Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál sokolovnyRozhodčí:Koubek Vojtěch
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:23604:527TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mokrejš Jan
Klásek Marek
 
 
Plachý Josef
Žaloudík Jan
 
 
8124  3010
2.Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
Obešlo Marek
Rozínek Vojtěch
 
 
5115  3020
3.Buben VlastimilObešlo Marek6-999 3130
4.Hort TomášRozínek Vojtěch-69-6-7 1331
5.Mokrejš JanPlachý Josef29-9-9-32332
6.Klásek MarekŽaloudík Jan0-949 3142
7.Hort TomášObešlo Marek95-9-8-52343
8.Mokrejš JanRozínek Vojtěch-11459 3153
9.Klásek MarekPlachý Josef387  3063
10.Buben VlastimilŽaloudík Jan848  3073
11.Mokrejš JanObešlo Marek85-6-7-92374
12.Klásek MarekRozínek Vojtěch-7589 3184
13.Buben VlastimilPlachý Josef-7-3910-82385
14.Hort Tomᚎaloudík Jan-5-6-7  0386
15.Klásek MarekObešlo Marek11411  3096
16.Buben VlastimilRozínek Vojtěch88-94 31106
17.Hort TomášPlachý Josef         
18.Mokrejš JanŽaloudík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Buben Vlastimil31Obešlo Marek22
Hort Tomáš03Rozínek Vojtěch13
Mokrejš Jan12Plachý Josef21
Klásek Marek40Žaloudík Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Zahálka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Polívka Martin
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:24552:491DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
Strejc Filip
Jadrný Šimon
 
 
7214  3010
2.Bittner Michal
Šlapák Miloš
 
 
Zlámal Jaromír
Kubát Jan ml.
 
 
-7-97-5 1311
3.Foff LukášZlámal Jaromír-95-7533221
4.Ševec JakubKubát Jan ml.210-138 3131
5.Bittner MichalStrejc Filip11-117-8103241
6.Šlapák MilošJadrný Šimon101-910 3151
7.Ševec JakubZlámal Jaromír-5-5-5  0352
8.Bittner MichalKubát Jan ml.-2110-8103262
9.Šlapák MilošStrejc Filip107-96 3172
10.Foff LukášJadrný Šimon1-9-10683282
11.Bittner MichalZlámal Jaromír9-5-5-10 1383
12.Šlapák MilošKubát Jan ml.-96-9863293
13.Foff LukášStrejc Filip6-6-106632103
14.Ševec JakubJadrný Šimon-2    01  
15.Šlapák MilošZlámal Jaromír         
16.Foff LukášKubát Jan ml.         
17.Ševec JakubStrejc Filip         
18.Bittner MichalJadrný Šimon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foff Lukáš30Zlámal Jaromír21
Ševec Jakub11Kubát Jan ml.03
Bittner Michal21Strejc Filip03
Šlapák Miloš30Jadrný Šimon02
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Příhoda Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Absolon Martin
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34494:547TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
Hrnčiřík Jan
Průša David
 
 
-64711 3110
2.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
Laboutka Luděk
Hlaváček Tomáš
 
 
12-858 3120
3.Přistál TomášHrnčiřík Jan-99-78-42321
4.Bělohlávek DominikLaboutka Luděk-10-7-4  0322
5.Čopián OndřejPrůša David-5-9-12  0323
6.Štrof VojtěchHlaváček Tomáš697  3033
7.Bělohlávek DominikHrnčiřík Jan-8-9-6  0334
8.Čopián OndřejLaboutka Luděk-9-6-3  0335
9.Štrof VojtěchPrůša David5-78-1243245
10.Přistál TomášHlaváček Tomáš765  3055
11.Čopián OndřejHrnčiřík Jan-4-39-9 1356
12.Štrof VojtěchLaboutka Luděk4-9-89-62357
13.Přistál TomášPrůša David-8-105-10 1358
14.Bělohlávek DominikHlaváček Tomáš97-4-5-92359
15.Štrof VojtěchHrnčiřík Jan-3-1-6  03510
16.Přistál TomášLaboutka Luděk         
17.Bělohlávek DominikPrůša David         
18.Čopián OndřejHlaváček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přistál Tomáš12Hrnčiřík Jan40
Bělohlávek Dominik03Laboutka Luděk30
Čopián Ondřej03Průša David21
Štrof Vojtěch22Hlaváček Tomáš12
Štrof Vojtěch - ŽK - kopnutí do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Skála Richard
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29615:566TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
Šilhán Petr
Blinka Michal
 
 
1111-9-733210
2.Skála Radek
Smýkal Tomáš
 
 
Marek David
Borůvka Lukáš
 
 
-56-8-8 1311
3.Smýkal TomášMarek David-9-9-6  0312
4.Šmerda MarekŠilhán Petr386  3022
5.Skála RadekBorůvka Lukáš13-857 3132
6.Handl PetrBlinka Michal563  3042
7.Šmerda MarekMarek David-6-3-9  0343
8.Skála RadekŠilhán Petr61210  3053
9.Handl PetrBorůvka Lukáš9107  3063
10.Smýkal TomášBlinka Michal7710  3073
11.Skála RadekMarek David-6-9-5  0374
12.Handl PetrŠilhán Petr57-66 3184
13.Smýkal TomášBorůvka Lukáš5-9-92-62385
14.Šmerda MarekBlinka Michal-5-56-7 1386
15.Handl PetrMarek David-5-94-3 1387
16.Smýkal Tomᚊilhán Petr5-839 3197
17.Šmerda MarekBorůvka Lukáš-7-87-7 1398
18.Skála RadekBlinka Michal5135  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smýkal Tomáš22Marek David40
Šmerda Marek13Šilhán Petr04
Skála Radek31Borůvka Lukáš22
Handl Petr31Blinka Michal13
Utkání byl přítomen komisař Dospíšil Jiří



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13472:389SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
Volný Karel
Gorecki Jan
 
 
-71161 3110
2.Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
Rusnák Aleš
Mynář Vojtěch
 
 
12-799 3120
3.Broiakovskyi VsevolodGorecki Jan-109-8683230
4.Lapčík OndřejMynář Vojtěch6-575 3140
5.Tymofieiev OleksandrRusnák Aleš8107  3050
6.Kadlček MichalVolný Karel446  3060
7.Lapčík OndřejGorecki Jan8-7-7-10 1361
8.Tymofieiev OleksandrMynář Vojtěch5103  3071
9.Kadlček MichalRusnák Aleš-610410 3181
10.Broiakovskyi VsevolodVolný Karel7-8910 3191
11.Tymofieiev OleksandrGorecki Jan-947-5-62392
12.Kadlček MichalMynář Vojtěch71111  30102
13.Broiakovskyi VsevolodRusnák Aleš-5    01  
14.Lapčík OndřejVolný Karel         
15.Kadlček MichalGorecki Jan         
16.Broiakovskyi VsevolodMynář Vojtěch         
17.Lapčík OndřejRusnák Aleš         
18.Tymofieiev OleksandrVolný Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Broiakovskyi Vsevolod20Gorecki Jan21
Lapčík Ondřej11Mynář Vojtěch03
Tymofieiev Oleksandr21Rusnák Aleš02
Kadlček Michal30Volný Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Šafařík Roman
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:28589:542TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
Onderka František
Štalzer Adam
 
 
-86910 3110
2.Pavlovský Lukáš
Hoferik Petr
 
 
Martinko Tomáš
Plachta Jakub
 
 
3-8-9-7 1311
3.Pavlovský LukášMartinko Tomáš-8-10-5  0312
4.Hoferik PetrOnderka František-77-56123222
5.Mesaroš JakubPlachta Jakub569  3032
6.Schwarzer AntonínŠtalzer Adam7-9-114103242
7.Hoferik PetrMartinko Tomáš-9-9-8  0343
8.Mesaroš JakubOnderka František-4-7-6  0344
9.Schwarzer AntonínPlachta Jakub-117-10663254
10.Pavlovský Lukᚊtalzer Adam75-105 3164
11.Mesaroš JakubMartinko Tomáš-9-7-7  0365
12.Schwarzer AntonínOnderka František-6957 3175
13.Pavlovský LukášPlachta Jakub557  3085
14.Hoferik PetrŠtalzer Adam9-13-8-8 1386
15.Schwarzer AntonínMartinko Tomáš59-89 3196
16.Pavlovský LukášOnderka František5144  30106
17.Hoferik PetrPlachta Jakub10-7   11  
18.Mesaroš JakubŠtalzer Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlovský Lukáš31Martinko Tomáš31
Hoferik Petr12Onderka František13
Mesaroš Jakub12Plachta Jakub03
Schwarzer Antonín40Štalzer Adam12
zápas č. 4 - Hoferik - ŽK - neslušné výrazy, kopnutí do míčku zápas č. 9 - Schwarzer - ŽK - neslušné výrazy



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6369:190SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
910-48 3110
2.Broiakovskyi Vsevolod
Lapčík Ondřej
 
 

 
 
WO    3020
3.Broiakovskyi VsevolodPisarczyk Tomek64-6-653230
4.Tymofieiev OleksandrSionkala Eduard785  3040
5.Lapčík OndřejWawrosz Pavel-7-67593250
6.Kadlček MichalWO    3060
7.Tymofieiev OleksandrPisarczyk Tomek851  3070
8.Lapčík OndřejSionkala Eduard345  3080
9.Kadlček MichalWawrosz Pavel47-94 3190
10.Broiakovskyi VsevolodWO    30100
11.Lapčík OndřejPisarczyk Tomek         
12.Kadlček MichalSionkala Eduard         
13.Broiakovskyi VsevolodWawrosz Pavel         
14.Tymofieiev Oleksandr         
15.Kadlček MichalPisarczyk Tomek         
16.Broiakovskyi VsevolodSionkala Eduard         
17.Tymofieiev OleksandrWawrosz Pavel         
18.Lapčík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Broiakovskyi Vsevolod10Pisarczyk Tomek02
Tymofieiev Oleksandr20Sionkala Eduard02
Lapčík Ondřej20Wawrosz Pavel02
Kadlček Michal10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS