Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:35404:523SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Rozínek Vojtěch
 
 
Lokaj Roman
Gorecki Jan
 
 
-8-9-7  0301
2.Stach Matěj
Šálený David
 
 
Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
-9-6-4  0302
3.Rozínek VojtěchKarabec Ivan7-56-763212
4.Stach MatějMikolašík Michal-7-88-8 1313
5.Šálený DavidGorecki Jan9-2-7-7 1314
6.Obešlo MarekLokaj Roman-8494 3124
7.Stach MatějKarabec Ivan-6-4915103234
8.Šálený DavidMikolašík Michal-53-6-5 1335
9.Obešlo MarekGorecki Jan-86-147-62336
10.Rozínek VojtěchLokaj Roman-4-69-8 1337
11.Šálený DavidKarabec Ivan-1-7-2  0338
12.Obešlo MarekMikolašík Michal669  3048
13.Rozínek VojtěchGorecki Jan-8-3-4  0349
14.Stach MatějLokaj RomanWO    03410
15.Obešlo MarekKarabec Ivan         
16.Rozínek VojtěchMikolašík Michal         
17.Stach MatějGorecki Jan         
18.Šálený DavidLokaj Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rozínek Vojtěch12Karabec Ivan12
Stach Matěj11Mikolašík Michal21
Šálený David03Gorecki Jan30
Obešlo Marek21Lokaj Roman11
WO01WO10
V. Rozínek ŽK zápas č. 13 kopání do zdi Zápas č. 14 - M. Stach skreč ze zdravotních důvodů ( nevolnost)



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Skopec Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Kubový Jan
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:35559:573TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejc Filip
Černota Filip
 
 
Klos Patrik
Onderka František
 
 
9-8-7-10 1301
2.Zlámal Jaromír
Kubát Jan ml.
 
 
Vybíral Filip
Martinko Tomáš
 
 
-105109 3111
3.Kubát Jan ml.Martinko Tomáš-7-107-4 1312
4.Černota FilipOnderka František89-10-5-92313
5.Strejc FilipVybíral Filip5-478 3123
6.Zlámal JaromírKlos Patrik101-9-16-92324
7.Černota FilipMartinko Tomáš-7-3-10  0325
8.Strejc FilipOnderka František55-10-9-52326
9.Zlámal JaromírVybíral Filip524  3036
10.Kubát Jan ml.Klos Patrik-7-7-10  0337
11.Strejc FilipMartinko Tomáš-4-8-10  0338
12.Zlámal JaromírOnderka František-118-6573248
13.Kubát Jan ml.Vybíral Filip-7279 3158
14.Černota FilipKlos Patrik-4-5-8  0359
15.Zlámal JaromírMartinko Tomáš787  3069
16.Kubát Jan ml.Onderka František-4-7-11  03610
17.Černota FilipVybíral Filip         
18.Strejc FilipKlos Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubát Jan ml.13Martinko Tomáš31
Černota Filip03Onderka František31
Strejc Filip12Vybíral Filip03
Zlámal Jaromír31Klos Patrik30
Strejc Filip - ŽK - úder pálkou do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Slobodzianová Petra
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Běhal Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Rosa Vladimír
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34448:508SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Zdeněk
Thang Do Trong
 
 
Tymofieiev Oleksandr
Kadlček Michal
 
 
4-95-583210
2.Čamr František
Průša David
 
 
Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
-5-748-82311
3.Šedivý ZdeněkBroiakovskyi Vsevolod-911-10-5 1312
4.Thang Do TrongKadlček Michal-598-7103222
5.Průša DavidLapčík Ondřej548  3032
6.Čamr FrantišekTymofieiev Oleksandr-9-10-11  0333
7.Thang Do TrongBroiakovskyi Vsevolod-8-82-11 1334
8.Průša DavidKadlček Michal-98-4-6 1335
9.Čamr FrantišekLapčík Ondřej-710-610-72336
10.Šedivý ZdeněkTymofieiev Oleksandr-8-12-11  0337
11.Průša DavidBroiakovskyi Vsevolod-7-4-9  0338
12.Čamr FrantišekKadlček Michal-9-4-7  0339
13.Šedivý ZdeněkLapčík Ondřej9-3-9-7 13310
14.Thang Do TrongTymofieiev OleksandrWO    03  
15.Čamr FrantišekBroiakovskyi Vsevolod         
16.Šedivý ZdeněkKadlček Michal         
17.Thang Do TrongLapčík Ondřej         
18.Průša DavidTymofieiev Oleksandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šedivý Zdeněk03Broiakovskyi Vsevolod30
Thang Do Trong11Kadlček Michal21
Průša David12Lapčík Ondřej21
Čamr František03Tymofieiev Oleksandr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Žid Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Protiva Luboš
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35706:665SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek David
Šilhán Petr
 
 
Hoferik Petr
Pavlovský Lukáš
 
 
96-99 3110
2.Blinka Michal
Borůvka Lukáš
 
 
Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
8-12-7983220
3.Šilhán PetrSchwarzer Antonín-2-3-6  0321
4.Blinka MichalPavlovský Lukáš5-6-79-102322
5.Borůvka LukášMesaroš Jakub8-8-8-9 1323
6.Marek DavidHoferik Petr4-1058 3133
7.Blinka MichalSchwarzer Antonín-7-8-9  0334
8.Borůvka LukášPavlovský Lukáš6-1017 3144
9.Marek DavidMesaroš Jakub995  3054
10.Šilhán PetrHoferik Petr88-9-673264
11.Borůvka LukášSchwarzer Antonín7-7211 3174
12.Marek DavidPavlovský Lukáš61-105 3184
13.Šilhán PetrMesaroš Jakub-10-410-9 1385
14.Blinka MichalHoferik Petr784  3095
15.Marek DavidSchwarzer Antonín7-9-65-92396
16.Šilhán PetrPavlovský Lukáš-6-989-72397
17.Blinka MichalMesaroš Jakub-46-10-5 1398
18.Borůvka LukášHoferik Petr5-87-15932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šilhán Petr13Schwarzer Antonín31
Blinka Michal13Pavlovský Lukáš22
Borůvka Lukáš31Mesaroš Jakub31
Marek David31Hoferik Petr04
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál sokolovnyRozhodčí:Hrunka Jakub
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35462:531KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
-1179-6-42301
2.Mokrejš Jan
Jakubský Filip
 
 
Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
-2-10-4  0302
3.Hort Tomᚊtrof Vojtěch-6-5-5  0303
4.Mokrejš JanPřistál Tomáš11-9-79-72304
5.Jakubský FilipBělohlávek Dominik-3-7-8  0305
6.Buben VlastimilČopián Ondřej-88-11473215
7.Mokrejš JanŠtrof Vojtěch-4-5-9  0316
8.Jakubský FilipPřistál Tomáš6-6-7-2 1317
9.Buben VlastimilBělohlávek Dominik37-97 3127
10.Hort TomášČopián Ondřej-11-729-82328
11.Jakubský FilipŠtrof Vojtěch-7-6-3  0329
12.Buben VlastimilPřistál Tomáš48-9-10103239
13.Hort TomášBělohlávek Dominik993  3049
14.Mokrejš JanČopián Ondřej-9-86-6 13410
15.Buben VlastimilŠtrof Vojtěch264  30  
16.Hort TomášPřistál Tomáš         
17.Mokrejš JanBělohlávek Dominik         
18.Jakubský FilipČopián Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hort Tomáš12Štrof Vojtěch30
Mokrejš Jan03Přistál Tomáš21
Jakubský Filip03Bělohlávek Dominik12
Buben Vlastimil30Čopián Ondřej21
Přítomnost komisaře ČAST Žlutá karta - Přistál Tomáš - úder pálkou do boxu na ručník



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Koblížek Martin
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:33513:556TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
98-4-5-112301
2.Šlapák Miloš
Bittner Michal
 
 
Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
-66-810-42302
3.Šlapák MilošHandl Petr29-46 3112
4.Ševec JakubSmýkal Tomáš-67-97-42313
5.Bittner MichalŠmerda Marek8-9-4-8 1314
6.Foff LukášSkála Radek11-6-9-10 1315
7.Ševec JakubHandl Petr-3-6-6  0316
8.Bittner MichalSmýkal Tomáš10-9-8-5 1317
9.Foff Lukᚊmerda Marek-6229 3127
10.Šlapák MilošSkála Radek675  3037
11.Bittner MichalHandl Petr-98-8-6 1338
12.Foff LukášSmýkal Tomáš-4694 3148
13.Šlapák MilošŠmerda Marek12-8-10-8 1349
14.Ševec JakubSkála Radek-816-610-623410
15.Foff LukášHandl Petr-10    01  
16.Šlapák MilošSmýkal Tomáš         
17.Ševec JakubŠmerda Marek         
18.Bittner MichalSkála Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlapák Miloš21Handl Petr21
Ševec Jakub03Smýkal Tomáš21
Bittner Michal03Šmerda Marek21
Foff Lukáš21Skála Radek21
ŽK Ševec – Vulgární výraz



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Skopec Daniel
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:21545:368AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejc Filip
Černota Filip
 
 

 
 
WO    3010
2.Zlámal Jaromír
Kubát Jan ml.
 
 
Wawrosz Pavel
Bělík Šimon
 
 
-97-57-92311
3.Kubát Jan ml.Wawrosz Pavel-9-5-9  0312
4.Strejc FilipBělík Šimon-5-7-8  0313
5.Černota FilipPisarczyk Tomek623  3023
6.Zlámal JaromírWO    3033
7.Strejc FilipWawrosz Pavel-4-1067-82334
8.Černota FilipBělík Šimon7-3-6-9 1335
9.Zlámal JaromírPisarczyk Tomek628  3045
10.Kubát Jan ml.WO    3055
11.Černota FilipWawrosz Pavel58-77 3165
12.Zlámal JaromírBělík Šimon398  3075
13.Kubát Jan ml.Pisarczyk Tomek-89-5-8 1376
14.Strejc FilipWO    3086
15.Zlámal JaromírWawrosz Pavel314  3096
16.Kubát Jan ml.Bělík Šimon4-5-941032106
17.Strejc FilipPisarczyk Tomek-7-676-823  
18.Černota Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kubát Jan ml.12Wawrosz Pavel22
Strejc Filip02Bělík Šimon22
Černota Filip21Pisarczyk Tomek12
Zlámal Jaromír30   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS