Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Příhoda Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu - malý sálek, při ZŠ ul. Svatopluka Čecha, ChoceňRozhodčí:Trkal Jaroslav
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17491:297KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
Rozínek Vojtěch
Obešlo Marek
 
 
1378  3010
2.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 

 
 
WO    3020
3.Bělohlávek DominikObešlo Marek-109-11-6 1321
4.Čopián OndřejRozínek Vojtěch-6-8-9  0322
5.Štrof VojtěchValenta Jan8-839 3132
6.Přistál TomášWO    3042
7.Čopián OndřejObešlo Marek9-3-8-8 1343
8.Štrof VojtěchRozínek Vojtěch87-8-943253
9.Přistál TomášValenta JanWO    3063
10.Bělohlávek DominikWO    3073
11.Štrof VojtěchObešlo Marek68-6-1073283
12.Přistál TomášRozínek Vojtěch-7-9-9  0384
13.Bělohlávek DominikValenta JanWO    3094
14.Čopián OndřejWO    30104
15.Přistál TomášObešlo Marek         
16.Bělohlávek DominikRozínek Vojtěch         
17.Čopián OndřejValenta Jan         
18.Štrof Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bělohlávek Dominik01Obešlo Marek21
Čopián Ondřej02Rozínek Vojtěch21
Štrof Vojtěch30Valenta Jan01
Přistál Tomáš01   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Blatná Alena
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:36Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:12452:383TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
Zlámal Jaromír
Jadrný Šimon
 
 
799  3010
2.Skála Radek
Smýkal Tomáš
 
 
Strejc Filip
Černota Filip
 
 
78-89 3120
3.Šmerda MarekZlámal Jaromír-12-6-7  0321
4.Skála RadekČernota Filip874  3031
5.Smýkal TomášJadrný Šimon5109  3041
6.Handl PetrStrejc Filip654  3051
7.Skála RadekZlámal Jaromír-48-1-10 1352
8.Smýkal TomášČernota Filip1095  3062
9.Handl PetrJadrný Šimon6-1488 3172
10.Šmerda MarekStrejc Filip9-776 3182
11.Smýkal TomášZlámal Jaromír-1910-3-4 1383
12.Handl PetrČernota Filip1142  3093
13.Šmerda MarekJadrný Šimon499  30103
14.Skála RadekStrejc Filip6    10  
15.Handl PetrZlámal Jaromír         
16.Šmerda MarekČernota Filip         
17.Skála RadekJadrný Šimon         
18.Smýkal TomášStrejc Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmerda Marek21Zlámal Jaromír30
Skála Radek11Černota Filip03
Smýkal Tomáš21Jadrný Šimon03
Handl Petr30Strejc Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál sokolovnyRozhodčí:Jakubský Filip
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:30309:396SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
9411  3010
2.Hušek Adam
Hrunka Jakub
 
 
Gráf Jiří
Hasil Tomáš
 
 
5-8-9-4 1311
3.Hort TomášKadlček Michal-10-8-8  0312
4.Hrunka JakubGráf Jiří-4-9-12  0313
5.Hušek AdamLapčík Ondřej12-8-7-10 1314
6.Buben VlastimilTymofieiev Oleksandr-79-6-6 1315
7.Hrunka JakubKadlček Michal-6-4-13  0316
8.Hušek AdamGráf Jiří-9-8-6  0317
9.Buben VlastimilLapčík Ondřej7-4-9-7 1318
10.Hort TomášTymofieiev Oleksandr-9-9-5  0319
11.Hušek AdamKadlček Michal-8-6-8  03110
12.Buben VlastimilGráf Jiří         
13.Hort TomášLapčík Ondřej         
14.Hrunka JakubTymofieiev Oleksandr         
15.Buben VlastimilKadlček Michal         
16.Hort TomášGráf Jiří         
17.Hrunka JakubLapčík Ondřej         
18.Hušek AdamTymofieiev Oleksandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hort Tomáš02Kadlček Michal30
Hrunka Jakub02Gráf Jiří20
Hušek Adam03Lapčík Ondřej20
Buben Vlastimil02Tymofieiev Oleksandr20
Hosté nedodrželi čl. 331.03 SŘ - nebyli schopni odehrát celé utkání v jednotných dresech



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí:Zahálka Pavel
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:20553:505DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
Pavlovský Lukáš
Janoušek Přemek
 
 
967  3010
2.Šlapák Miloš
Bittner Michal
 
 
Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
-5482 3120
3.Foff LukášSchwarzer Antonín-810-10843230
4.Bittner MichalPavlovský Lukáš11-2-6-6 1331
5.Ševec JakubMesaroš Jakub910-94 3141
6.Šlapák MilošJanoušek Přemek5-9-6943251
7.Bittner MichalSchwarzer Antonín7-28-2-52352
8.Ševec JakubPavlovský Lukáš-810-97-82353
9.Šlapák MilošMesaroš Jakub5610  3063
10.Foff LukášJanoušek Přemek-6747 3173
11.Ševec JakubSchwarzer Antonín10-99-2-72374
12.Šlapák MilošPavlovský Lukáš5716  3084
13.Foff LukášMesaroš Jakub11108  3094
14.Bittner MichalJanoušek Přemek13-677 31104
15.Šlapák MilošSchwarzer Antonín-6    01  
16.Foff LukášPavlovský Lukáš         
17.Bittner MichalMesaroš Jakub         
18.Ševec JakubJanoušek Přemek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Foff Lukáš30Schwarzer Antonín21
Bittner Michal12Pavlovský Lukáš21
Ševec Jakub12Mesaroš Jakub03
Šlapák Miloš30Janoušek Přemek03
Přítomnost komisaře ČAST.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Běhal Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34654:631nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laboutka Luděk
Hrnčiřík Jan
 
 
Škopec Oliver
Lokaj Roman
 
 
-6-766-32301
2.Hlaváček Tomáš
Průša David
 
 
Mikolašík Michal
Karabec Ivan
 
 
79-9-9-92302
3.Hlaváček TomášKarabec Ivan-79-6-4 1303
4.Laboutka LuděkMikolašík Michal-56810 3113
5.Průša DavidLokaj Roman10-6-7-3 1314
6.Hrnčiřík JanŠkopec Oliver-41228 3124
7.Laboutka LuděkKarabec Ivan76-5-9-92325
8.Průša DavidMikolašík Michal646  3035
9.Hrnčiřík JanLokaj Roman-116115 3145
10.Hlaváček Tomᚊkopec Oliver3-10810 3155
11.Průša DavidKarabec Ivan-9-3-6  0356
12.Hrnčiřík JanMikolašík Michal-4378 3166
13.Hlaváček TomášLokaj Roman-8-5-8  0367
14.Laboutka LuděkŠkopec Oliver296  3077
15.Hrnčiřík JanKarabec Ivan-4-789-82378
16.Hlaváček TomášMikolašík Michal-3-52-7 1379
17.Laboutka LuděkLokaj Roman64-1012 3189
18.Šedivý ZdeněkŠkopec Oliver4-944 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlaváček Tomáš13Karabec Ivan40
Laboutka Luděk31Mikolašík Michal13
Průša David12Lokaj Roman22
Hrnčiřík Jan31Škopec Oliver04
Šedivý Zdeněk10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Jemelka Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Žid Jaromír
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:32555:475TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Lukáš
Chiba Yuhei
 
 

 
 
WO    3010
2.Šilhán Petr
Medek Josef
 
 
Klos Patrik
Onderka František
 
 
-2-5-3  0311
3.Šilhán PetrOnderka František-5-1910-8 1312
4.Borůvka LukášWO    3022
5.Blinka MichalKlos Patrik-5-7-5  0323
6.Chiba YuheiKarásek Karel7103  3033
7.Borůvka LukášOnderka František-6-438-52334
8.Blinka MichalWO    3044
9.Chiba YuheiKlos Patrik6-6-5-7 1345
10.Medek JosefKarásek Karel75-98 3155
11.Blinka MichalOnderka František-5-6-6  0356
12.Chiba YuheiWO    3066
13.Medek JosefKlos Patrik86-13-13-62367
14.Borůvka LukášKarásek Karel-7-9-5  0368
15.Chiba YuheiOnderka František-6866 3178
16.Medek JosefWO    3088
17.Borůvka LukášKlos Patrik-64-5-5 1389
18.Blinka MichalKarásek Karel-6-8-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šilhán Petr01Onderka František31
Borůvka Lukáš03Klos Patrik40
Blinka Michal03Karásek Karel22
Chiba Yuhei21   
Medek Josef11   
WO50WO05
Střídání zápas č. 10: MEDEK Josef za ŠILHÁN Petr



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Kaněra Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Brožík Karel
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:9430:281SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Lukáš
Chiba Yuhei
 
 
Koldas Tomáš
Pisarczyk Tomek
 
 
65-46 3110
2.Medek Josef
Šilhán Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Chiba YuheiWawrosz Pavel499  3030
4.Borůvka LukášKoldas Tomáš7-8-97-72331
5.Medek JosefPisarczyk Tomek67-98 3141
6.Šilhán PetrWO    3051
7.Borůvka LukášWawrosz Pavel977  3061
8.Medek JosefKoldas Tomáš5-4-8-8 1362
9.Šilhán PetrPisarczyk Tomek8610  3072
10.Chiba YuheiWO    3082
11.Medek JosefWawrosz Pavel1199  3092
12.Šilhán PetrKoldas Tomáš-49126 31102
13.Chiba YuheiPisarczyk Tomek197  30  
14.Borůvka Lukáš         
15.Šilhán PetrWawrosz Pavel         
16.Chiba YuheiKoldas Tomáš         
17.Borůvka LukášPisarczyk Tomek         
18.Medek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chiba Yuhei10Wawrosz Pavel03
Borůvka Lukáš11Koldas Tomáš21
Medek Josef21Pisarczyk Tomek02
Šilhán Petr20   
WO30WO03
ŽK - KOLDAS Tomáš - nesportovní chování (vulgární vyjadřování) ŽK - WAWROSZ Pavel - nesportovní chování (hození pálky na stůl)

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline