Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17538:430SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gorecki Jan
Lokaj Roman
 
 
Martinko Tomáš
Plachta Jakub
 
 
896  3010
2.Mikolašík Michal
Špánik Tibor
 
 
Klos Patrik
Černocký Dominik
 
 
7106  3020
3.Gorecki JanMartinko Tomáš-91142 3130
4.Lokaj RomanKlos Patrik9-10-14-6 1331
5.Mikolašík MichalPlachta Jakub-9926 3141
6.Špánik TiborČernocký Dominik27-106 3151
7.Lokaj RomanMartinko Tomáš-1085-5-72352
8.Mikolašík MichalKlos Patrik-9-49-4 1353
9.Špánik TiborPlachta Jakub657  3063
10.Gorecki JanČernocký Dominik867  3073
11.Mikolašík MichalMartinko Tomáš-4-118863283
12.Špánik TiborKlos Patrik4-8-105-92384
13.Gorecki JanPlachta Jakub663  3094
14.Lokaj RomanČernocký Dominik579  30104
15.Špánik TiborMartinko Tomáš-11    01  
16.Gorecki JanKlos Patrik         
17.Lokaj RomanPlachta Jakub         
18.Mikolašík MichalČernocký Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gorecki Jan30Martinko Tomáš12
Lokaj Roman12Klos Patrik30
Mikolašík Michal21Plachta Jakub03
Špánik Tibor21Černocký Dominik03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20543:492SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
Pavlovský Lukáš
Mesaroš Jakub
 
 
37-126 3110
2.Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
Schwarzer Antonín
Janoušek Přemek
 
 
95-105 3120
3.Broiakovskyi VsevolodSchwarzer Antonín-6-7-6  0321
4.Tymofieiev OleksandrPavlovský Lukáš-21189 3131
5.Lapčík OndřejMesaroš Jakub-11910-8113241
6.Kadlček MichalJanoušek Přemek587  3051
7.Tymofieiev OleksandrSchwarzer Antonín-8995 3161
8.Lapčík OndřejPavlovský Lukáš867  3071
9.Kadlček MichalMesaroš Jakub-81011-9-82372
10.Broiakovskyi VsevolodJanoušek Přemek6610  3082
11.Lapčík OndřejSchwarzer Antonín9106  3092
12.Kadlček MichalPavlovský Lukáš-54-6-9 1393
13.Broiakovskyi VsevolodMesaroš Jakub-787-5-62394
14.Tymofieiev OleksandrJanoušek Přemek9-9-68532104
15.Kadlček MichalSchwarzer Antonín         
16.Broiakovskyi VsevolodPavlovský Lukáš         
17.Tymofieiev OleksandrMesaroš Jakub         
18.Lapčík OndřejJanoušek Přemek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Broiakovskyi Vsevolod12Schwarzer Antonín12
Tymofieiev Oleksandr30Pavlovský Lukáš12
Lapčík Ondřej30Mesaroš Jakub21
Kadlček Michal12Janoušek Přemek03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:Svoboda Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29597:571TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
4-6-9-6 1301
2.Skála Radek
Smýkal Tomáš
 
 
Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
544  3011
3.Smýkal Tomᚊtrof Vojtěch-6-10106-72312
4.Skála RadekPřistál Tomáš975  3022
5.Šmerda MarekČopián Ondřej7-7-9-2 1323
6.Handl PetrBělohlávek Dominik-4863 3133
7.Skála RadekŠtrof Vojtěch-4-667-22334
8.Šmerda MarekPřistál Tomáš-7-4-6  0335
9.Handl PetrČopián Ondřej-6-1010-9 1336
10.Smýkal TomášBělohlávek Dominik96-8-763246
11.Šmerda MarekŠtrof Vojtěch-5-5-5  0347
12.Handl PetrPřistál Tomáš10-10710 3157
13.Smýkal TomášČopián Ondřej71-117 3167
14.Skála RadekBělohlávek Dominik753  3077
15.Handl PetrŠtrof Vojtěch-48-4783287
16.Smýkal TomášPřistál Tomáš-41043 3197
17.Skála RadekČopián Ondřej1189  30107
18.Šmerda MarekBělohlávek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smýkal Tomáš31Štrof Vojtěch31
Skála Radek31Přistál Tomáš13
Šmerda Marek03Čopián Ondřej22
Handl Petr31Bělohlávek Dominik03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDARozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Koblížek Martin
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:35516:591nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
-3-10-1  0301
2.Bittner Michal
Ševec Jakub
 
 
Klásek Marek
Mokrejš Jan
 
 
-7-5-8  0302
3.Šlapák MilošKlásek Marek47-67 3112
4.Bittner MichalBuben Vlastimil-3-3-6  0313
5.Ševec JakubMokrejš Jan84-5-823223
6.Foff LukášHort Tomáš41012  3033
7.Bittner MichalKlásek Marek-7-2-3  0334
8.Ševec JakubBuben Vlastimil-8-7-5  0335
9.Foff LukášMokrejš Jan10-787 3145
10.Šlapák MilošHort Tomáš895  3055
11.Ševec JakubKlásek Marek-9-6-6  0356
12.Foff LukášBuben Vlastimil-4-9-8  0357
13.Šlapák MilošMokrejš Jan9113  3067
14.Bittner MichalHort Tomáš-8937 3177
15.Foff LukášKlásek Marek-6-3-7  0378
16.Šlapák MilošBuben Vlastimil96-49 3188
17.Bittner MichalMokrejš Jan7-211-693298
18.Ševec JakubHort Tomáš7-5-4-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlapák Miloš40Klásek Marek31
Bittner Michal22Buben Vlastimil31
Ševec Jakub13Mokrejš Jan04
Foff Lukáš22Hort Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33404:497SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thang Do Trong
Šedivý Zdeněk
 
 
Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
9-8-11-4 1301
2.Průša David
Dvořák Petr
 
 
Medek Josef
Borůvka Lukáš
 
 
8-5-10-8 1302
3.Dvořák PetrBorůvka Lukáš-3-10-5  0303
4.Thang Do TrongŠilhán Petr-10-6-3  0304
5.Šedivý ZdeněkMedek Josef8-10-11-9 1305
6.Průša DavidBlinka Michal1110-26 3115
7.Thang Do TrongBorůvka Lukáš-12-5-4  0316
8.Šedivý ZdeněkŠilhán Petr8-9-77-112317
9.Průša DavidMedek Josef-4-910-9 1318
10.Dvořák PetrBlinka Michal-75-8-8 1319
11.Šedivý ZdeněkBorůvka Lukáš1110-8-993229
12.Průša DavidŠilhán Petr-59-7-6 13210
13.Dvořák PetrMedek Josef         
14.Thang Do TrongBlinka Michal         
15.Průša DavidBorůvka Lukáš         
16.Dvořák PetrŠilhán Petr         
17.Thang Do TrongMedek Josef         
18.Šedivý ZdeněkBlinka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Petr02Borůvka Lukáš21
Thang Do Trong02Šilhán Petr30
Šedivý Zdeněk12Medek Josef20
Průša David12Blinka Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kaucký Vladimír
Datum dle rozpisu14. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
23:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:41670:701AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Rozínek Vojtěch
 
 
Černota Filip
Strejc Filip
 
 
-463-763210
2.Vítovec Martin
Šálený David
 
 
Zlámal Jaromír
Kubát Jan ml.
 
 
8-85-4-62311
3.Rozínek VojtěchZlámal Jaromír-118-89-92312
4.Vítovec MartinČernota Filip7-8-6-10 1313
5.Šálený DavidStrejc Filip-7-8-11  0314
6.Obešlo MarekKubát Jan ml.-65-9643224
7.Vítovec MartinZlámal Jaromír-7-6-1  0325
8.Šálený DavidČernota Filip12-7-4-7 1326
9.Obešlo MarekStrejc Filip9-57-1073236
10.Rozínek VojtěchKubát Jan ml.108-107 3146
11.Šálený DavidZlámal Jaromír-5-9-8  0347
12.Obešlo MarekČernota Filip97-106 3157
13.Rozínek VojtěchStrejc Filip212-84 3167
14.Vítovec MartinKubát Jan ml.-6-7-11  0368
15.Obešlo MarekZlámal Jaromír-61013-8-62369
16.Rozínek VojtěchČernota Filip-10515-9103279
17.Vítovec MartinStrejc Filip12-97-8-823710
18.Šálený DavidKubát Jan ml.-99-68 22  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rozínek Vojtěch31Zlámal Jaromír40
Vítovec Martin04Černota Filip22
Šálený David03Strejc Filip22
Obešlo Marek31Kubát Jan ml.12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6402:230TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Libor
Klos Patrik
 
 
Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
6149  3010
2.Onderka František
Martinko Tomáš
 
 
Sionkala Eduard
Musil Milan
 
 
1048  3020
3.Martinko TomášWawrosz Pavel-9-106-8 1321
4.Klos PatrikPisarczyk Tomek457  3031
5.Liška LiborSionkala Eduard538  3041
6.Onderka FrantišekMusil Milan3412  3051
7.Klos PatrikWawrosz PavelWO    3061
8.Liška LiborPisarczyk Tomek-667-1073271
9.Onderka FrantišekSionkala Eduard56-95 3181
10.Martinko TomášMusil Milan837  3091
11.Liška LiborWawrosz PavelWO    30101
12.Onderka FrantišekPisarczyk Tomek         
13.Martinko TomášSionkala Eduard         
14.Klos PatrikMusil Milan         
15.Onderka FrantišekWawrosz Pavel         
16.Martinko TomášPisarczyk Tomek         
17.Klos PatrikSionkala Eduard         
18.Liška LiborMusil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinko Tomáš11Wawrosz Pavel10
Klos Patrik10Pisarczyk Tomek02
Liška Libor20Sionkala Eduard02
Onderka František20Musil Milan02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Jaglář Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Sikora Robert
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:36458:547SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Gorecki Jan
Lokaj Roman
 
 
8-99-7-112301
2.Sikora Filip
Sikora Radek
 
 
Mikolašík Michal
Špánik Tibor
 
 
8-4-47103211
3.Pisarczyk TomekŠpánik Tibor-8-6-7  0312
4.Sikora FilipLokaj Roman-7-2-3  0313
5.Sikora RadekMikolašík Michal-5-77983223
6.Wawrosz PavelGorecki Jan-5-7-5  0324
7.Sikora FilipŠpánik Tibor-9-8-8  0325
8.Sikora RadekLokaj Roman-8-11-8  0326
9.Wawrosz PavelMikolašík Michal8-8814 3136
10.Pisarczyk TomekGorecki Jan810-710 3146
11.Sikora RadekŠpánik Tibor-62-9-8 1347
12.Wawrosz PavelLokaj Roman158  3057
13.Pisarczyk TomekMikolašík Michal7-4-9-5 1358
14.Sikora FilipGorecki Jan-1-8-8  0359
15.Wawrosz PavelŠpánik Tibor-8-6-5  03510
16.Pisarczyk TomekLokaj Roman         
17.Sikora FilipMikolašík Michal         
18.Sikora RadekGorecki Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisarczyk Tomek12Špánik Tibor40
Sikora Filip03Lokaj Roman21
Sikora Radek12Mikolašík Michal12
Wawrosz Pavel22Gorecki Jan21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline