Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Absolon Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Příhoda Tomáš
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37668:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
Strejc Filip
Černota Filip
 
 
5-9-9-8 1301
2.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
Zlámal Jaromír
Hobl Lukáš
 
 
777  3011
3.Přistál TomášZlámal Jaromír10-7-6-3 1312
4.Bělohlávek DominikHobl Lukáš-4-105883222
5.Čopián OndřejStrejc Filip-8-9-3  0323
6.Štrof VojtěchČernota Filip86-5-5-92324
7.Bělohlávek DominikZlámal Jaromír-49-12-9 1325
8.Čopián OndřejHobl Lukáš67-84 3135
9.Štrof VojtěchStrejc Filip69-98 3145
10.Přistál TomášČernota Filip10-4-1310103255
11.Čopián OndřejZlámal Jaromír-10-10-7  0356
12.Štrof VojtěchHobl Lukáš4105  3066
13.Přistál TomášStrejc Filip51-67 3176
14.Bělohlávek DominikČernota Filip-9-63573286
15.Štrof VojtěchZlámal Jaromír-9-92-8 1387
16.Přistál TomášHobl Lukáš-51035 3197
17.Bělohlávek DominikStrejc Filip74-4-7-52398
18.Čopián OndřejČernota Filip-6-15-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přistál Tomáš31Zlámal Jaromír40
Bělohlávek Dominik22Hobl Lukáš04
Čopián Ondřej13Strejc Filip22
Štrof Vojtěch22Černota Filip22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Baur Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:57Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:14458:276TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Petr
Šmerda Marek
 
 

 
 
WO    3010
2.Skála Radek
Smýkal Tomáš
 
 
Obešlo Marek
Rozínek Vojtěch
 
 
5-8-71173220
3.Smýkal TomášObešlo Marek10-97-893230
4.Skála RadekRozínek Vojtěch-104-4843240
5.Handl PetrWO    3050
6.Šmerda MarekValenta JanWO    3060
7.Skála RadekObešlo Marek-12-7-9  0361
8.Handl PetrRozínek Vojtěch95-9-783271
9.Šmerda MarekWO    3081
10.Smýkal TomášValenta Jan-8WO   3191
11.Handl PetrObešlo Marek58-10-161032101
12.Šmerda MarekRozínek Vojtěch13810  30  
13.Smýkal Tomáš         
14.Skála RadekValenta Jan         
15.Šmerda MarekObešlo Marek         
16.Smýkal TomášRozínek Vojtěch         
17.Skála Radek         
18.Handl PetrValenta Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Smýkal Tomáš20Obešlo Marek12
Skála Radek11Rozínek Vojtěch02
Handl Petr20Valenta Jan01
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál sokolovnyRozhodčí:Kačer Radek
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35647:628nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
Janoušek Přemek
Pavlovský Lukáš
 
 
1168  3010
2.Hušek Adam
Klásek Marek
 
 
Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
-5-88-9 1311
3.Buben VlastimilSchwarzer Antonín-788-7-62312
4.Hort TomášMesaroš Jakub9-7-5-1 1313
5.Hušek AdamPavlovský Lukáš-6-4-8  0314
6.Klásek MarekJanoušek Přemek-6746 3124
7.Hort TomášSchwarzer Antonín-1029-13-52325
8.Hušek AdamMesaroš Jakub-8-8-7  0326
9.Klásek MarekPavlovský Lukáš8-947 3136
10.Buben VlastimilJanoušek Přemek-7107-9-52337
11.Hušek AdamSchwarzer Antonín-6-77-7 1338
12.Klásek MarekMesaroš Jakub-87711 3148
13.Buben VlastimilPavlovský Lukáš3-125-983258
14.Hort TomášJanoušek Přemek2-768 3168
15.Klásek MarekSchwarzer Antonín5105  3078
16.Buben VlastimilMesaroš Jakub4410  3088
17.Hort TomášPavlovský Lukáš3-43-753298
18.Hušek AdamJanoušek Přemek-7-7-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Buben Vlastimil22Schwarzer Antonín31
Hort Tomáš22Mesaroš Jakub22
Hušek Adam04Pavlovský Lukáš13
Klásek Marek40Janoušek Přemek22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Zahálka Pavel
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:29581:468nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapák Miloš
Bittner Michal
 
 
Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
-8-5-7  0301
2.Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 

 
 
WO    3011
3.Ševec JakubTymofieiev Oleksandr-479-6-82312
4.Foff LukášKadlček Michal-8-8-9  0313
5.Šlapák MilošLapčík Ondřej78-88 3123
6.Bittner MichalWO    3033
7.Foff LukášTymofieiev Oleksandr8-6910 3143
8.Šlapák MilošKadlček Michal-8-9-9  0344
9.Bittner MichalLapčík Ondřej-6-119-8 1345
10.Ševec JakubWO    3055
11.Šlapák MilošTymofieiev Oleksandr5512  3065
12.Bittner MichalKadlček Michal-7-56-6 1366
13.Ševec JakubLapčík Ondřej-7-9-4  0367
14.Foff LukášWO    3077
15.Bittner MichalTymofieiev Oleksandr-7-6-6  0378
16.Ševec JakubKadlček Michal-12-8910-82379
17.Foff LukášLapčík Ondřej967  3089
18.Šlapák MilošWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ševec Jakub03Tymofieiev Oleksandr22
Foff Lukáš21Kadlček Michal40
Šlapák Miloš21Lapčík Ondřej22
Bittner Michal03   
WO50WO05
Hosté neodehráli utkání v jednotných dresech.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Vožický Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:27625:576TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Tomáš
Průša David
 
 
Klos Patrik
Onderka František
 
 
-85-9893210
2.Laboutka Luděk
Hrnčiřík Jan
 
 
Martinko Tomáš
Plachta Jakub
 
 
761  3020
3.Hlaváček TomášKlos Patrik-2-8-9  0321
4.Průša DavidMartinko Tomáš-7-657-92322
5.Hrnčiřík JanOnderka František3512  3032
6.Laboutka LuděkPlachta Jakub663  3042
7.Průša DavidKlos Patrik10-7-7873252
8.Hrnčiřík JanMartinko Tomáš-8-48-5 1353
9.Laboutka LuděkOnderka František-21699 3163
10.Hlaváček TomášPlachta Jakub6-8-8-4 1364
11.Hrnčiřík JanKlos Patrik-689-7-92365
12.Laboutka LuděkMartinko Tomáš9-12-9-8 1366
13.Hlaváček TomášOnderka František599  3076
14.Průša DavidPlachta Jakub769  3086
15.Laboutka LuděkKlos Patrik-86-13-3 1387
16.Hlaváček TomášMartinko Tomáš-8563 3197
17.Průša DavidOnderka František1177  30107
18.Hrnčiřík JanPlachta Jakub119   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlaváček Tomáš22Klos Patrik31
Průša David31Martinko Tomáš31
Hrnčiřík Jan12Onderka František04
Laboutka Luděk22Plachta Jakub12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Veselka Jiří st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Žid Jaromír
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24568:517SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhán Petr
Medek Josef
 
 
Lokaj Roman
Škopec Oliver
 
 
891  3010
2.Chiba Yuhei
Borůvka Lukáš
 
 
Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
95-9-3123220
3.Šilhán PetrKarabec Ivan10-98-7103230
4.Blinka MichalMikolašík Michal8-28-6-102331
5.Medek JosefLokaj Roman574  3041
6.Chiba YuheiŠkopec Oliver-91055 3151
7.Blinka MichalKarabec Ivan-7-4-9  0352
8.Medek JosefMikolašík Michal74-10-9-122353
9.Chiba YuheiLokaj Roman9510  3063
10.Šilhán PetrŠkopec Oliver-677-533273
11.Medek JosefKarabec Ivan-8-12-13  0374
12.Chiba YuheiMikolašík Michal5510  3084
13.Šilhán PetrLokaj Roman119-66 3194
14.Blinka MichalŠkopec Oliver-6-4-9  0395
15.Chiba YuheiKarabec Ivan-9685 31105
16.Šilhán PetrMikolašík Michal         
17.Blinka MichalLokaj Roman         
18.Medek JosefŠkopec Oliver         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šilhán Petr30Karabec Ivan22
Blinka Michal03Mikolašík Michal21
Medek Josef12Lokaj Roman03
Chiba Yuhei40Škopec Oliver12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Běhal Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16526:337TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laboutka Luděk
Hrnčiřík Jan
 
 
Koldas Tomáš
Pisarczyk Tomek
 
 
410-1010 3110
2.Thang Do Trong
Průša David
 
 

 
 
WO    3020
3.Thang Do TrongWawrosz Pavel-584-11-42321
4.Hrnčiřík JanKoldas Tomáš742  3031
5.Průša DavidPisarczyk Tomek5-7-5-9 1332
6.Laboutka LuděkWO    3042
7.Hrnčiřík JanWawrosz Pavel7-146-1083252
8.Průša DavidKoldas Tomáš-10-7-9  0353
9.Laboutka LuděkPisarczyk Tomek-65104 3163
10.Thang Do TrongWO    3073
11.Průša DavidWawrosz Pavel8-12-54-102374
12.Laboutka LuděkKoldas Tomáš346  3084
13.Thang Do TrongPisarczyk Tomek61111  3094
14.Hrnčiřík JanWO    30104
15.Laboutka LuděkWawrosz Pavel         
16.Thang Do TrongKoldas Tomáš         
17.Hrnčiřík JanPisarczyk Tomek         
18.Průša David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Thang Do Trong11Wawrosz Pavel21
Hrnčiřík Jan20Koldas Tomáš12
Průša David03Pisarczyk Tomek12
Laboutka Luděk20   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS