Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Skopec Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Kubový Jan
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36579:605SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Kubát Jan ml.
 
 
Lokaj Roman
Gorecki Jan
 
 
996  3010
2.Strejc Filip
Kuchař Jan
 
 
Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
8-6-8-8 1311
3.Strejc FilipKarabec Ivan11-69-893221
4.Kubát Jan ml.Mikolašík Michal9-29-12-92322
5.Kuchař JanGorecki Jan45-99 3132
6.Zlámal JaromírLokaj RomanWO    3042
7.Kubát Jan ml.Karabec Ivan-7-35-10 1343
8.Kuchař JanMikolašík Michal7-9-911-82344
9.Zlámal JaromírGorecki Jan68-69 3154
10.Strejc FilipLokaj Roman-6-4-9  0355
11.Kuchař JanKarabec Ivan-8-99-6 1356
12.Zlámal JaromírMikolašík Michal-10-48343266
13.Strejc FilipGorecki Jan-19-511-7 1367
14.Kubát Jan ml.Lokaj Roman-7-4-3  0368
15.Zlámal JaromírKarabec Ivan-5-10-6  0369
16.Strejc FilipMikolašík Michal8-4-106-923610
17.Kubát Jan ml.Gorecki Jan-811   11  
18.Kuchař JanLokaj Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strejc Filip13Karabec Ivan31
Kubát Jan ml.03Mikolašík Michal31
Kuchař Jan12Gorecki Jan12
Zlámal Jaromír21Lokaj Roman20
WO10WO01
Kuchař Jan - ŽK - sprostý výkřik



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:34478:526TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínek Vojtěch
Vítovec Martin
 
 
Klos Patrik
Onderka František
 
 
4-7-2-8 1301
2.Obešlo Marek
Valenta Jan
 
 
Martinko Tomáš
Vybíral Filip
 
 
-8-9-4  0302
3.Rozínek VojtěchKlos Patrik-8-5-7  0303
4.Valenta JanMartinko Tomáš76-10-373213
5.Vítovec MartinOnderka František-6-3-6  0314
6.Obešlo MarekVybíral Filip368  3024
7.Valenta JanKlos Patrik4-8-8-7 1325
8.Vítovec MartinMartinko Tomáš-4-5-3  0326
9.Obešlo MarekOnderka František6107  3036
10.Rozínek VojtěchVybíral Filip556  3046
11.Vítovec MartinKlos Patrik-7-7-6  0347
12.Obešlo MarekMartinko Tomáš-78-6983257
13.Rozínek VojtěchOnderka František-13-6-10  0358
14.Valenta JanVybíral Filip664  3068
15.Obešlo MarekKlos Patrik-449-9-42369
16.Rozínek VojtěchMartinko Tomáš-98-7-8 13610
17.Valenta JanOnderka František         
18.Vítovec MartinVybíral Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rozínek Vojtěch13Klos Patrik40
Valenta Jan21Martinko Tomáš22
Vítovec Martin03Onderka František21
Obešlo Marek31Vybíral Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Žid Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Obešlo Josef
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:36581:615SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
-88-4-9 1301
2.Marek David
Šilhán Petr
 
 
Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
669  3011
3.Šilhán PetrBroiakovskyi Vsevolod-8-8-3  0312
4.Blinka MichalKadlček Michal-3-5-6  0313
5.Borůvka LukášTymofieiev Oleksandr-6-7-8  0314
6.Marek DavidLapčík Ondřej-95-6633224
7.Blinka MichalBroiakovskyi Vsevolod-4-8-9  0325
8.Borůvka LukášKadlček Michal-5-99-5 1326
9.Marek DavidTymofieiev Oleksandr5108  3036
10.Šilhán PetrLapčík Ondřej-12-1176-92337
11.Borůvka LukášBroiakovskyi Vsevolod-8-5-8  0338
12.Marek DavidKadlček Michal118-106 3148
13.Šilhán PetrTymofieiev Oleksandr99-69 3158
14.Blinka MichalLapčík Ondřej-13107-9-72359
15.Marek DavidBroiakovskyi Vsevolod-1038-9103269
16.Šilhán PetrKadlček Michal4113  3079
17.Blinka MichalTymofieiev Oleksandr-1-1110-6 13710
18.Borůvka LukášLapčík Ondřej5    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šilhán Petr22Broiakovskyi Vsevolod31
Blinka Michal04Kadlček Michal22
Borůvka Lukáš03Tymofieiev Oleksandr22
Marek David40Lapčík Ondřej21
ŽK: Tymofieiev O. - nesportovní chování (odpálený balon po odehrání míčku); Marek D. - nesportovní chování (nevhodná slova)



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Slobodzianová Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Běhal Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:29577:558TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša David
Čamr František
 
 
Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
6-8-61083210
2.Hlaváček Tomáš
Laboutka Luděk
 
 
Hoferik Petr
Pavlovský Lukáš
 
 
7-8-8793220
3.Průša DavidSchwarzer Antonín-65-59-102321
4.Čamr FrantišekMesaroš Jakub-8-2-8  0322
5.Hlaváček TomášPavlovský Lukáš974  3032
6.Laboutka LuděkHoferik Petr285  3042
7.Čamr FrantišekSchwarzer Antonín10-11-7-3 1343
8.Hlaváček TomášMesaroš Jakub5-524 3153
9.Laboutka LuděkPavlovský Lukáš-1638-7103263
10.Průša DavidHoferik Petr9-10-7673273
11.Hlaváček TomášSchwarzer Antonín-4-7-6  0374
12.Laboutka LuděkMesaroš Jakub8-107-393284
13.Průša DavidPavlovský Lukáš-15-66863294
14.Čamr FrantišekHoferik Petr-5-7-8  0395
15.Laboutka LuděkSchwarzer Antonín5-575 31105
16.Průša DavidMesaroš Jakub7610  30  
17.Čamr FrantišekPavlovský Lukáš         
18.Hlaváček TomášHoferik Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průša David21Schwarzer Antonín31
Čamr František03Mesaroš Jakub12
Hlaváček Tomáš21Pavlovský Lukáš03
Laboutka Luděk40Hoferik Petr12
ŽK - David Průša, hození pálky na stůl



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:Koblížek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Zahálka Pavel
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:38734:694nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapák Miloš
Bittner Michal
 
 
Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
-954-6-52301
2.Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
-8108-893211
3.Foff Lukᚊtrof Vojtěch-8-6-7  0312
4.Bittner MichalPřistál Tomáš84-3-6-112313
5.Ševec JakubBělohlávek Dominik3-998 3123
6.Šlapák MilošČopián Ondřej1163  3033
7.Bittner MichalŠtrof Vojtěch-93-107-52334
8.Ševec JakubPřistál Tomáš10-7-71083244
9.Šlapák MilošBělohlávek Dominik1077  3054
10.Foff LukášČopián Ondřej2-125-7-102355
11.Ševec JakubŠtrof Vojtěch12-6-8-8 1356
12.Šlapák MilošPřistál Tomáš1-10-8-9 1357
13.Foff LukášBělohlávek Dominik-8-12-8  0358
14.Bittner MichalČopián Ondřej106-10-573268
15.Šlapák MilošŠtrof Vojtěch46-98 3178
16.Foff LukášPřistál Tomáš87-8-783288
17.Bittner MichalBělohlávek Dominik6-69-4-92389
18.Ševec JakubČopián Ondřej7-744 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foff Lukáš13Štrof Vojtěch31
Bittner Michal13Přistál Tomáš22
Ševec Jakub31Bělohlávek Dominik22
Šlapák Miloš31Čopián Ondřej13
ŽK Foff hození pálky na stůl.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál sokolovnyRozhodčí:Čepelka Jan
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:26565:542TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mokrejš Jan
Hort Tomáš
 
 
Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
13-662 3110
2.Buben Vlastimil
Hrunka Jakub
 
 
Skála Radek
Smýkal Tomáš
 
 
-12-7-11  0311
3.Mokrejš JanHandl Petr-8-56-5 1312
4.Hort TomášSmýkal Tomáš-6-10-1  0313
5.Hrunka JakubSkála Radek-2-10-8  0314
6.Buben VlastimilŠmerda Marek1135  3024
7.Hort TomášHandl Petr9-6-5883234
8.Hrunka JakubSmýkal Tomáš-12-4-8  0335
9.Buben VlastimilSkála Radek556  3045
10.Mokrejš JanŠmerda Marek10-969 3155
11.Hrunka JakubHandl Petr-8-68-4 1356
12.Buben VlastimilSmýkal Tomáš5138  3066
13.Mokrejš JanSkála Radek47-12-1253276
14.Hort Tomᚊmerda Marek86-1511 3186
15.Buben VlastimilHandl Petr8710  3096
16.Mokrejš JanSmýkal Tomáš3-6109 31106
17.Hort TomášSkála Radek         
18.Hrunka JakubŠmerda Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mokrejš Jan31Handl Petr22
Hort Tomáš21Smýkal Tomáš22
Hrunka Jakub03Skála Radek12
Buben Vlastimil40Šmerda Marek03
Hosté neodehráli utkání v jednotných dresech



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6414:225SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínek Vojtěch
Šálený David
 
 

 
 
WO    3010
2.Obešlo Marek
Valenta Jan
 
 
Wawrosz Pavel
Bělík Šimon
 
 
184  3020
3.Rozínek VojtěchPisarczyk Tomek-7910-993230
4.Valenta JanBělík Šimon597  3040
5.Obešlo MarekWawrosz Pavel1265  3050
6.Šálený DavidWO    3060
7.Valenta JanPisarczyk Tomek5510  3070
8.Obešlo MarekBělík Šimon7-1291 3180
9.Šálený DavidWawrosz Pavel14-107-8-62381
10.Rozínek VojtěchWO    3091
11.Obešlo MarekPisarczyk Tomek237  30101
12.Šálený DavidBělík Šimon         
13.Rozínek VojtěchWawrosz Pavel         
14.Valenta Jan         
15.Šálený DavidPisarczyk Tomek         
16.Rozínek VojtěchBělík Šimon         
17.Valenta JanWawrosz Pavel         
18.Obešlo Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rozínek Vojtěch10Pisarczyk Tomek03
Valenta Jan20Bělík Šimon02
Obešlo Marek30Wawrosz Pavel11
Šálený David01   
WO30WO03
TTC Siko Orlová - tým nedohrál v jednotných dresech

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy