlaváček JanKratochvíl Matěj-615-9-723112
14.Hlávka ZdeněkVurm Radek-9-6-7  03113
15.Hubingerová NatálieŠmíd Tomáš-7-5-8  03114
16.Hlaváček JanŠvamberk Michal-4-6-4  03115
17.Hlávka ZdeněkKratochvíl Matěj-673-71032215
18.Zamazalová KláraVurm Radek-5-6-5  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlaváček Jan13Šmíd Tomáš31
Hlávka Zdeněk13Švamberk Michal40
Zamazalová Klára04Kratochvíl Matěj31
Hubingerová Natálie04Vurm Radek40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ SrbskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:48397:668TJ Srbsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habětín Jaroslav
Pastorek Ondřej
 
 
Morda Vratislav
Vopěnka Petr
 
 
-9-8-6  0301
2.
 
 
Němec Filip
Hubinger Josef
 
 
WO    0302
3.Habětín JaroslavNěmec Filip-4-610-5 1303
4.Pastorek OndřejMorda Vratislav6-910-7-02304
5.Manzac Jean-PaulHubinger Josef-2-1-3  0305
6.Vopěnka PetrWO    0306
7.Pastorek OndřejNěmec Filip-6-76563216
8.Manzac Jean-PaulPokorný Miloš-7910-893226
9.Hubinger JosefWO    0327
10.Habětín JaroslavVopěnka Petr9-3-29-62328
11.Manzac Jean-PaulNěmec Filip-6-5-9  0329
12.Pokorný MilošWO    03210
13.Habětín JaroslavHubinger Josef10-6-3-5 13211
14.Pastorek OndřejVopěnka Petr6-775 31311
15.Němec FilipWO    03312
16.Habětín JaroslavPokorný Miloš49-106 31412
17.Pastorek OndřejHubinger Josef-6-11-10  03413
18.Manzac Jean-PaulVopěnka Petr-7-5-6  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Habětín Jaroslav13Němec Filip21
Pastorek Ondřej22Morda Vratislav10
Manzac Jean-Paul13Hubinger Josef30
   Vopěnka Petr21
   Pokorný Miloš02
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Praskolesy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Záluží BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál TJ PraskolesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1218:37358:506TJ Záluží B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brotánek Jiří
Hronza Rudolf
 
 
Hnízdil Michal
Koros Filip
 
 
556  3010
2.Brotánek Zdeněk
Brotánková Kateřina
 
 
Hnízdil Tomáš ml.
Foltýn David
 
 
-4-5-2  0311
3.Brotánek JiříHnízdil Tomáš ml.-1-5-1  0312
4.Brotánková KateřinaHnízdil Michal-6-1-6  0313
5.Brotánek ZdeněkKoros Filip185  3023
6.Hronza RudolfHnízdil Jan-2-2-3  0324
7.Brotánková KateřinaHnízdil Tomáš ml.-1-1-1  0325
8.Brotánek ZdeněkHnízdil Michal163  3035
9.Hronza RudolfKoros Filip456  3045
10.Brotánek JiříHnízdil Jan-4-2-6  0346
11.Brotánek ZdeněkHnízdil Tomáš ml.-6-4-1  0347
12.Hronza RudolfHnízdil Michal368  3057
13.Brotánek JiříKoros Filip-9-5-9  0358
14.Brotánková KateřinaHnízdil Jan-6-4-5  0359
15.Hronza RudolfHnízdil Tomáš ml.-4-4-6  03510
16.Brotánek JiříHnízdil Michal9-8108 31610
17.Brotánková KateřinaKoros Filip-9-6-4  03611
18.Brotánek ZdeněkHnízdil Jan-4-7-5  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brotánek Jiří13Hnízdil Tomáš ml.40
Brotánková Kateřina04Hnízdil Michal13
Brotánek Zdeněk22Koros Filip22
Hronza Rudolf22Hnízdil Jan40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy